Skocz do zawartości

[komputer rowerowy GPS] OKAZJA | Cateye Stealth EVO+ GPS


tymooteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem to http://www.wiggle.co.uk/cateye-stealth-evo-gps-cycle-computer-with-cadence-hr-se/

Zobaczymy jak przyjdzie :)

Edit: Tak w ogóle to zdałem sobie sprawę, że nawet tej stronki nie znam. Coś czuje, że okaże się to błędem albo coś, bo jak patrzę teraz to cena takiego w polsce to ok. 1k pln... No cóż, najwyżej zwrócą kasę na Paypala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz sklepu Wiggle? Na wiki tak o nim piszą. https://en.wikipedia.org/wiki/Wiggle_Ltd

Zammawiałem u nich kilka razy drobnicę, a ostatnio rower szosowy. W poniedziałek wysłali, w piątek był już u mnie w domu.

Polskie sklepy muszą się od nich nauczyć, jak profesjonalnie zapakować rower.

 

Wiggle, można gorąco polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale wygląda na to, że pewnie wdarł się jakiś błąd... W sumie, w co ja wierzyłem, w 70% przecenę? :D

Od wczoraj status jest taki sam - not yet processed 

Zapewne jutro dostanę maila, że jednak był błąd i anulowanie + zwrot kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem pełną wersje z czujnikami a otrzymałem tylko komputerki. 

 

Rozmawiałem z nimi przez email proponują odesłanie i wzrot, pisali również że w najbliższym czasie nie dotrą również do magazynu aby je dosłać.

 

A jak u was i jak to rozwiązujecie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cisza... 

Oni dali ciała koncertowo. Tym, co zamówili bez czujników, wysłali pełen komplet. Tragedia. Teraz wypinają się na klienta i jedyne co mogą zaproponować, to zwrot...

zwracać się nie opłaca. Wątpię też, czy da radę coś wymęczyć od nich. Może po kilku mailach dadzą jakiś kupon rabatowy i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, pytałem ich jak to możliwe że wysłali mi zamówienie niekompletne i nie mieli zamiaru mnie o tym poinformować, tylko czekali aż może się nie upomne. 

Jedynie przepraszają i tłumaczą się że nie wiedzieli, wychodzi na to że mieli mniej na magazynie niż wysłali. Nieodpowiedzialnie na dodatek nie poinformować o tym przed wysyłką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie tak.

Gdyby nie pomylili zamówień, dotarłoby wszystko kompletne. Niestety ktoś dał ciała i powinien za to beknąć, a mają to w nosie. 

Tak naprawdę gdyby nawet zwrócili różnicę, to i tak nie pozwoli to na zakup czujników... jednak użytkownik nie czułby się wydymany. Nawet jeśli 30szt tych liczników było, chociaż w to wątpię, to te 900$ nie sprawiłoby, że zbiednieją. A po takich ekscesach pewnie wiele osób odpuści sobie zakupy w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co zrobisz jak Tobie też przyjdzie bez czujników?

 

Jestem ciekawe co zaproponują innym. Chwile się wstrzymałem z ostateczną decyzją.

 

Chyba najciekawiej będzie jak przyjdzie do Ciebie z czujnikami a zamówiłeś poźniej niż ja, to wtedy im nie odpuszczę na pewno. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczcie? W opcjach zamówienia możesz sprawdzić status śledzenia, nawet dla darmowej wysyłki. Przynajmniej ja tak miałem dla darmowej wysyłki inpost.

 

Generalnie to napisali mi jeszcze że pokryją koszt zakupu 4 brakujących czujników, jeśli jest to możliwe to żebym kupił te czujniki na swój koszt, lokalnie czy jakoś aby mieć fakturę, a oni mi zwrócą tą kwotę. Około 200zł kosztuje jeden czujnik. 

 

Chyba można spróbować, jeśli nie zwrócą kosztów to zawsze te czujniki można oddać do sklepu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki nie są kompletnie rejestrowane, zapytaj kolegę alpacino13 też dostał.

Jakich 4 czujników tam brakuje? Wziąłeś 2szt? Tam jest czujnik kadencja + prędkość na jednym i pulsometr.

Ja bym nie ryzykował z kupnem tych czujników. Dlaczego od razu kasy nie dadzą? U nich procedura zwrotu za taką fakturę może trwać więcej niż 14dni a wtedy już tych czujników nie zwrócisz. Pokaż na priv maila jak możesz co dokładnie Ci napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zdali sobie dopiero sprawę z powagi sytuacji dlatego kolejnym to proponują. 

Ja nawet nie wiem czy bym na to poszedł. Gorzej jak napiszą, że nie mogą faktury z polskiego sklepu przyjąć, albo coś takiego. Przecież kurcze, na upartego można takie coś zrobić w photoshopie... 

Jakby nie mogli po prostu rozejrzeć się ile takie coś i wysłać pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku mailach zaproponowali to, jak powiedziałem że odesłanie to trochę kłopot dla mnie i zwrot wiążę się z przewalutowaniem itp.

 

Mam niedaleko sklep w którym mogą mieć takie czujniki, w poniedziałek będe wiedział, może zaryzykuję. 

 

Chcą kopie faktury, jako dowód że zakupiłem te czujniki. 

 

Co ciekawe, znalazłem w internecie wpisy osób które też zamówiły wtedy i są nawet tacy co zamówili bez czujników a otrzymali z czujnikami. 

 

I jest więcej osób które nie otrzymały czujników, dosyłali im po upomnieniu się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maile zazwyczaj odpowiadają w ten sam dzień lub na drugi, zadzwonię jak nie odpisza po takim czas

 

Tak jak pisałem, pomieszali zamówienia, nie tylko nam, może do Ciebie przyjdzie z moimi czujnikami.  :teehee:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, bo wszystkim przyszło a mi nie... a na stronie nie widzę nic na temat zaginionej paczki darmowej... co wtedy? Jestem w tylku jak przy zamawianiu z allegro listem ekonomicznym? Nigdzie nie było napisane, że wybieram tę formę na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pisali na czacie nawet, że darmowa przesyłka nie posiada opcji śledzenia i nie mogą mi podać żadnego numeru, bo paczki nie są w żaden sposób rejestrowane. Sam myślałem, że numer mają, ale nie podają, a tu lipa. Tak jak u nas ekonomiczne.

Nawet alpacino pisał, że na jego paczce nie było żadnego numeru, kodu nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...