Skocz do zawartości

[Wielkopolska] Zlot


Diensdale

Rekomendowane odpowiedzi

wyścig to dość kontrowersyjna sprawa i kwestia dogadania i woli:) nie mniej jednak zapraszamy zwłaszcza że daleko nie masz;) a i w maju to raczej nie bedzie tylko w czerwcu - ja mam maturę w maju więc nie będę mógł, a beze mnie nie wiem czy uda mi się załatwić wam leśniczówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak poki co liste mamy taka :)

1. Bartek_1990

2. Andrew18

3 lukas_t1

4. Biera

5. goly33

6 wojtasin

7. Diensdale czyli ja.

 

Mysle, ze Rowerzystke zlot tez zainteresuje, a ja sam jeszcze mam nadzieje 2 osoby zmobilizowac co daloby po niespelna 2 dniach dyskusji 10 osob zainteresowanych co wynikiem najgorszym nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehee... i będą słuchać jak mówimy o wyższości amortyzatorów powietrznych nad sprężynowymi i wpływie karbonowych tylnych widełek na warunki jazdy:)

hehehe, dobre :)

 

co do wcześniejszego spotkania o którym mówił Diensdale to myśle, że to tego czasu uda się jakaś wspólna przejażdżka w okolicach poznania, którą też swego czasu chcieliśmy organizować...

 

do Diensdale: a co? Twój wygląd nie wzbudza zaufania?? :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Rowerzystke zlot tez zainteresuje

 

A i owszem, zainteresuje B). Fajny pomysł z tym zlotem. Z mojego punktu widzenia, by było najlepiej zorganizować wszystko w weekend majowy, choć generalnie może to być także każdy inny weekend z ładną pogodą w tle. Miejsce już widzę ustalone, ale ciekawi mnie jeszcze kilka rzeczy:

1. jak długa to będzie wycieczka - tj. przybliżony dystans dzienny

2. jeśli to będzie weekend - to rowerujemy i w sobotę i niedzielę? Czy tylko w jeden z tych dni?

3. jakie prędkości średnie przewidujecie? - Jeśli to ma się przerodzić w ściganie, to ja się nie piszę.

4. czy każdy uczestnik dostanie mapę terenu do ręki? Nie ukrywam, że lubię sobie popatrzeć na mapę, by wiedzieć dokładnie gdzie jestem :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie jestem w stanie pokserować mapki więc każdy kto będzie chciał i da mi znać dostanie mapkę do ręki:)

Dwie grupy to wcale nie jest zły pomysł. Wszystko jest kwestią chętnych dogadania i dobrych chęci;). Możliwe że jedną osobę też załatwie, jak się uda jeszcze jedną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff:) a już myślałem że będzie z tym ciężko. Wyślę ci później tekst umowy żebyś wiedział na co się piszesz i zgadamy się że ją odbiorę jak kiedyś będę jechał do Goliny.

1. Bartek_1990

2. Andrew18

3 lukas_t1

4. Biera

5. goly33

6 wojtasin

7. Diensdale

8. Rowerzystka (uff... no i nie bedzie gay party;) )

9. Majster

10. Wojtasin - opiekun

Generalnie jeśli taki skład przetrwa i nikt się nie rozmyśli to można już spokojnie mieć taki minizlot - każdy następny kto się zapisze jest mile widziany, ale dzięki tej liście wiadomo że jest sens coś robić:P

A na ile byśmy jechali? weekend? 3-4 dni?

 

dobra, leśniczówka jest do naszej dyspozycji. Pozostaje pytanie o termin. Maj już jest porezerwowany, (nie cały ale np długi weekend już zajęty) jeśli chcemy coś wyłapać to lepiej już rezerwować (zwykle w lutym już czerwiec jest cały zajęty, a co roku ludzie wcześniej się budzą, żeby mieć termin...) Więc jak? jakieś propozycje? ja będę miał cały czerwiec wolny, nie wiem jak z majem bo jeszcze nie ma rozpiski matur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...