Skocz do zawartości

[Zlot FR] X jubileuszowy zlot


Zymelka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Póki co trochę kontakt się pogorszył z ośrodkiem. Odpowiem Ci jeżeli nie będzie to problemu 30/31. Albo jak jesteś już zdecydowany to pisz do ośrodka i rezerwuj.

Ktoś się pytał o to w ośrodku, ale bez konkretów. Widzę, że znowu będzie kameralnie

Sorki, za tak późne odpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wynajęte zostało ostatnie, czwarte miejsce w moim aucie więc niebawem i przelew za nocleg przyjdzie ...od osoby Y bo X już jest :).. Jedziemy w czwartek.

 

PS. Przy okazji, jak ktoś chce, to jedziemy z Wrocka A4 i po drodze możemy zabrać od chętnych alkohol, bo miejsca na co innego już w aucie nie bedzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaaaaaktualizujcie listę, wpłaty (a przynajmniej jedna) poszły., przy okazji bo może będzie drugie auto, czy ktoś z okolic Świdnica/Wałbrzych/Wrocław szuka transportu ?

 

PS. Na przyszłość rezerwujcie "normalce" noclegi, jak kiedyś, na uboczu, lesie, górach, bez zbędnego szmelcu w pokoju jak TV itd.... co do ceny mi to ryba ale z tego co widzę to część ludzi odpuszcza z tego tytułu przyjazd... . Wiem nic lepszego nie znalazłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może już było, ale nie znalazłem - JAKI PLAN NA SOBOTĘ ?

tak pytam bo w piątek chcemy pojeździć i żeby nie wyszło, że po tych samych trasach co organizator na sobotę przewidział ....

 

PS co do pirotechników, rozmyślam bo mam petardy po "przejściach" i co by z 16tu średnich zrobić jedną dużą ... ;) tyle, że ręka dopiero co się zrosła  i szkoda znów przyszywać, pomyślę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę nie ma jakichś oficjalnych, uświęconych tras zaplanowanych. 

Pytanie zasadnicze: mamy jakiegoś lokalesa czy jesteśmy zdani na siebie? Jeśli jesteśmy zdani na siebie, to mogę poślęczeć nad mapą i wymyślić trasy całodniowe na piątek i sobotę oraz jakąś krótszą dogrywkę na niedzielę. Jest szansa, że uda mi się skorzystać z fachowego doradztwa w tym zakresie.

Prawdopodobnie z Sylwią zjawimy się w czwartek późnym wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...