Skocz do zawartości

[porada] Szukam małej inspiracji


Rekomendowane odpowiedzi

...na wypełnienie tej przestrzeni w widelcu nad kołem. Dojdzie najprawdopodobniej błotnik (pewnie na jakimś dorabianym mocowaniu), ale to nie wystarczy. Najłatwiej zapodać tam odblask, zastanawiam sie też nad reflektorem, tylko mam wątpliwość czy z tego poziomu dobrze doświetli drogę. Miejsca jest ok wys. 60 mm, szer 70 mm. 

IMG_20200218_163039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu wypełniać? Miałem to samo w widelcu w rowerze do XC. Nic się nie brudzi, błoto nie utyka a i przy myciu jest dużo łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własnej skórze przekonałem się że to wygląda pokracznie, wideł ten jest zamiennikiem amortyzatora 29", więc minimum żeby to wyglądało jest wsadzenie opony dwa kropka zero, dlaczemu tam nie ma brejka to już inna inszość w którom nie chcę wnikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulec będzie ale tarczowy, na razie czekam na graty i zobaczę jak całość będzie wyglądać. 

Opona szersza nie jest potrzebna, bo to cross głównie na asfalt.

Logo niezły pomysł :thumbsup:

Myślalem też nad taką zupełnie retro lampą, jako kontrapunkt dla całej tej nowoczesnej formy, ale chyba bym przesadził... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mortas napisał:

zastanawiam sie też nad reflektorem, tylko mam wątpliwość czy z tego poziomu dobrze doświetli drogę

Jak będzie dobra lampa, to dobrze oświetli, w końcu to standardowe miejsce mocowania lampek.
Problem może być jednak w:
-jak widelec nie ma otworu do montażu, to trzeba rzeźbić mocowanie
-cena dobrych lampek pod dynamo, to >200zł, latarkowe nie nadadzą się w tym miejscu
-z czego ją zasilisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Artwro napisał:

To z nędznej przekolorowanej podróbki Mad Maxa.

Najbardziej skandaliczna wypowiedź w internecie, jaką widziałem od lat!! To się pod prokuraturę nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...