Skocz do zawartości

[co to za marka?] ktoś kojarzy?


dj_steve

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

znalazlem jakis czas temu przy smietniku rower ktory mi sie spodobal ,mial kolor "rdzawy" ale tak jakbym sie tym juz zajal. probuje dowiedziec sie jakiej jest firmy ale nie wiem jak... jedyny trop to logo wygrawerowane na ramie w miejscu gdzie zazwyczaj przykreca sie sruba nozke rowerowa tyle ze akurat nie w tym modelu. moze fotki komus cos powiedza...

aa (4).jpg

aa (1).jpg

aa (5).jpg

aa (2).jpg

aa (3).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra,może inaczej sformułuje pytanie...

bo widzę że nie wszyscy rozumieją...

czy ktoś kojarzy może rower?

jakiej może być firmy?

lub czy ktoś kojarzy to logo z tego roweru?

ze zdjęć załączonych poniżej(ponownie)....

aa (4).jpg

aa (1).jpg

aa (5).jpg

aa (2).jpg

aa (3).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
1 minutę temu, dj_steve napisał:

a któreś ze zdań nie jest po polsku?

Na przykład poniższe:

1 minutę temu, dj_steve napisał:

czy chodzi tobie o brak polskich znaków?

Masz chyba także zepsuty klawisz do dużych liter. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower był zardzewiały, ale już się tym zajął. Kolor jest symbolem szalejącej korozji, która powszechnie uznawana jest za proces niszczący, a "zajęcie się czymś" to naprawienie, czyli w tym przypadku odmalowanie:P

Druga sprawa, że przelewanie jeżyka mówionego na pisany znak w znak to swego rodzaju niepełnosprawność. A może ignorancja i brak szacunku do adresatów, ale to chyba jeszcze gorzej.

Edytowane przez seraph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega @NorthAngel82 bana chyba jeszcze nie miał na forum.

17 minut temu, seraph napisał:

Rower był zardzewiały, ale już się tym zajął. Kolor jest symbolem szalejącej korozji, która powszechnie uznawana jest za proces niszczący, a "zajęcie się czymś" to naprawienie, czyli w tym przypadku odmalowanie:P

Druga sprawa, że przelewanie jeżyka mówionego na pisany znak w znak to swego rodzaju niepełnosprawność. A może ignorancja i brak szacunku do adresatów, ale to chyba jeszcze gorzej.

Jestem ułomny, 5 razy to czytałem i się poddałem, bo dla mnie to brzmi jak jeden wielki bełkot. Ale to moja wina, stary już jestem i nie nadążam za młodymi i ich sposobem komunikacji czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Do tego nazywanie durnegokota w inny sposób, nieco podjeżdża wazeliną...
Nie mam może zbyt lotnego umysłu, ale przekaz treści zrozumiałem - czasem zdarzały się takie kwiatki, że hoho, a nawet fiufiu :whistling:
Biesz766
Na szczęście nie Ty decydujesz komu dać bana.
Ja może też już jestem stary, ale jakimś cudem zrozumiałem :w00t:

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest internet i jak na razie nie podlega żadnym restrykcją co do konstruowania zdań, wypowiedzi,.

Każda zrozumiał o co chodzi, a jak nie zrozumiał, to jest takie coś jak LOGIKA, dzięki której można wywnioskować co autor miał na myśli. 

Edytowane przez EhnatoX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
17 minut temu, EhnatoX napisał:

To jest internet i jak na razie nie podlega żadnym restrykcją co do konstruowania zdań, wypowiedzi,.

Otóż mylisz się nieco. Może internet nie podlega ,ale Forum już tak. 

 

17 minut temu, EhnatoX napisał:

Każda zrozumiał o co chodzi, a jak nie zrozumiał, to jest takie coś jak LOGIKA, dzięki której można wywnioskować co autor miał na myśli. 

Widzę także u Ciebie pewne problemy w formułowaniem zdań zgodnie z zasadami języka polskiego. 

Pisanie w sposób urągający podstawowym zasado m języka świadczy o braku szacunku dla odbiorców.

 

Pozwolicie ,że zamknę ten temat. Dla dobra ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to je rower, składany, bez łańcuta to znaczy na  od pych, legendarnej marki NoName model RustFrame, niezawodny i amortyzowany w dwóch miejscach, z miejscem na drugą osobę do pchania, przydałoby się chociaż na przód hamulce zaimplemęcić z klamką na kierowniku i heya do przodu.

Pozdrower

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...