Skocz do zawartości

[nadużycie moda?] blokada pisania na 24h za brak wielkiej litery.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu, dostałem ostrzeżenie i blokadę pisania od wielkiego moda Sznib, za brak wielkiej litery na początku zdania. 

Uważam to za lekkie nadużycie stanowiska, w temacie, w któym owy moderator nie zgadzał się z moim zdaniem (zapewne..).

Może i bym to przebolał i przełknął, bo owszem, brakowało tam tej jednej wielkiej litery, natomiast gdy widziałem, że w tym samym temacie użytkownik zacytował post znajdujący się bezpośrednio powyżej, to jakoś był pan Sznib w stanie go edytować, poprawić, bez żadnego karania blokadą pisania.

Żeby było jeszcze ciekawiej, to wielki obrońca poprawnej polszczyzny, w uzasadnieniu warna i blokady pisania sam popełnił 2, czy 3 błędy.


Czy szanowna góra mogłaby poświęcić chwilę i przyjrzeć się pracy tego moda, tym bardziej że nie jest to pierwszy raz, kiedy go ponosi siła władzy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat siedzę na różnych forach i wiem jedno: dyskutowanie z moderacją nie ma sensu :) Chyba tylko raz moderator uznał moje argumenty i zdjął karę.Ale to było na innym forum. Tutaj też kiedyś dostałem  warna i nawet nie wiem za co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

MMMAAACCC7, łącznie dostałeś kilka ostrzeżeń za , nazwijmy to delikatnie, nadużywanie zasad poprawnej polszczyzny, co zresztą widać dosyć dowolnym stosowaniu znaków interpunkcyjnych.

3 godziny temu, MMMAAACCC7 napisał:

natomiast gdy widziałem, że w tym samym temacie użytkownik zacytował post znajdujący się bezpośrednio powyżej, to jakoś był pan Sznib w stanie go edytować, poprawić, bez żadnego karania blokadą pisania.

Możliwe ,że Sznib ta nie zajrzał. Jeśli widzisz odstępstwa od Regulaminu użyj funkcji Zgłoś w problematycznym poście.

2 godziny temu, severian napisał:

dyskutowanie z moderacją nie ma sensu

Nic dodać , nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przeczytania tematu, w linku podanym powyżej, widać w nim że Arturossa post został edytowany w środę o 14:06, a 2h później dalej pisał na forum. Nawet udzielał się w tym samym temacie, tak dla uproszczenia :)

Odpowiadając na pytanie:

W dniu 5/18/2018 o 18:00, durnykot napisał:

MMMAAACCC7, łącznie dostałeś kilka ostrzeżeń za , nazwijmy to delikatnie, nadużywanie zasad poprawnej polszczyzny, co zresztą widać dosyć dowolnym stosowaniu znaków interpunkcyjnych.

Widzę że otrzymałem AŻ jedno ostrzeżenie za nadużywanie poprawnej polszczyzny, do tego 5 (!!) lat temu. Poza tym to ostrzeżenie zostało usunięte, ponieważ jednego z moderatorów poniosły nerwy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zaglądam tu po raz pierwszy, więc wytłumaczenie:

Zazwyczaj za olewanie poprawnego pisania po polsku (czego wymaga regulamin) daję jeden punkt i żadnych konsekwencji. Ot, zwykłe upomnienie. Co innego jak jest recydywa.

W Twoim przypadku, @MMMAAACCC7 tak się złożyło że zajrzałem w Twój profil, dokładnie na napisane posty, a tam notorycznie zdania zaczynane z małej litery w kilkunastu wcześniejszych postach (każdy może sobie wejść i zobaczyć). Dlatego dostałeś tymczasową blokadę dostępu.

Insynuacje ze dostałeś karę dlatego że nie zgadzałem się z Twoim zdaniem są, delikatnie mówiąc, śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...