Skocz do zawartości

[Wielkopolska] Zlot


Diensdale

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie dość realne są trzy terminy:

weekendy

01-03.06

08-10.06

15-17.06

Nie wiem kiedy mi się kończą matury. jeśli wcześnie to można pomyśleć o końcówce maja. (niestety jesteście ode mnie uzależnieni:P - chyba że spróbujecie znaleźć inną miejscówkę (leśniczówka nie jest wynajmowana wolnym grupom. Raczej broniłbym się przed zlotem już po zakończeniu roku szkolnego - większość ludzi wtedy wyjeżdżą. Sargo mam nadzieję że spasuje ci ten termin...

Lista:

1. Bartek_1990

2. Andrew18

3 lukas_t1

4. Biera

5. goly33

6 wojtasin

7. Diensdale

8. Rowerzystka (uff... no i nie bedzie gay party;) )

9. Majster

10. Wojtasin - opiekun

11. Marcin_Ostrów

12. Sargo

(naturalnie wszystkie zgłoszenia są wstępne, mam świadomość że część ludzi z przyczyn losowych odpadnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już niezłą grupkę mamy :)

 

Jak będziecie grzeczni, to mogę się poświęcić dla dobra ogółu. Wiek już mi na to pozwala... od dłuższego czasu

to pochwal się wujku wojtasin swoim wiekiem :)

 

termin najlepszy poczatek czerwca, najlepiej zaraz po maturach bo potem to pewnie jakis wyjazd do UK na robotke bedzie

dokładnie to samo chciałem napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze teraz nie wiem, ale czerwiec i maj to lipawe terminy jak dla mnie :) Bo wtedy jest sesja :) :) :) A terminy egzaminów są omawiane zazwyczaj późno bardzo więc jeśli termin wyprawy będzie mi kolidować z egzaminami to niestety nie będę mógł się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w pracy przyszły mi do głowy jeszcze dwie rzeczy odnośnie tego zlotu:

1. Skoro blisko nam będzie do dolnośląskiego, to może złożyć propozycję nie do odrzucenia także forumowiczom z tego województwa.

2. Maj, czerwiec i lipiec to ostatnimi laty miesiące bardzo upalne i suche, zwłaszcza w Wielkopolsce, i tu rodzi się pewna obawa - upały i susza mogą spowodować zakaz wstępu do lasu.

O, i jeszcze jedno, jak już okaże się, że jestem opiekunem - żadnego bombania ćmików w lesie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro blisko nam będzie do dolnośląskiego, to może złożyć propozycję nie do odrzucenia także forumowiczom z tego województwa.

Myślałem o tym, jednak nie jestem pewien jakby to wyglądało gdyby zebrało się > 30 osób... część musiała by spać w namiotach albo na podłodze. Poza tym myślałem o raczej małej ekipce, żeby było bardziej kameralnie i po prostu milej, niż w masówce... no ale naturalnie to tylko moja wizja i jestem otwarty na dyskusję nad tym tematem.

2. Maj, czerwiec i lipiec to ostatnimi laty miesiące bardzo upalne i suche, zwłaszcza w Wielkopolsce, i tu rodzi się pewna obawa - upały i susza mogą spowodować zakaz wstępu do lasu.

Zakaz wstępu do lasu raczej nie wyklucza zakazu wstępu na leśniczówkę (najwyżej mielibyśmy problemy z rowerowaniem w lasach. Ja bym się o to tak nie martwił, zwłaszcza że nadleśnictwo krotoszyn w tym roku było jednym z ostatnich w którym zakaz nie obowiązywał. Nawet podczas największych upałów znalazłem miejsce żeby wrócić do domu cały w błocie;) Poza tym terminy we wrześniu czy sierpniu nie należą do najoptymalniejszych...

O, i jeszcze jedno, jak już okaże się, że jestem opiekunem - żadnego bombania ćmików w lesie!

co to są ćmiki?:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już wiem o co chodzi:) Naturalnie na całym terenie obowiązuje oficjalny i nieoficjalny zakaz palenia. za płotem teoretycznie można. Obowiązuje też zakaz picia ale tego już wam nie zrobię:confused:

 

1. Bartek_1990

2. Andrew18

3 lukas_t1

4. Biera

5. goly33

6 wojtasin

7. Diensdale

8. Rowerzystka (uff... no i nie bedzie gay party;) )

9. Majster

10. Wojtasin - opiekun

11. Marcin_Ostrów

12. Sargo

13. RafalB

14. Pikpok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipiec jest o tyle problematyczny że dużo ludzi już powyjeżdżało, jest na obozach, za granicą czy czort wie gdzie jeszcze. Ja osobiście będę siedział pod koniec lipca w Kielcach, a wcześniej będę miał full roboty z tym związanej.

Może niech każdy wstępnie się wypowie który z tych trzech weekendów które na górze podałem najbardziej by mu pasował. Może później uda się to nieznacznie przesunąć, ale wg mnie w grę wchodzi tylko początek czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bym się pisał na ten zlot :-)

Może Krotoszyn to nie jest jak "rzut moherem" :] ale zdarzyło mi się całkiem niedawno jechać rowerkiem do Kalisza i jechało się całkiem przyjemnie, tak więc z przyjemnością bym sobie zrobił podobną trasę ponownie. Jeśli chodzi o jazdy po lesie to mój rower średnio się do tego nadaje, ale postaram się oczywiście dostosować do większości :] Termin jest mi prawie obojetny, oczywiście po maturach, bo też w tym roku zdaję:huh: Czerwiec jest w sumie idealny.

Co prawda na forum jestem od niedawna, bo też niedawno się tak wkręciłem w jeżdżenie rowerem, mam nadzieję, że to nie problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jazdy po lesie to mój rower średnio się do tego nadaje, ale postaram się oczywiście dostosować do większości :]

Możemy zamiast XC po lasach możemy wymienić doświadczenia, a swoją mój KRM został ostro przećwiczony w wielkopolskich lasach i wytrzymał, więc chyba damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas, określ się z datą. mi też pasuje zaraz po maturach, a leśniczówkę trzeba zarezerwować jak najszybciej.

no dokładnie sie określic nie mogę, bo nie wiem jaki jest terminarz matur ;)

 

PS lece, bo rower stygnie...musze go złożyć do końca tygodnia :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie sie określic nie mogę, bo nie wiem jaki jest terminarz matur :P

 

Terminarz matur będzie gotowy dopiero około połowy stycznia - do tego czasu możemy już nie mieć terminów wolnych. Wybierzmy sobie teraz jakiś, który pasuje możliwie dużej ilości ludzi (żeby mieć pewność że jakiś termin jest nasz) a później możemy go przesuwać jak będziemy wiedzieć coś więcej. To dużo bezpieczniejsze rozwiązanie niż "powiem w kwietniu bo będę wiedział o której maturę kończe" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje zaraz po maturach, bo jak już wcześniej napisalem, potem lece do UK

 

 

lukas, określ się z datą. mi też pasuje zaraz po maturach, a leśniczówkę trzeba zarezerwować jak najszybciej.

 

popieram powyzsze wypowiedzi i uwazam ze najlepszym terminem jest poczatek czerwca zaraz po maturach bo potem UK wita,

pozdrowko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...