Skocz do zawartości

[wypadki] Prezentacja Dla Wszystkich Uczestników Ruchu


Odi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiess z puszczaniem w TV to nie jest dobry pomysł ponieważ rodzinyposzodowanych mogły by sie nie zgodzic na to żeby były pokazywane zwłoki synaczy tez kogoś innego. A poza tym raczej nikt z nas by nie chciał by ktoś z jego rodziny był pokazywany w TV :P

 

Mogli by zrobić coś takiego dla ludzi do czego może prowadzić prędkość i brawura , i pokazywane były by takie prezentacje jak te.

 

 

Joł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie wiem jak byłoby z puszczeniem tego w TV i zgodą rodzin, ale tę ogólnodostępną prezentację jakoś zrobili. A w TV nie puściliby tego ze względu na drastyczność. I jeszcze co do ewentualnej zgody rodzin to na pewno część by się nie zgodziła, ale pewnie byliby też tacy, którzy chcieliby, aby ta tragedia dała innym do myślenia. Jak mój ojciec miał poważny wypadek to sam zamieściłem relację ma pewnym forum motoryzacyjnym, żeby przestrzec innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta drastycznością nie przesadzajmy w porównaniu ze

współczesnym kinem i grami komputerowymi, foty prezentacji na wieczorynke dzieciakom sie nadają

 

Znaczy sie teraz tak można robić widzac co sie dzieje w tych szkołach. Zaraz takie bydlaki skończą szkołe i zaraz za kólko i kolejne nie szczęścia gotowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Mod Team
hehe, a ja tam nawet nie zaglądam, wystarczy mi już te kilkadziesiąt twarzy bikerów jeżdżących bez kasków :P jak kiedyś poczuję potrzebę to tu zajrzę, dzięki (:

Tu nie chodzi o kask tylko ogólną rozwagę. I nie tylko o rowerzystów, ale również pieszych i kierowców. naprawdę watro obejrzeć, choć trzeba mieć mocne nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje do myślenia i to strasznie . świetnie zgrany materiał . przyznam sie ze naginam przepisy ruchu drogowego ... może nie aż tak bardzo , ale predkość przekraczam. chyba jednak zmienie styl jazdy.

Najgorsze jest to ze niektóre wypadki nie zależą od nas. Ktoś może wjechać w nas ... podobny film miałem na kursie prawa jazdy . tez mnie to przeraziło ze czasami nasze życie zalezy od innych.

Rowerzyści także są narażeni na niebezpieczeństwo, ale to już wiemy. Czasami to i kask nie pomoże.

Trzeba zachować ostrożność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dla kierowców którym dokucza nadmiar adrenaliny organizuje się wyścigi - niech zagrażaja sobie nawzajem, a nie innym. Potem jeżdżą spokojniej. Eliminuje się "dzikie" wyścigi na drogach na wzór hamerykańskich, organizując zabezpieczone przez policję.

A co dla rowerzystów?

Dla rowerzystów nie ma takich imprez, aby mogli uniknąc zagrożenia ze strony ruchu drogowego. Dlatego pozostaje im ściganie się i ekstremalna jazda na drogach. Nie wierzysz?

Zajrzyj na stronę jeszcze przed nowym sezonem.

 

http://mtbgladiator.republika.pl/

 

TY MOŻESZ TO ZMIENIĆ !!!!

 

Pzdr

 

Paweł_Kellys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...