Skocz do zawartości
lukasv77

[Wycena] Amortyzator SR Suntour

Rekomendowane odpowiedzi

lukasv77

Witam!

Chciałbym prosić o wycenę amortyzatora załączonego na zdjęciach.

Rura sterowa: 194mm.

"Skok" - długość wystających goleni wynosi na styk 90mm.

post-204899-0-10345600-1501108461_thumb.jpg

post-204899-0-91628600-1501108467_thumb.jpg

post-204899-0-76641400-1501108475_thumb.jpg

post-204899-0-60382600-1501108480_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kabuz

Nie jestem pewien czy złomiarz da Ci za niego na piwo. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

żebyś nie myślał negatywnie, natomiast sam mógł bym dać z 5 sztuk za darmochę. To jest amortyzator już nic nie wart

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinowy

świetny patent na przymocowanie gumowych osłon, celem zrobienia zdjęć sprężyn :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• kuba0220
      Przez kuba0220
      Witam, pacjent to Marzocchi Bomber 55 TST2 z 2011 roku, wszystko było okej do pewnego czasu, ze 160mm skoku, działa połowa, co może być przyczyną? Opłaca się naprawiać? Serwis czy są jakieś domowe sposoby? 
    • MateuszBoxxer
      Przez MateuszBoxxer
      Cześć mam zamiar składać rower na ramie Dartmoor Hornet 4X. Rama ma sugerowany skok amortyzatora od 80 do 130mm. Czy będzie problem gdy włożę większy skok np 150, 160mm?
    • gtadwatrzy
      Przez gtadwatrzy
      Czy ten amortyzator na coś się jeszcze nada? Po wstawieniu nowych sprężyn
    • Sylwester
      Przez Sylwester
      Witam, idzie wiosna chciałem zreanimować mój rower, nie chcę wydać na ten cel zbyt dużo pieniędzy ponieważ łożysko od wahacza w ramie się sypie, w dodatku rama spawana już raz. Myślę że jeszcze w tym roku kupię inny rower, najpóźniej w przyszłym, dlatego proszę o pomoc jak najtaniej zreanimować napęd w moim dziadku.
      Aktualnie posiadam: korbę Shimano FC-M340, przerzutka tył Shimano Deore RD-M510, Kaseta CS-HG40, przerzutka przód Shimano MC-21
      Korba jest w fatalnym stanie, tzn zębatki, najmniejsza jest wyciągnięta na maxa, ale jej nie potrzebuje, średnia czasem by się przydała, ale jest krzywa i nie da się na niej jeździć, Największa jeszcze jako-tako się nadaje do jazdy. Nigdzie nie widzę blatów/zębatek do tej korby, lepiej wymienić dwa blaty jeśli pasują od innego modelu, czy nowa korba?
      W kasecie dwie najmniejsze zębatki trochę wyciągnięte, da się wymienić osobno? Czy lepiej całą kasetę ?
      Wiadomo że łańcuch hurtem też. Przerzutki myślę że wytzymają
      http://allegro.pl/rowerowa-korba-sr-suntour-xcm-kwadrat-40-30-22-9rz-i6938735160.html myślę nad takim rozwiązaniem, plus to co kupić będzie konieczne, poratujcie co robić, co kupić ?

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.