Skocz do zawartości
rzezniol

[Rower] Giant GSR 300 pod trenażer lub drogowy SS

Rekomendowane odpowiedzi

rzezniol

Z racji ze trenażer mnie już nie bawi i znalazł swojego nabywcę to nadszedł czas na rower, który go napędzał. 
Jak w temacie przedmiotem oferty jest jednobiegowy Giant GSR 300 w konfiguracji pod trenażer.
Istnieje szybka i tania możliwość dostosowania go do użytku drogowego.

Zdjęcia ceny i detale w ofercie OLX :

https://www.olx.pl/oferta/rower-giant-gsr300-jednobiegowy-ss-lub-pod-trenazer-CID767-IDqlI7F.html

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzesiowu

to jeszcze napisz na jakiego to jest chłopa. małego, średniego, dużego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

I cenę dodaj bo poleci w śmieci...

Szacunek...

I.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol

Faktisz ...

Rozmiar to 20,5 cala ... takie zrelaksowane bo dość krótkie jak to w rowerach "MTB" z tamtego czasu ...
Realnie 175 - 185 cm wzrostu ... ja mam 180 :).

Cena wywoławcza 209 ziko.

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol
Napisano (edytowane)

SPRZEDANE

Edytowane przez rzezniol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• gennaro
      Przez gennaro
      Witam,
      proszę o pomoc w wyborze roweru do miasta. Rower będzie używany w wielkim mieście, głównie na ścieżkach rowerowych, które są tam wszędzie i się nie kończą Rower będzie wykorzystywany do pracy jako kurier, dostawa jedzenia itp. 
      Wiem, że na pewno musi być to single speed (nie chcę przerzutek, amortyzatorów, hamulców tarczowych itp). Zastanawiam się nad ostrym kołem z flip flop, ale zastanawia mnie też, czy może lepiej wybrać jakiś mtb coś w stylu dirt/street z gładkimi oponami?
      Na razie upatrzyłem 2 ala ostre koło:
      1. Cheetah 3.0 https://cheetahbikes.com/product/cheetah-3-0-chrome/
      2. NS Bikes Analog 2018 http://allegro.pl/rower-ns-bikes-analog-ostre-kolo-fixie-l-crmo-2018-i7352884565.html
      Oba rowery rama hi-ten, więc nie wiem czy warto, ale jak NS Bikes w opisie daje, że jeszcze tricki można robić, to chyba nie ma co się martwić. Nie wiem jak ten Cheetah. Dodatkowo w NS są szersze opony.

Co o tym sądzicie? Czy taki typ roweru jest najlepszy dla mnie, czy może coś innego?
    • karpatka122
      Przez karpatka122
      Cześć!
      Stoję przed wielkim dylematem, tzn...
      Jaki trenażer zakupić do roweru MTB? Posiadam rower "Silverback Sola 1". Orientujecie się może jaki trenażer jest do takich rowerów? Chcę zakupić "Trenażer ELITE Qubo Digital Smart B+" ale nie do końca jestem pewny wyboru. Wszędzie widzę trenażery dla kolarek, a nigdzie nie widzę zastosowania w MTB. Słyszałem że można zmienić oponę na inną. Ale chciałby to ominąć. Obecnie posiadam system bezdętkowy i w moim przypadku musiałbym zakupić cały zestaw (obręcz, dętka, opona). Obecnie posiadam opony: Shwalbe Racing Ralph Evo, TL-Ready, Folding, 29"x2,1 Lightweight. Szukam trenażera interaktywnego, który sam dostosowuje się do programu zwift i automatycznie będzie regulował obciążenie.
      Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

• Gość Arkadiusz
      Przez Gość Arkadiusz
      Cześć, 
      planuje zakup pierwszej szosy. Nie jestem pewien na ile będzie to pasja a na ile tylko kaprys, wiec celuje raczej w coś używanego i niedrogiego. 
      Znalazlem taki rowerek w cenie <1000 pln (warto?)
      https://www.giant-bicycles.com/us/defy-5-2013

problem w tym, że rozmiar ramy M a ja mam 170cm (przekrok 79-80cm). Niby rama sloppingowa i wg oznaczeń ma 50 cm alegdzieś znalazłem, że odpowiada ona 54 cm. 
      Rower ma służyć do rekreacyjnej jazdy, jako uzupełnienie treningów biegowych a może kiedyś jako rower do 1/8 lub 1/4 IM (amatorsko). 

• michu000
      Przez michu000
      Cześć,
      Przychodzę do Was z niemałym problemem, a mianowicie od pewnego czasu mój napęd wydaje nieprzyjemny odgłos, cyklicznie. Dodatkowo łańcuch podskakuje, również cyklicznie. Sytuacja ma miejsce tylko podczas pedałowania.
      Dźwięk jest metaliczny, coś w rodzaju dzwonienia/brzęczenia i wydaje mi się że pochodzi z okolic korby. Wymieniłem zębatkę oraz łańcuch, ale nic to nie dało
      Wszystkie części są nowe (max. 200km) a rower nie zachowuje się tak od samego początku.
      Korba - BMXowa Salt byWeThePeople
      Łańcuch - KMC, jakiś dedykowany do singli
      Wolnobieg - Octane One Orbital SS
      Liczę na pomoc, 
      Pozdro
    • Warthog
      Przez Warthog
      Cześć wszystkim!
      Ostatnio zakupiłem sobie trenazer direct drive (Kickr), w zestawie z jakąś kasetą 11rz. SRAM (chyba PG1130).
      No i pojawił się problem.
      Jezdze na kasecie Shimano 105 (11rz) i łańcuchu Ultegra. Do tej pory jeździłem do zajechania łańcucha czyli ~4kkm powiedzmy.
      Aktualny łańcuch ma jakieś 2k i 0.75 rozciągnięcia. 
      Kaseta SRAMa pójdzie do szosy bo mi bardziej odpowiada zakres, a kaseta z szosy do trenazera.
      Co z łańcuchem?
      Optymalną opcją wydają się 2 łańcuchy i przekładanie tyle, ze mało komu by się chyba chciało, szczególnie ze aktualnie mam jakąś parszywą spinkę Shimano - nie polecam.
      Druga opcja to korzystanie ze starego łańcucha do zajechania na obu kasetach.
      Opcja trzecia to zarzucenie nowego łańcucha i wymiana przy 0.75, a przynajmniej przed 1% rozciągnięcia.
      Opcja czwarta, która byłaby chyba najbardziej pracochłonna to 3 łańcuchy i przekładanie, ale dajcie spokój, kto by do tego miał głowę.