Skocz do zawartości

[amortyzator przód] RS Lyrik kupować czy nie?


Rey112

Rekomendowane odpowiedzi

To jest kpina jakaś. Człowiek jest tępy jak nogi stołowe albo takiego udaje. Wielokrotnie miał powtórzone co się robi i po co. Ma dostępne świetnie opracowane firmowe manualne serwisowe czy filmy na YT.

Nie.odpowoadajcie mu. To trol typu "wiem lepiej". Nie szuka info tylko zaczepki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 23:22, abdesign napisał:

Kacper... ;), po prostu zacznij od ściągnięcia manuala. 

Czyli nie tylko ja dumałem, że Kacperek wrócił ;)

4 godziny temu, Dokumosa napisał:

To jest kpina jakaś. Człowiek jest tępy jak nogi stołowe albo takiego udaje. Wielokrotnie miał powtórzone co się robi i po co. Ma dostępne świetnie opracowane firmowe manualne serwisowe czy filmy na YT.

Nie.odpowoadajcie mu. To trol typu "wiem lepiej". Nie szuka info tylko zaczepki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc trzeba uważać..., znów z dziwnymi pytaniami zaczynasz, tak na pograniczu trollowania. A sądzę to temu, że jak ktoś kupuje "Liryka" to w wie co kupuje, a jak wie, to po co te pytania....?

"Piec" Ci napisał wyraźnie- to nie upside down, tam są golenie jakby odwrócone, te dolne to te górne, ze względu na budowę producenci tam dają osłony, zresztą też po to aby chronić golenie. W normalnym systemie ze względu na korony różnego typu jeszcze nie widziałem tego typu osłon, a żyję dłużej niż USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...