Skocz do zawartości

[Sakwa] pod bagażnik


Prekompilator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowe pytanie - tytuł, wbrew pozorom, jest prawidłowy.

Poszukuję do kupienia sakwy (a właściwie sakiewki) pod bagażnik. Jest tam sporo miejsca od błotnika, a zawartość sakwy będzie się składać z zapasowej dętki. I takiej wielkości sakwę potrzebuję. Ponieważ nie przewiduję częstego używania zawartości, stąd lokalizacja - nieco trudniej dostępna, ale z drugiej strony rzadko używana i nie zajmująca miejsca dla częściej używanych rzeczy.

Problem jest z mocowaniami - ani sakwy pod ramę, ani pod siodełko nie pasują. Potrzebne są 2 zapinane paski, żeby przycisnąć sakwę od dołu bagażnika, a nie rzepy na sztycę.

Ma ktoś jakieś pomysły? Nie spodziewam się dedykowanych rozwiązań, ale może jakaś sakwa przeznaczona do czegoś innego by pasowała ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[solved]

Znalazłem - sakwa niska, wąska i w miarę długa. Standardowe dwa rzepowe zaczepy, którymi przypiąłem ją do bagażnika od dołu. Rzep od sztycy zamocowałem do mocowania lampki tylnej.

Mieści się dętka, mała pompka (dało się wcisnąć obok dętki, pod już nie) i zostało trochę miejsca - dorzuciłem cienkie rękawiczki i łyżki plastikowe do opon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znalazłem trochę inne, nietypowe miejsce na tę sakwę - dokładnie taką, jak z linka wyżej - otóż zamontowałem ją pionowo z przodu kierownicy. Absolutnie nie przeszkadza.

Dodatkową zaletą w porównaniu do lokalizacji pod bagażnikiem jest to, że nie ma problemu z ograniczeniem miejsca - sakwa nie naciska na błotnik i można wszystko poukładać tak, jak sakwa na to pozwala, a nie miejsce, gdzie jest montowana. Zmieściły się dodatkowo nożyczki (potrzebne w niektórych sytuacjach) oraz zestaw naprawczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...