Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając to że dobre stery mają uszczelnienie dopasowane do konkretnego łożyska, i albo może być szpara, albo tak jak u mnie skręcenie na głucho.

Także warto się dwa razy zastanowić suwmiarką w ręku, nad efektem.

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.aliexpress.com/item/33060470110.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.36a25c0fjrJ8NM

Zapłaciłem 13,24 pln. ( różnica w kursie dolara )

Grube ( chciałem grube - czy się sprawdzą to się okaże ) , nie śliskie, ładnie wykończone, korki z logo, wygląda na produkt dobrej jakości.  Przesyłka szła równo 30 dni.

20200210-152221.jpg 20200210-152408.jpg 20200210-152441.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Po poleceniu jednego z kolegów , zdecydowałem się na zakup lampki Solar Storm X2 . Wczoraj odbyła odbyła się próba bojowa i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem . Czas pracy na maksimum wyniósł 2h przy temp. + 4 . Światło trochę mocno skupione , ale przy oświetleniu 15m przed rowerem jest ok . Jedyny minus to moim zdaniem ,wtyczka mogła by być podłączana przy samej lampce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.02.2020 o 19:38, rambolbambol napisał:

Spotkal ktos z was może zębatkę narrow wide 40t na 110mm bcd w sensownej cenie?

Przeczesałem cały Internet i niestety nic takiego nie ma. Ostatecznie kupiłem Banlessa nieużywanego z OLX za 150zł. Rozmiar tak niepopularny, że już poważnie myślałem nad zmianą korby na 104BCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany tematem postanowiłem samemu zrobić pierwsze zakupy drobnicy od Chińczyków. Miesiąc czekania, ładnie zapakowane, wszystko nówki sztuki jestem mile zaskoczony.

bv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś na jakiś chińskich platformach? Może coś z rockbrosa? A może olać i kupić darkmoory? Nie zależy mi na wycieniowaniu, ale na trwałości i przyczepności.

 

A i offtop: w końcu przebrnąłem przez te 48 stron. Standardowa moja porada na forach niezwiązanych z komputerami - jak wklejacie linki to przycinajcie je. Będzie ładniej, estetyczniej i bez trackującego was spamu.

Zamiast:

https://www.aliexpress.com/item/33056297169.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.32226f5bTzlO9m&algo_pvid=1b868adf-ad0f-47e7-8814-224f4e7acd30&algo_expid=1b868adf-ad0f-47e7-8814-224f4e7acd30-0&btsid=0b0a0ae215837089367568154e89b1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Wklejcie:

https://www.aliexpress.com/item/33056297169.html

Wszystko to, co znajduje się po .html (albo .htm) to śmieci zawierające info: skąd pochodzi link, kto go kliknął, gdzie i kiedy. Dotyczy to praktycznie dowolnej strony nie tylko alli - w 90% przypadków link oczyszczony zadziała bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dartmoor jest też na łożyskach, ale za drogi na to czym jest imo, używam z Ali już ponad rok (drugi komplet, pierwszy, na ślizgach, nie dotrwał ich zużycia, prawy pedał złamany w pół po spotkaniu ze skałą przy prędkości 30km/h :P ) i problemów żadnych nie mam, uszczelnienie mogłoby być lepsze, bo praktycznie go nie ma, ale wszystko działa, luzów nie ma ani nie skrzypią czyli łożyska jeszcze żyją, wszystkie z łożyskami zamiast ślizgów są ok, szukaj tego kształtu jak raceface Chester, na 1enduro masz test także, pozostałe też są spoko, ale ten trochę lepiej trzyma według mnie, poza tym w teorii trochę lepiej się z kamieni ześlizguje ponieważ ma lepsze ścięcie. Cena 80zł spoko nawet jeśli trzebaby co 2 lata wymieniać, ja myślę teraz o tych trochę droższych, aluminiowych z niskim profilem na ślizgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piciu256 napisał:

Dartmoor jest też na łożyskach, ale za drogi na to czym jest imo, używam z Ali już ponad rok (drugi komplet, pierwszy, na ślizgach, nie dotrwał ich zużycia, prawy pedał złamany w pół po spotkaniu ze skałą przy prędkości 30km/h :P ) i problemów żadnych nie mam, uszczelnienie mogłoby być lepsze, bo praktycznie go nie ma, ale wszystko działa, luzów nie ma ani nie skrzypią czyli łożyska jeszcze żyją, wszystkie z łożyskami zamiast ślizgów są ok, szukaj tego kształtu jak raceface Chester, na 1enduro masz test także, pozostałe też są spoko, ale ten trochę lepiej trzyma według mnie, poza tym w teorii trochę lepiej się z kamieni ześlizguje ponieważ ma lepsze ścięcie. Cena 80zł spoko nawet jeśli trzebaby co 2 lata wymieniać, ja myślę teraz o tych trochę droższych, aluminiowych z niskim profilem na ślizgach.

Pedały wheel up.

Mam, potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno candy jest na łożyskach, candy pro nawet na "maszynach", ale te bez metalowych pinów co się mija z celem, oni mają wogóle jakieś inne kompozytowe? Nie mogę znaleźć, ale nie ma co robić ot, na Aliexpress są na łożyskach dobre tabio i to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...