Skocz do zawartości

[Seven for 7] Ubrania sportowe z biedry


Umpero

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś udało się może zakupić kurtkę softshell z biedy za 59 zeta ?

Jak jakość tego produktu?

 

Szczerze mówiąc to się dzisiaj dopiero dowiedział odwiedzają sklep spod szyldu czerwonego robaczka, ale były niestety już same rozmiary.

Może komuś udało się zakupić więcej sztuk w rozmiarze L i ma na zbyciu ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Komuś udało się może zakupić kurtkę softshell z biedy za 59 zeta ?Jak jakość tego produktu? 

 

A jak może być jakość kurtki softshell za 59 zł? Tyle to kosztują majtki bawełniane 3 szt. a nie kurtka!

 

 

 

Może komuś udało się zakupić więcej sztuk w rozmiarze L i ma na zbyciu ? :P

 

Pewnie, kupiłem 5 sztuk, bo może akurat ktoś na forum będzie chciał kupić, to mu sprzedam za 50, a niech stracę - LITOŚCI :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać może tyle kosztować i nie jedna osoba pewnie tego typu kurtki użytkuje.

Poza tym jak chciałeś zabłysnąć swoimi mądrościami nic nie wnoszącymi do tematu to trzeba było się brokatem posypać i darować zużywanie klawiatury.

Dla mnie to możesz się ubierać i w kurtki za miliony monet.

 

Ja tam kupuje majtochy bawełniane od chinoli za 4 zeta od sztuki i tyłka się trzymają :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla mnie to możesz się ubierać i w kurtki za miliony monet.

 

Nie ubieram się za miliony, ale nauczyłem się, że ile razy kupiłem tandetę, to za chwilę musiałem kupić coś lepszego, bo tandeta nie nadawała się do użytku.

Wniosek? Jestem za biedny, żeby kupować dwa razy, więc wolę od razu kupić coś lepszego RAZ, niż kupować dwa razy i przepłacać o wartość tandety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ubieram się za miliony, ale nauczyłem się, że ile razy kupiłem tandetę, to za chwilę musiałem kupić coś lepszego, bo tandeta nie nadawała się do użytku. Wniosek? Jestem za biedny, żeby kupować dwa razy, więc wolę od razu kupić coś lepszego RAZ, niż kupować dwa razy i przepłacać o wartość tandety.

Brawo. Jestem tego samego zdania. Na początku wielokrotnie kupowałem rzeczy tanie żeby zaoszczędzić, niestety życie zweryfikowało to i teraz wiem że oszczędza nie ten co kupuje tanio tylko ten co kupuje solidnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Softy z lidla/biedry to zaraza. Jak ktoś chce tanio wierzchnią warstwę załatwić a nie chce mieć całkowitej ceraty to polecam zaopatrzyć się w decu w wiatrówkę ekiden. Niebieskie są teraz na wyprzedaży:

https://www.decathlon.pl/kurtka-ekiden-id_8367692.html

 

 

 


No jak widać może tyle kosztować i nie jedna osoba pewnie tego typu kurtki użytkuje.
Poza tym jak chciałeś zabłysnąć swoimi mądrościami nic nie wnoszącymi do tematu to trzeba było się brokatem posypać i darować zużywanie klawiatury.
Dla mnie to możesz się ubierać i w kurtki za miliony monet.
Ja tam kupuje majtochy bawełniane od chinoli za 4 zeta od sztuki i tyłka się trzymają :002:
Pytasz o zdanie, dostałeś odpowiedź nie po myśli i się rzucasz? :)
Szwagier ma któryś z poprzednich miotów i też chwalił. Tyle że jeździł spacerkiem ok 7km do roboty i nazad. Wziąłem go na zwyczajową niezbyt ciężką pętlę MTB wokół mojej wsi i wydawało się, że wytopi z siebie cały tłuszcz :) Na zbijanie wagi cudowna, do poważniejszego wysiłku nie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta kurtka Kalenji to nie jest to samo co to -> LINK ?

Jeśli tak to ta rowerowa to jest tragedia. Mam i po pół godziny intensywnej jazdy jestem mokry jak bym z pod prysznica wyszedł. Sama też przemaka.

 

A co myślicie o tej kurtce 4F? W Mallu jest przecena ze 199 zł na 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta kurtka Kalenji to nie jest to samo co to -> LINK ?

Jeśli tak to ta rowerowa to jest tragedia. Mam i po pół godziny intensywnej jazdy jestem mokry jak bym z pod prysznica wyszedł. Sama też przemaka.

Qrde, jak to samo - już samo zdjęcie się różni. A dalej w szarej ramce też całkiem inny opis: "w wietrzne dni" i "w deszczowe dni". Jak to może być to samo?

Tak naprawdę to nie istnieją w ogóle dobrze oddychające przeciwdeszczowe kurtki rowerowe. Czy za 50 zł, czy za 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umpero, ja kupiłem tę kurtkę z Biedronki w rozmiarze L. Ja prawie codziennie w niej biegam 7,5 kilometra różnym tempem, w temperaturze raczej poniżej zera. Nakładam ją na wierzch, a pod nią mam koszulkę termoaktywną. Jak dla mnie jest bardzo fajna i ją polubiłem. Oczywiście są różne zdania o tanich ubraniach. Ja też lubię buty do biegania z Lidla za 45 złotych, po prostu są dla mnie idealne. Nie ukrywam, że mam buty droższe. Dla ciekawości powiem, że miesiąc temu kupiłem kurtkę sportową  markowej firmy za około 500 złotych. Jeździłem w niej codziennie samochodem dotykając prawym rękawem o fabryczny podłokietnik i rękaw pękł na szwie oraz materiał ostro się zmechacił. Reklamacji nie uznano bo jest to uszkodzenie mechaniczne. Czyli w tej kurtce nie można jeździć samochodem. Ponadto w międzyczasie identyczną kurtkę bez markowego loga widziałem w Tesco tyle że za chyba 120 złotych.

Nie wspomnę o okularkach do pływania, które najpierw kupiłem z Biedrze za chyba 15 złotych, a później, kiedy się zużyły nie zwracając uwagi kupiłem identyczne, takie same w super salonie sportowym za 50 zeta. Kiedy je porównałem to się podłamałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Miszle za recenzję. Szkoda, że nie można już jej upolować. W jednej biedrze znalazłem rozmiar M. Wydawała się na styk, ale na rower przydałaby się dłuższa.

 

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tej kurtki -> LINK. Pytałem wcześniej o nią, ale nie dostałem zwrotnego info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w "nierowerowe" ciuchy nie pchał. Co z tego że taki softshell ochroni Cię przed wiatrem jak przewieje Ci lędźwie. 

 

A branie jednego czy dwóch rozmiarów żeby to zniwelować czy mieć dłuższe rękawy mija się z celem bo w luźniejszej kurtce nie będzie tak ciepło. 

 

Softshell to śliski temat, trzeba wydać sporo kasy żeby naprawdę działał jak należy. Parę tematów się o tym przewinęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...