Skocz do zawartości

[TEST] Test na cyklozę :-)


Rekomendowane odpowiedzi

ejj, a mi nie dziala stronka... hilfe ;(((( :sad: ona tak ma, czy moj komputer cos nie teges czy mzoe jeszcze co innego?

Może napisz co nie działa bo tak nie widomo o co chodzi i jak pomóc :P

 

[EDIT] To forum się sypie czy co :? Pisałem tego posta przed chwilą a widziałem tylko post który wyzej cytuję. Waszych postów nie widziałem a zostały napisane wczoraj :evil: :evil: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przez Was wszystkich musiałem się oderwać od mojego ulubionego zajęcia, którym jest siedzenie w częściach rowerowych ;-) i zrobiłem sobie ten test. Wyszło, że jestem w ciąży :eek: ...yyyy sorki, to nie ten test ;-) Wynik 230 (to jest ten test ;-)) hmmm i to tylko dlatego, że wolałbym mieć miliard dolarów i zainwestować go w import części rowerowych :eek: A tak przy okazji to i tak dobrze, że przy moim trybie życia tyle wycisnąłem (jak zmienię rowerek to powinno wzrosnąć) ;-) Pozdrowerek ALL CYKLOMANIACY :D 8)

 

PS: I tak się zastanawiałem czy mam zaznaczyć "jest sklep rowerowy w którym zwracają się do mnie po imieniu/ksywce

" w sumie to jest...mój :grin: Ale byłem uczciwy i nie zaznaczyłem ;-) :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, u mnie na razie 340, a sezon dopiero przed nami :twisted: cykloza cały czas się u mnie rozwija i na pewno jest nieuleczalna ;-)

A ja myslalem ze nie ma az tak bardzo zapalonych kobiet na tym punkcie, nie liczac zawodowych kolarek, np. Maji. Ale tutaj Mika ma wiceej niz ja, niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...