Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
lukasv77

[Wycena] Amortyzator SR Suntour

Rekomendowane odpowiedzi

lukasv77

Witam!

Chciałbym prosić o wycenę amortyzatora załączonego na zdjęciach.

Rura sterowa: 194mm.

"Skok" - długość wystających goleni wynosi na styk 90mm.

post-204899-0-10345600-1501108461_thumb.jpg

post-204899-0-91628600-1501108467_thumb.jpg

post-204899-0-76641400-1501108475_thumb.jpg

post-204899-0-60382600-1501108480_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kabuz

Nie jestem pewien czy złomiarz da Ci za niego na piwo. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

żebyś nie myślał negatywnie, natomiast sam mógł bym dać z 5 sztuk za darmochę. To jest amortyzator już nic nie wart

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinowy

świetny patent na przymocowanie gumowych osłon, celem zrobienia zdjęć sprężyn :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Popularny

• Podobna zawartość

• Blu3kkk
      Przez Blu3kkk
      Posiadam rower B'TWIN rockrider 540, mam tam amortyzator Sr Suntour XCR EVO. mam problem z regulacja go. Regulacja dzialala do czasu gdy ta dzwignia od regulacji nie odpadla, wlozylem to ale regulacja nie dziala. Czy moge cos z tym zrobic i jak rozkrecic ten caly amortyzator? Z  gory dziekuje za pomoc 
    • Karbex
      Przez Karbex
      Witam,
      Zakupiłem rower Merida model MTB EN 14766. Jako iż jest to mój pierwszy tak 'profesjonalny' rower oczywiście na samym początku wszystko musiałem sprawdzić . W pewnej chwili dorwałem się do tajemniczej funkcji na amortyzatorze pt. 'preload'. Pokręciłem w prawo, lewo aby obczaić od czego to pokrętło, po czym...... zauważyłem dziwną zmianę. Niebieskie pokrętło po prawej (służące jak mniemam do blokowania i odblokowania amorka) przestało płynnie chodzić, a podczas kręcenia 'tykało' zgodnie z ilością mojego kręcenia (podobnie pokrętło strona lewa, choć te ma prosty schemat tyka, tyka, kawałek płynnie chodzi, tyka tyka). Podczas jazdy amortyzator bez względu na ustawienie pokręteł, amortyzator był sztywny jak skała. I teraz pytanie do Was. Jako iż jestem nowy w tematyce tak skomplikowanej mechaniki rowerowej potrzebuję prostego na chłopski rozum wytłumaczenia. 1. Od czego służy to pokrętło, 2. Co mogłem zepsuć, 3. Czy według mojej bardzo prosto wyjaśnionej sprawy, coś zepsułem, 4. Czy powinienem udać się do serwisu, czy uda mi się naprawić to na własną rękę.
      Dziękuje za wszelaką uwagę, Pzdr.
      (P.S.: Przepraszam za wytłumaczenie niczym z epoki kamienia łupanego, lecz nie wiem jak można to opisać )
    • Marcel.L
      Przez Marcel.L
      Czy można wymienić amortyzator w crossie (scott sub corss 30) z amortyzatorem o skoku 63mm  na 100mm lub większyn ?

• lapaczynskiwiktor
      Przez lapaczynskiwiktor
      Witam mój durolux zasysa mi skok że 180mm na 160mm miałem 2 sprężyny jedną krótką twardą i krótką miękką i 2 podkładki po 2 cm.Potem zmieniłem na krótka twarda i krótka miękka bez podkładek wtedy amortyzator miał 200mm skoku.Następnie zrobiłem tak jak zalecali na forum czyli krótka miękka i długa miękka wtedy bez podkładek wtedy amortyzator miał też 200mm skoku.Co mam zrobić????
    • PoprostuOskar
      Przez PoprostuOskar
      Czy ktoś z forumowiczów wie może jaką długość ma  zacisk piasty w tym amortyzatorze ?