Skocz do zawartości

[zakup] Specialized 29r 10,000zł, pomoc potrzebna


szklarys

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zainteresowany zakupem  roweru z aukcji (niestety nie potrafię wkleić linka ) allegro 6809292782

mam 186 cm wzrostu , waga 94kg .

obecnie jeżdżę na kross level b9 2015r w rozmiarze XL.

ogolnie jestem z niego zadowolony , ale zastanawiam sie nad czymś lepszym .

mam małą wiedzę o sprzecię , rocznie robie okoo 4 tys km , 3/4 tras to szutry karkonoskie i izerskie

czy STUMPJUMPER w rozmiarze XL bedzie odpowiedzi dla osoby 186cm wzrostu .

co sądzicie o tej konkretnej ofercie ?

Sprzedawca che ostatecznie równe 10,000 pln .

warto czy nie warto ?

Edytowane przez szklarys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany zakupem  roweru z aukcji (niestety nie potrafię wkleić linka ) allegro 6809292782

mam 186 cm wzrostu , waga 94kg .

obecnie jeżdżę na kross level b9 2015r w rozmiarze XL.

ogolnie jestem z niego zadowolony , ale zastanawiam sie nad czymś lepszym .

mam małą wiedzę o sprzecię , rocznie robie okoo 4 tys km , 3/4 tras to szutry karkonoskie i izerskie

czy STUMPJUMPER w rozmiarze XL bedzie odpowiedzi dla osoby 186cm wzrostu .

co sądzicie o tej konkretnej ofercie ?

Sprzedawca che ostatecznie równe 10,000 pln .

warto czy nie warto ?

 

http://allegro.pl/rower-specialized-i6809292782.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupił bym karbonu na odległość i nie znam się więc nawet po oględzinach dał bym do serwisu o ocenę. Byłem kiedyś świadkiem jak dziewczyna przyszła z szosą karbonową, myślę ale maszynka. Niestety przyszedł Pan i pyta czy Pani wie, że rama była klejona.... czar prysł.

Jak koledzy wyżej piszą wolał bym B9 ulepszyć.

 

Załóż osobny temat o zakupie roweru z przedziału cenowego. Szybciej coś doradzą koledzy z forum.

Edytowane przez Marcin86Poznan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvej dla tego szukam pomocy na forum rowerowym- wydawało mi sie ,że po to są takie fora- być może sie mylę  , mieszkaw w okolicy Jel Gory , tu niestety nie ma konkretnych sklepów rowerowych , nie mówiąc o tym ,że  chciał bym znalezc cos poniżej ceny katalogowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar XL w Specu to 505mm.

Dla 186cm może być dobry.

Ile wg Was jest wart ten stumjumper, zakładając że 100% sprawny?

 

Na "odrodzenie" też podjeżdżam na najmniejszej zębatce.

Ostatnio minął mnie dziadek na starej kolarce.

Był spięty z pedałami jeszcze starymi skórzanymi paskami.

To było dołujące  :blink:

Edytowane przez fw66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o specu  dostaem fają wyczerpujaca odpowiedz - pieknie dziekuje , juz go nie biore pod uwagę , czy mógł by ktos z wiedzą zrelacjonowac mi tego Treka Procaliber 9,8 SL , wydaje sie ,że to nowy model , czy po zdjęciach widac jak wygląda jego zużycie ? korci mnie strasznie , cena na stronie Trek 17,499   , ten wystawiony na allegro do oddania za 13 tys , wiec jak by nie patrzeć róznica  4,5tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat w sklepie to także normalna rzecz. Rowerów nie kupuje się za ceny katalogowe. A że masz na czym jeździć to możesz poczekać np. na koniec sezonu, kiedy rabaty mogą być większe.

 

Poza tym powtórzę to co pisałem w już zamkniętym temacie o tym Treku:

jakiej pomocy niby oczekujesz, skoro sam piszesz że chcesz po prostu coś bardziej "markowego" i generalnie to nie znasz się za bardzo na tym wszystkim..? A przy tym celujesz już w na tyle wysoki poziom cenowy, że wypadałoby wiedzieć co i w jakim celu się kupuje. Albo napisać wprost - chce mieć taką a taką zabawkę, stać mnie. I jest to bardziej uczciwe podejście niż pozorowanie tego zastanawiania się i wyboru.

Ja Ci dam taką radę: daruj sobie używane rowery, idź do odpowiednio "markowego" wg Ciebie sklepu, nie wiem - Trek, Spec, Canondale, Santa, itp., poproś sprzedawcę o najbardziej ekskluzywny rower za 13000zł i tyle.

Edytowane przez m0d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę wyżej, widzę że dla autora bardziej się liczy to ile "zaoszczędzi" w odniesieniu do ceny katalogowej niż to co tak naprawdę potrzebuje. Bardziej to wygląda jakby rower miał być do lansu "bo cena była 17 tyś". Pamiętaj tylko że rowery same nie jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa schodzi na inne tory ... a mi zależy na odpowiedzi ,czy ten konkretnie trek wyglada tak jak w opisie na prawie nowego , zdjęcia są dosyc dokładne , czy jest osoba która mogła by sie odneść do tej konkretnej aukcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, z czym Wy macie problem.

Chłopak ma kase, chce sobie kupić nową zabawkę, z niczym sie nie kryje, pyta o zdanie.

A tu od razu takie moralne nauki dostaje.

Może dlatego, że niedziela rano.

 

Allegro to teraz prawie jak w sklep.

Serwis gwarantuje, że towar ma być zgodny z opisem.

Sprzedający pisze że 100% OK, to takie ma być.

Tylko trzeba o wszystko dokładnie wypytać, najlepiej emailem, żeby mieć to na piśmie.

Jeśli później coś wyjdzie w praniu, to będzie podstawa do reklamacji.

Na OLX nie ma takiej możliwości.

Dostajesz co widzisz, coś przeoczyłeś lub czegoś nie sprawdziłeś - twój problem.

 

Są tacy, co kupują sobie drogie zabawki, szybko im się nudzą, wystawiają na allegro i biorą następne.

Co w tym złego, żeby sobie od nich taką kupić.

Edytowane przez fw66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...