Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
rzezniol

[Rower] Giant GSR 300 pod trenażer lub drogowy SS

Rekomendowane odpowiedzi

rzezniol

Z racji ze trenażer mnie już nie bawi i znalazł swojego nabywcę to nadszedł czas na rower, który go napędzał. 
Jak w temacie przedmiotem oferty jest jednobiegowy Giant GSR 300 w konfiguracji pod trenażer.
Istnieje szybka i tania możliwość dostosowania go do użytku drogowego.

Zdjęcia ceny i detale w ofercie OLX :

https://www.olx.pl/oferta/rower-giant-gsr300-jednobiegowy-ss-lub-pod-trenazer-CID767-IDqlI7F.html

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzesiowu

to jeszcze napisz na jakiego to jest chłopa. małego, średniego, dużego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

I cenę dodaj bo poleci w śmieci...

Szacunek...

I.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol

Faktisz ...

Rozmiar to 20,5 cala ... takie zrelaksowane bo dość krótkie jak to w rowerach "MTB" z tamtego czasu ...
Realnie 175 - 185 cm wzrostu ... ja mam 180 :).

Cena wywoławcza 209 ziko.

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol
Napisano (edytowane)

SPRZEDANE

Edytowane przez rzezniol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• grzechu1984
      Przez grzechu1984
      Witam.
      Po długim zwlekaniu wreszcie zakładam temat o ramie z gianta xtc advanced 2018r.
      Jest to rama z roweru pod linkiem https://www.giant-bicycles.com/pl/xtc-advanced-29-3-ge
      Regulowane haki mają na celu umożliwienie włożenia kół 29 oraz 27+
      niestety rower nie umyty za co przepraszam, w przypadku pytań pisać , mogę zrobić dokładniejsze foty

Foto nr 1 

Foto 2 haki z lewej strony - aby zmienić pozycję haka należy odkręcić oś koła ( imbusem ) oraz dwie śruby ( srebrne imbusowe ) sama regulacja haka odbywa się poprzez kręcenie śrubą znajdującą się w środku każdego haka. Jak widać hak jest zarazem mocowaniem zacisku hamulca.

Foto 3 haki z prawej strony - tutaj mamy tylko jedną śrubę do odkręcenia ( srebrna imbusowa ) aby poluzować hak . Oczywiście wcześniej należy wykręcić oś, hak reulowany jest zarazem hakiem do przerzutki

Foto 4 - Wykręcanie osi , To jest lipa, zawsze trzeba mieć imbus ze sobą.

Foto 5 - Ośka, docisk posmarowany smarem aby nie rył ramy podczas dokręcania

Foto 6 - Prawy hak od wewnątrz - za nim śrubka regulacyjna

Foto 7 - Prawy hak - otwór do regulacji położenia haka

Foto 8 - Lewy hak od wewnątrz - za nim śrubka regulacyjna

• OneMoreBike
      Przez OneMoreBike
      Cześć,
      Użytkowników Facebook'a, którzy jeżdżą na Surly, albo rozważają zakup zapraszam do grupy Surly Polska - grupa wsparcia dla nieszablonowych rowerzystów: https://www.facebook.com/groups/154825315188742/
      Wrzucamy tam aktualne projekty i inne nowości, a grupowicze dzielą się swoim doświadczeniem i mogą pochwalić się własnymi projektami. Bo jak to często bywa właściciele Surly miewają nietypowe pomysły
    • mocarny
      Przez mocarny
      Hejka
      Stoję przed doborem ramy Giant Roam disc 1. Ze względu na mój wzrost 172 cm, plasuje się w rozmiarze S według tabelki-doboru rozmiaru Giant. Na rozmiarze S siadałem ale na Roam disc 2, w sumie to ta sama rama i koła więc to samo, wydawało się OK. Niestety w sklepach zaczyna brakować S'ki Roam disc 1 także oglądałem M'ke która mogą kupić z dużym upustem + bon na akcesoria(ściągnięcie S'ki wiązałoby sie z brakiem rabatu). Dołączam zdjęcie roweru i wysokości siodełka z którego mogę jeszcze palcami dotknąć ziemi. Jak stoję okrakiem na ramie to mam jeszcze troche luzu i nie "wiszą mi jajca" na ramie. Pytanie czy na takiej wysokości siodełko jest OK, bo raczej wyżej go podnieść nie za bardzo(70 cm wysokości nogi po stronie wewnętrznej), czy nie zaburzam geometrii i będę miał miał prawidłową pozycje? Czy jednak siodełko powinno być jeszcze wyżej? Czy siodło zawsze musi być wyżej od kierownicy w crossach by efektywnie wykorzystać geometrie i szybkość jazdy? Słyszałem zdania że im wyżej siodło tym szybciej jedziesz  . Prosiłbym o radę czy jakieś wskazówki, bo nie wiem czy łapać "okazje" czy jednak szukać dalej.
      Pozdrawiam 

• mocarny
      Przez mocarny
      Siema
      Zastanawiam się pomiędzy tymi rowerami w rozmiarze 17 cali. Giant Roam 2 disc z 2018 mogę mieć za 2600zł + bon 230 zł na osprzęt, z kolei kross evado 5.0 z 2017 idzie dostać za 2200 w sklepach internetowych. Niby kross ma lepsze wyposażenie i jest tańszy, ale to chyba stary model przerzutek deore, giant jest na nowszej acerze - zobaczone na recenzji na youtube :). Nie wiem czemu, ale na Giant jakoś lepiej mi sie siedziało i czułem że wyżej siedze, ale według rozmiarów długości rury podsiodłowej to kross jest większy. Kross ma 430mm a Giant 420mm. Budże klaruje mi się tak około 2600 + w tym jakiś osprzęt, chyba że jakaś mega okazja to dołożyłbym. Z tego co widzę to nie ma sensu czekać na kolejne modele czy nowe roczniki, bo co roku to gorszy osprzęt w tej samej cenie... Także pewnie trzeba brać jak jest dobra okazja, nawet w zimie.
      Pozdrawiam i z góry dziękuje za rade.
    • gennaro
      Przez gennaro
      Witam,
      proszę o pomoc w wyborze roweru do miasta. Rower będzie używany w wielkim mieście, głównie na ścieżkach rowerowych, które są tam wszędzie i się nie kończą Rower będzie wykorzystywany do pracy jako kurier, dostawa jedzenia itp. 
      Wiem, że na pewno musi być to single speed (nie chcę przerzutek, amortyzatorów, hamulców tarczowych itp). Zastanawiam się nad ostrym kołem z flip flop, ale zastanawia mnie też, czy może lepiej wybrać jakiś mtb coś w stylu dirt/street z gładkimi oponami?
      Na razie upatrzyłem 2 ala ostre koło:
      1. Cheetah 3.0 https://cheetahbikes.com/product/cheetah-3-0-chrome/
      2. NS Bikes Analog 2018 http://allegro.pl/rower-ns-bikes-analog-ostre-kolo-fixie-l-crmo-2018-i7352884565.html
      Oba rowery rama hi-ten, więc nie wiem czy warto, ale jak NS Bikes w opisie daje, że jeszcze tricki można robić, to chyba nie ma co się martwić. Nie wiem jak ten Cheetah. Dodatkowo w NS są szersze opony.

Co o tym sądzicie? Czy taki typ roweru jest najlepszy dla mnie, czy może coś innego?