Skocz do zawartości

[Mocowanie lampki] Mactronic Walle


krism4a1

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się spłodzić na drukarce 3D mocowanie na sztycę 27,5mm tylnej lampki Mactronic Walle wersji pierwszej.

Potrzebowałem drugiego mocowania do drugiego roweru, a miałem tylko oryginalne, nawet nie wiem czy mozna dokupić samo mocowanie do tej lampki.

 

http://www.thingiverse.com/thing:2267748

 

 

on824_DSC09052.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Beka, identycznie mi padł walle, żarł baterie nieużywany.

 

Do tego miałem połamaną obudowę, urwała mi się kiedyś czerwona część, więc w domu lutownicą zgrzałem całość z obudową. Do tego nie miałem paragonu, bo dostałem ją na prezent, uzywałem ją prawie dwa lata.

 

Napisałem do mactronica na facebooku i mi przysłali nówkę. Na potwierdzenie mogę wrzucić mój post z fejsa sprzed 2 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się ździwiłem czytajac :D

 

Moja walle będzie miała w wakacje 5 lat. Oprócz tego ,że śrubka w uchwycie przyrdzewiala i straciła gwint na wkrętak, przez co nie można zmienić kąta nachylenia(w ht mi to juz nie przeszkadza, koszt 5zl na zmiane uchwytu), to po za tym super lampka.

 

Mycie karcherem,mycie w jeziorze,wymiana bateri raz na rok. Nic się nie połamała,nie odpadło. Lampka wygląda i działa jak nowa.... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich lampek dostałem w odpowiedzi na messengerze przekierowanie na emaila do osoby zajmującej się sprzedażą internetową zdaje się i dostałem propozycje:

- nowej obudowy do jednej z lampek,

- a co do drugiej z uszkodzoną elektroniką i obudową to zaproponowano mi całą lampkę z magazynu Zwroty (może nosić małe ślady używania lub mieć uszkodzone pudełko)

całość za 34 brutto + 6zł wys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...