Skocz do zawartości
tomo63

[Amortyzator] Fox F125 RL 26" Tapered

Rekomendowane odpowiedzi

tomo63

Hej,

na sprzedaż mam przedni amortyzator fox F125RL.

Skok 125mm (według Gianta), oś 15mm, pod koła 26 (ale 27,7 też wejdą).

amor z roweru giant trance x3 2011.

Ostatni serwis ze zmianą uszczelek kurzowych 2016 roku, od tego czasu nie jeżdżony.
Całkowity przebieg 1000km.

Sterówka tapered 22cm

kilka zdjęć w aukcji.

http://www.olx.pl/oferta/amortyzator-fox-f120rl-warszawa-CID767-IDkQDv4.html

cena 700zł.

do obejrzenia w Waszawie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tomo63

Nadal aktualne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tomo63

Jakby ktos szukal, to nadal aktualne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szturmanKRK

Ogłoszenie nadal aktualne ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tomo63

Sprzedany, temat do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Abdullah
      Przez Abdullah
      Szukam widelca pod koło 26, może być też 27,5  wymagana sztywna oś 15 lub 20 i skok powyżej 130 milimetrów.
      Rura sterowa tapered lub 1 1\8, mile widziane golenie grubsze niż 32.
    • Pawlos88
      Przez Pawlos88
      Cześć, mam problem z moim amortyzatorem - 832 FiT RLC z 2012. 
      Pojawiło się zapocenie, w okół regulacji kompresji po ostatniej jeździe, wytarłem, zrobiło dziś niecałe 90 km i znów były ślady oleju. 
      Ponadto zauważyłem, że jest problem z regulacją wolnej kompresji - mianowicie nie można jej przestawić 
      Ostatecznie po użyciu sporej siły można przestawić o jakieś 2 kliknięcia. Więcej za bardzo się nie da, a nawet jeśli to powoduje to zablokowanie wajchy od szybkiej kompresji. 
      Miał ktoś podobny przypadek? 

• Kruczek_
      Przez Kruczek_
      jaki amortyzator wybrac do ramy specialized stumpjumper 2011 elite? Nie wiem jaki wybrac, poniewaz ma on inne mocowanie do tylnego wahacza. Prosze o porady. (NIE CHCE Z BRAINEM)

teraz jest zalozony specialized/fox brain.
    • kondzi28
      Przez kondzi28
      Będzie przeznaczona do hard jazdy(kilku metrowe hopy,mtb stunt(wiem że stunt nie istnieje)).Już złamałem 1 rame i rozwaliłem 1 amora xd.Jak już rama do 2 tyś to fajnie gdyby max długość dampera wynosiła 241mm(fox :))
    • kondzi28
      Przez kondzi28
      Kiedy lekko wybije się od ziemi amortyzator wydaje jakby metaliczny dźwięk,proszę o pomoc.Rozkręcenie nie wchodzi w gre,do serwisu mam 30 km także w konieczności podjade.Czy to może zepsuć mi amortyzator?Rower to wheeler protron xt-40,dokładnej nazwy amora nie mam ale jest to firma FUEGO(przynajmniej tak pisze na amortyzatorze).PS:wcześniej wogóle się nie uginał więc spryskałem go brunox deo i przez 3 miesiące nic się nie działo,a od 2 dni masakra,najbradzie boje się że się zepsuje a ja dopiero za 2 tygodnie dam rade podjechać do serwisu.Jeżeli jeszcze raz spryskam go brunoxem to coś da?
      Ogólnie stuka kiedy wraca do "zwykłej formy".