Skocz do zawartości

[Amortyzator] RockShox Reba RL Solo Air 27,5" za 182euro


Biesz766

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
8 godzin temu, Biesz766 napisał:

bo wiele sklepów z UK, czy DE ma w poważaniu klienta z PL i cuda na kiju się dzieją.

Zupełnie się z ty nie zgadzam. 95% moich zakupów rowerowych ( od kluczy ,poprzez ciuchy na rowerze kończąc ) jest robionych w DE lub UK, m.in na Wiggle . Nigdy nie mialem żadnych problemów. Zero. Nic. Czego nie można powiedzieć o niektórych polskich sklepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę edytować, wiec piszę pod spodem. Wiggle odpisało mi. Nie mają już tych widelcy. Pozostaje mi tylko zwrot bez wymiany. Pomijając pomyłkę, amortyzator zapakowany fatalnie. W cienkiej folii wrzucony do bardzo kiepskiego pudełka. Nie tego się spodziewałem. Kilka razy robiłem u nich zakupu (filia UK), ale tym razem zrobili dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lumperator napisał:

Zamówiełem tą Rebę. Miało być z 15x100, przysłali z QR9 :/ Posłałem maila, zobaczymy co zrobią.

Paczka doszła cała. Mi akurat pasuje QR9, nie będę musiał piasty wymieniać. Na stronie golenie czarne przyszły srebrne (też mi pasuje). Gorzej dla kogoś kto liczył na to co podawali na stronie. Co do pakowania ,fakt mogli się wysilić i czymś zabezpieczyć, folia i pudełko troszkę za słabo jak na taki sprzęt

IMG_20180802_183014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pracownik owego magazynu to powiem tyle, że:

-wiggle/CRC posiadają tylko 2 magazyny na świecie, jeden w UK, drugi gdzieś w Australii, więc to nie ma tak, że klienci z PL są w głębokim poważaniu, (wręcz przeciwnie, przyjmowanie zwrotów z PL to jakaś katorga, mieszanie opakowań, próby zwrotów uszkodzonych-w statystykach Polska przoduje),

-opakowania-dokładnie takie same w jakich je otrzymujemy od producenta, w takich wychodzą do klienta. Często są to OEM`owe pudła od producenta, jak na foto, (cena czyni cuda),

-dziwne dla mnie jest to, że się zdarzają jeszcze ludzie, którzy nie słyszeli o wiggle/chainreactioncycles.

-opisy tworzą ludzie, bazując na papierach od producenta, często nawet nie widząc przedmiotu (który przy niewłaściwym opisie jest albo poprawiany (opis< nie przedmiot), albo wraca do producenta, niech się sam z tym buja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...