Skocz do zawartości

[Składanie] Nowy rower


FigoiFago

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Nastała wiekopomna chwila. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw postanowiłem złożyć rower. W tej chwili mam zmodyfikowany rower Unibike Zethos. Nowy rower ma nadal być z kategorii crossów. Obecnie jestem na etapie poszukiwania ramy. Mam 177 cm wzrostu. Odległość od podłogi do krocza 80 cm i wychodzi na to, że najlepsza będzie rama 20" Czy ktoś z Was ma namiar gdzie można kupić ramy w takim rozmiarze? Wstępnie wybrałem ramę Cube EXC, ale ona jest w rozmiarze 50 i wydaje mi się, że będzie trochę za mała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cube ma wysokie i bardzo krótkie ramy ale z tanich i jednocześnie jako tako wyglądających nie kupisz nic.lepszego. Poza tym nie napisałeś jaką to rama bo cube ma.np. zarówno cross exc jak i nature exc i pewnie kioka innych i wszystkie sa.różne i wszystkie w twj samej kategorii. Zawsze patrz też na rzexzywistą dlugosc rurki podsiodłowej (czesto sporo różni sie od rizmiaru podawanego) bo cube o ile pamiętam nie podaje przekroku w geo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...