Skocz do zawartości
  • 0

Rower Trekkingowy do 2000zł na okazjonalne wycieczki z rodzinką


Gość Piotr

Pytanie

Gość Piotr

Witam.

Szukam roweru którym będę mógł pojeździć z rodzinką głównie po drogach asfaltowych ale że niedaleko mam las więc również chciałbym czasami tam się wybrać (są porobione ścieżki więc nie będzie to ekstremalna jazda). Po przemyśleniach wypadło na trekking jako że bez problemu zamontuję tam fotelik dla syna. Nie jestem maniakiem rowerowym więc nie będzie on używany bardzo dużo z powodu braku czasu ale chciałbym mieć pewny rower, na który wsiadam i jadę. Mam 182cm wzrostu i 108kg wagi więc myślę że rama 21" będzie w sam raz.

Wybór roweru padł na Monteria Massive 4.0 tylko ciężko mi znaleźć jakieś testy i opinie na temat tego roweru. chciałbym poznać Wasze opinie czy warto, ewentualnie chodzi mi po głowie Massive 5.0 ale czy warto do takiej okazjonalnej jazdy kupować rower z hamulcami tarczowymi i do tego hydrauliczne?

A może macie inne propozycje które możecie polecić w granicach 2000-2500zł Im więcej czytam forum tym mam większy mętlik w głowie.

pozdrawiam serdecznie

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TomaszC.

Witam,

też się zainteresowałem marką MONTERIA. Z tego co udało się dowiedzieć to fakt, że ma dużo wspólnego z KROSS'em (ZIPP). Nie znalazłem negatywnych opinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...