Skocz do zawartości

[części] rama, koła, rurki, hamulce - mtb/szosa sprzedam


marcinusz

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania:

 

Kolejność jak w galerii: https://www.dropbox.com/sh/05tqtjsw2ihj8b8/AABbPXGTtOag9z74zSfKZy6Ga?dl=0

 

Ceny na ogół wziąłem z czapy - bardziej niż na gromadzeniu kasy za te części chodzi mi o to, że mogą się komuś przydać a muszę się jakoś zmotywować do ewentualnej wycieczki na pocztę :) Drobnicę oddam za przysłowiowe piwo nabywcom, którzy zgłoszą się po odbiór osobisty.

 

- kierownica Giant A5 prosta, 58 cm, 31.8mm - 10 zł

- kierownica Accent Flatbar 58 ckm, 25.4mm - 10 zł

- baranek Merida 44cm - 15zł (uwaga - raczej tylko lokalnie, bo może być problem z przesłaniem)

- mostek Giant A5 110mm, 6stopni, 31.8mm - 15 zł

- mostek Truvativ XR 75mm, 5 stopni, 25.4mm - 25 zł

- hamulec szosowy Merida - sporo okładzin - 15 zł (właściwie mam dwa, tylko drugi bez nakrętki mocującej do widelca/ramy - być może do znalezienia)

- hamulec Avid Juicy 3 tylny - bez klocków (oddałem koledze), długość przewodu do zmierzenia, klamka ze skasowanym luzem (Andrew mod) - 20 zł

- hamulec Avid Juicy 3 przód - z klockami zalanymi płynem - zacisk się "spocił", cena właściwe za samą klamkę (tu też Andrew mod) - 10 zł,

- adapter ze śrubkami - śrubki przynależą do hamulców, wkręciłem aby się nie pogubiły - adapter według potrzeb dorzucę do hamulca za jakieś grosze

- siodełko - 30 zł

- koło DT Swiss 370 IS + DT Swiss XR400 26" + Sapim Race i alu nyple - trochę obić od kamieni na obręczy, brak wgniotów, proste, pełnosprawne - 150zł (opona, dętka i tarcza nie są zawarte w cenie - ale jak ktoś chce, to też mogę sprzedać)

 

- rama XTC 2, 26" 2009 r. - w komplecie hak przerzutki, stery, zacisk podsiodłowy, sterczy adapter IS-PM 160 - uznajmy że jest częścią, do tego zostawiłem elementy prowadzenia pancerzy i same pancerze, bo można ich jeszcze użyć, co może być ułatwieniem dla potencjalnego nabywcy. Rama ma troszkę otarć i małych odprysków lakieru. UWAGA rama ma jedną niesprawność, otóż wewnętrzne powierzchnie haków są nieco wytarte i nie trzymają koła idealnie prosto. Problem jest raczej niefotografowalny. Efektem tej wady jest to, że koło jest przesunięte o kilka milimetrów w stronę lewej rury łańcuchowej (i odsunięte tyle samo od prawej rury łańcuchowej). Wada wyszła, gdy reklamowałem nierówne centrowanie koła a mechanik mi pokazał, że to rama nie trzyma koła prosto. Sugerował ustawienie koła za pomocą podkładek. Ja tak jeździłem jeszcze dwa sezony, w tym kilka maratonów.

Z uwagi na wadę cena niska, ale nie śmieciowa, bo ramę można użyć do zimówiki/treningówki/dojazdówki lub wstawić w trenażer (co sam rozważam) albo dopasować podkładki i traktować jako pełnoprawny rower. 

Cena 250zł

 

- sztyca Thomson 30.9/410 - raczej nie będzie mi już potrzebna, pasuje do ramy - 120 zł

- koło szosowe tył - piasta Claris + Alexrims R450 - 40 zł - preferowany nabywca lokalny, ew. BB, Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie, nie będę inwestował w ten rower - to treningówka - a im ciężej na treningu tym lżej później na wyścigu ;)

Pomyśl jeszcze. Urwać 0,4 kg za 15 złotych to nie lada wyczyn ;)

 

 

 

byłbym zainteresowany. jaki koszt wysyłki? forma wysyłki - poczta, paczkomat co ci wygodniej

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A w jakiej dzielnicy Warszawy do odbioru?

Ursynów, tylko nieprędko, bo to musiałby brat zabrać przy okazji wizyty u rodziców a ja wcześniej u rodziców musiałbym zostawić.


 

 

Skąd:Sosnowiec :teehee:

Mówią, że Sosnowiec to najbardziej na południe wysunięta dzielnica Warszawy ;)

Przy okazji reformy "poszerzającej Warszawę" mogło się to dosłownie urzeczywistnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo kasety szosowe 8/9/10 mają tę samą szerokość. W opisie piasty Claris jest bodajże wskazana kompatybilność 8/9. Według mojej wiedzy tylko kaseta 11s wymaga specjalnego, szerszego bębenka.

 

Wysyłka wchodzi w grę - niechętnie, bo to kłopotliwe zwłaszcza przy większych gratach, ale jak za chwilę ktoś nie wyskoczy "biorę! jestem z Katowic", to wyślę. Przy czym szykuje mi się urlop przynajmniej do wtorku, a może środy, więc w tym czasie nic nie zdziałam. Dokąd miałbym wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania:

 

Kolejność jak w galerii: https://www.dropbox.com/sh/05tqtjsw2ihj8b8/AABbPXGTtOag9z74zSfKZy6Ga?dl=0

 

Ceny na ogół wziąłem z czapy - bardziej niż na gromadzeniu kasy za te części chodzi mi o to, że mogą się komuś przydać a muszę się jakoś zmotywować do ewentualnej wycieczki na pocztę :) Drobnicę oddam za przysłowiowe piwo nabywcom, którzy zgłoszą się po odbiór osobisty.

 

- kierownica Giant A5 prosta, 58 cm, 31.8mm - 10 zł

- kierownica Accent Flatbar 58 ckm, 25.4mm - 10 zł

- baranek Merida 44cm - 15zł (uwaga - raczej tylko lokalnie, bo może być problem z przesłaniem)

- mostek Giant A5 110mm, 6stopni, 31.8mm - 15 zł

- mostek Truvativ XR 75mm, 5 stopni, 25.4mm - 25 zł

- hamulec szosowy Merida - sporo okładzin - 15 zł (właściwie mam dwa, tylko drugi bez nakrętki mocującej do widelca/ramy - być może do znalezienia)

- hamulec Avid Juicy 3 tylny - bez klocków (oddałem koledze), długość przewodu do zmierzenia, klamka ze skasowanym luzem (Andrew mod) - 20 zł

- hamulec Avid Juicy 3 przód - z klockami zalanymi płynem - zacisk się "spocił", cena właściwe za samą klamkę (tu też Andrew mod) - 10 zł,

- adapter ze śrubkami - śrubki przynależą do hamulców, wkręciłem aby się nie pogubiły - adapter według potrzeb dorzucę do hamulca za jakieś grosze

- siodełko - 30 zł

- koło DT Swiss 370 IS + DT Swiss XR400 26" + Sapim Race i alu nyple - trochę obić od kamieni na obręczy, brak wgniotów, proste, pełnosprawne - 150zł (opona, dętka i tarcza nie są zawarte w cenie - ale jak ktoś chce, to też mogę sprzedać)

 

- rama XTC 2, 26" 2009 r. - w komplecie hak przerzutki, stery, zacisk podsiodłowy, sterczy adapter IS-PM 160 - uznajmy że jest częścią, do tego zostawiłem elementy prowadzenia pancerzy i same pancerze, bo można ich jeszcze użyć, co może być ułatwieniem dla potencjalnego nabywcy. Rama ma troszkę otarć i małych odprysków lakieru. UWAGA rama ma jedną niesprawność, otóż wewnętrzne powierzchnie haków są nieco wytarte i nie trzymają koła idealnie prosto. Problem jest raczej niefotografowalny. Efektem tej wady jest to, że koło jest przesunięte o kilka milimetrów w stronę lewej rury łańcuchowej (i odsunięte tyle samo od prawej rury łańcuchowej). Wada wyszła, gdy reklamowałem nierówne centrowanie koła a mechanik mi pokazał, że to rama nie trzyma koła prosto. Sugerował ustawienie koła za pomocą podkładek. Ja tak jeździłem jeszcze dwa sezony, w tym kilka maratonów.

Z uwagi na wadę cena niska, ale nie śmieciowa, bo ramę można użyć do zimówiki/treningówki/dojazdówki lub wstawić w trenażer (co sam rozważam) albo dopasować podkładki i traktować jako pełnoprawny rower. 

Cena 250zł

 

- sztyca Thomson 30.9/410 - raczej nie będzie mi już potrzebna, pasuje do ramy - 120 zł

- koło szosowe tył - piasta Claris + Alexrims R450 - 40 zł - preferowany nabywca lokalny, ew. BB, Warszawa

 

Sprzedany chyba (czekam na potwierdzenie) też zestaw rama+sztyca, choć ciągle czekam na chętnego nabywcę lokalnego.

 

Na pewno do sprzedaży pozostają:

 

- baranek Merida 44cm - 15zł (uwaga - raczej tylko lokalnie, bo może być problem z przesłaniem)

- mostek Truvativ XR 75mm, 5 stopni, 25.4mm - 25 zł

- siodełko - 30 zł

- koło DT Swiss 370 IS + DT Swiss XR400 26" + Sapim Race i alu nyple - trochę obić od kamieni na obręczy, brak wgniotów, proste, pełnosprawne - 150zł (opona, dętka i tarcza nie są zawarte w cenie - ale jak ktoś chce, to też mogę sprzedać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, średnica baranka to 31,8.

 

Przy okazji uaktualniam listę:

 

 

- baranek Merida 44cm - 15zł (uwaga - raczej tylko lokalnie, bo może być problem z przesłaniem) 

- mostek Truvativ XR 75mm, 5 stopni, 25.4mm - 25 zł 

- siodełko - 30 zł - koło DT Swiss 370 IS + DT Swiss XR400 26" + Sapim Race i alu nyple - trochę obić od kamieni na obręczy, brak wgniotów, proste, pełnosprawne - 150zł (opona, dętka i tarcza nie są zawarte w cenie - ale jak ktoś chce, to też mogę sprzedać)

- hamulec szosowy Merida - sporo okładzin - 15 zł (właściwie mam dwa, tylko drugi bez nakrętki mocującej do widelca/ramy - być może do znalezienia)

 

Edytowane przez marcinusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowe ceny:

 

- baranek Merida 44cm - 10 zł (uwaga - raczej tylko lokalnie, bo może być problem z przesłaniem) 

- mostek Truvativ XR 75mm, 5 stopni, 25.4mm - 20 zł 

- siodełko - 25 zł

- koło DT Swiss 370 IS + DT Swiss XR400 26" + Sapim Race i alu nyple - trochę obić od kamieni na obręczy, brak wgniotów, proste, pełnosprawne - 120zł (opona, dętka i tarcza nie są zawarte w cenie - ale jak ktoś chce, to też mogę sprzedać), koło jest lekkie  coś około 760-780g

- hamulec szosowy Merida - sporo okładzin - 15 zł (właściwie mam dwa, tylko drugi bez nakrętki mocującej do widelca/ramy - być może do znalezienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...