Skocz do zawartości

[Dętka] Pomoc przy wyborze Dobrej dętki


kacpa100

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :D

Potrzebuję pomocy przy "Rozczytaniu" rozmiaru dętki bo po oględzinach Google już zgłupiałem...

Tak też, moja poprzednia SCHWALBE model "No.17" to:  28" - 28/47-622/635

Więc, eTRTO to "47-622" ? (Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić)

Generalnie rower to Szosówka, polecicie jakąś dobrą dętkę?
 

Ps.Jeśli temat już był na forum to podaj link zamiast samego "Było" - bądź podobnych.

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dętki to Schwalbe lub Continental. Ja do opony 28" 28-622 kupiłem Continental 25/32 - 622. Dlaczego rozmiar pośrodku? Do wymienionej opony kupiłem Schwalbe 18/28 - 622. Po jednym dniu rozerwało jedną na długości 2cm, na następny dzień drugą. Sklep reklamację załatwił pozytywnie. Dlatego kupiłem, rozmiar wypośrodkowując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2018 o 21:07, dorota57 napisał:

Dobre dętki to Schwalbe lub Continental. Ja do opony 28" 28-622 kupiłem Continental 25/32 - 622. Dlaczego rozmiar pośrodku? Do wymienionej opony kupiłem Schwalbe 18/28 - 622. Po jednym dniu rozerwało jedną na długości 2cm, na następny dzień drugą. Sklep reklamację załatwił pozytywnie. Dlatego kupiłem, rozmiar wypośrodkowując.

Czyli mam rozumieć że np.Taka dętka będzie pasowała?

http://allegro.pl/detka-continental-tour-28-all-700x32-47-presta-42-i7208536197.html

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...