Skocz do zawartości
  • 0

Fotelik dziecięcy, niska rama i miejsce na bagaż


Gość Wojtek J

Pytanie

Gość Wojtek J

Cześć, 

Zakupiłem ostatnio fotelik hamax siesta dla syna, montowany na stelażu - bo podobno lepiej amortyzuje - a że to do jazdy po raczej nierównych drogach miejskich tą opcje znałem za najlepszą. Mój rower to Decathlonowy rockrider z serii z obniżaną ramą. Liczyłem się z tym, że mogę potrzebować stelażu do niskich ram od hamaxa:Stelaż do fotelików KISS/SLEEPY/SMILEY Hamax montaż na maÅej ramie

ale po montażu okazała się że poza pozbyciem się bagażnika, w zasadzie wszystko jest ok:   

EP9opqln3KvmadHH3TogaQv3iMSTHLCzPe7sqrO0kMYZy2lAjiSPCesbvTeowm_H0s4Szth386MI4B_ZTLkm0S37lFemQAyUPnHk2sxJXK4_SKQpSVLC09VbjXTn-ndGIadQ48bVGIoGxs2bEFS1kt6ij_Db9FC7pnhv6DhtE7qZom6-4CNLOPDmOJrnXEdUXwN16nKAwDMr05Zc7-cWhaPJYh27ViiM7V3BxB_fas_FmZsiah8E9YbbvtQldhLzg2sE-BDY4VnSHW3fyt_tITfkREeuzZrhZds_r4DZIdJ7N3P5zPRLgW_KMm2mue2WgBr9_iitlUaCEx0dYbHifWHY2f5XteSX1RpiscH6fZG9f7MvUbHNeQMbBtGvlV3KEtRZvXn1m4CL1PLIrOfqL1QoUbMpZw9bh89LEeXSQjL8PsSJWdwGnKKsR5JNGoZlq-KzldYsymKfd2NjyaQdN-ARMJYu7qsHGkaTlv5dQSzwMhHO0Ik0T0uA42_yRwXUVxteP-zX2Gpiy2cXNNk74tAFBbZr-9KOWxzrgHmwr_cTulkhwSRgRiTQa6iJ7aOeXj2lkbDVejcAs_R8q0xU7KCqiTE5YHNLKHgWaTW-=w760-h418-no


I teraz moje pytanie: to mój pierwszy fotelik : czy pozycja (tu maksymalnie wypionowana - fotelik pochyla się max o 20 stopni) jest ok ? Przestrzeń pod stelażem wydaje się wystarczająca ( siłowo nie mogę 'dotknąć' stelażem koła) - czy nie jest za blisko siodełka ?

I drugie pytanie: Wcześniej miałem bagażnik na sakwy (zarówno turystyczne jak i takie 'miejskie' - teraz musiałem zdemontować bagażnik (posiadam 
ACCENT  RC-37 albo RC-38) co może być uciążliwe przy dojazdach do pracy, (dowożąc młodego) czy kilkugodzinnych wycinaczkach. Czy ktoś próbował łączyć taki fotelik, ze stelażem na małą ramę i bagażnikiem?  Czy jest jakiś sposób na sakwę chociażby taką na miejsce zastosowania - komplet na przebranie do pracy etc. do używania z fotelikiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...