Skocz do zawartości

[nakolanniki] polecane sklepy / promocje


jowejek

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktoś markę albo sklep który ma ochraniacze na kolana w rozsądnych cenach? Może komuś wpadła w oko promocja? Sklepów jest tyle, że ciężko mi wszystkie monitorować. Potrzebuję coś wygodnego do zastosowań bardziej w klimacie all-mountain niż enduro. Niestety nakolanniki które widziałem do tej pory za 500-700zł to dla mnie przesadna pazerność producenta - za tyle można kupić solidną kurtkę motocyklową, trójwarstwową, z membraną, wpinką i kilkoma ochraniaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno miałem taki problem. Kupiłem IXS Flow za 300 zł. Co prawda używają je też w enduro ale po nałożeniu na nogę czuć jak by się miało powiedzmy rozciętą skarpetę naciągniętą na kolano. Bardzo dobra swoboda ruchów, są lekkie, miękkie razem z tym materiałem ochronnym. Nawet jak nie zamierzam jakoś szaleć to też je zakładam, bo nawet na asfalcie można glebę zaliczyć, a wcale mnie nie ograniczają. Co do ochrony to uważam, że też jest dosyć dobrze. Miałem już większe i mniejsze wyrypy i nie uważam bym potrzebował coś mocniejszego. Porównywałem je z ochraniaczami za 150, 400, 500 zł i uważam, że stosunek ceny do jakości jest najlepszy. Z ciekawostek dopowiem, że jak mierzyłem to chciałem brać rozmiar xl, ale ostatecznie wziąłem L. Na początku trochę mnie obciskały, ale to dosłownie może ze 30 min., teraz leżą jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...