Skocz do zawartości

[Wyprawa] Trójmiasto - Mazury - Litwa (sierpień)


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję wyprawę z Trójmiasta do Wilna ale w razie czego dołączyć można w dowolnym momencie ;)

 

Przykładowa trasa: Gdańsk - Frombork - Bartoszyce - Kętrzyn - Gierłoż (Wilczy Szaniec), Mamerki, Stańczyki, Suwałki, Druskienniki,

Troki, Wilno, Kernave, Kowno.

 

Np. coś takiego: Trasa Trójmiasto - Mazury - Litwa

 

Jazda drogami bocznymi ale raczej po asfalcie

Rower - trekkingowy z sakwami

Noclegi - namiot na kempingach i/lub na dziko

Jedzenie - kuchenka jest, raz po raz można zjeść coś z lokalnych specjałów

Łączny dystans - ok 1200km

Dzienne przebiegi - 80-120 km zależy jak będzie się chciało

Na ile - jakoś 10 - 12 dni (jeśli nie uda się wyrobić w tą i z powrotem to z Suwałk powrót transportem zastępczym pociąg, autokar itp.)

 

Alternatywna opcja to wystartować z Suwałk i objechać więcej Litwy kosztem Mazur.

 

 

 

 

 

Edytowane przez diesel16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin generalnie jest jeszcze do dogadania ale w moim przypadku w grę wchodzi tylko pierwsza połowa sierpnia a nawet może być start w okolicach 28 lipca. Jedna osoba wykazała wstępne zainteresowanie w terminie 27.07 - 10.08. Ja bym przyjął wstępny termin na 28.07 - 10.08 i choć pewne modyfikacje terminu są do przyjęcia to wolałbym wystartować z początkiem sierpnia lub pod koniec lipca.

 

Pierwsza część trasy to może (ale nie musi bo różne są o tym opinie) być Green Velo odcinek z Elbląga do Suwałk, potem Druskienki - Troki - Wilno - Kernave - Kowno i powrót do Suwałk. Z Suwałk to w zależności od tego jak uda się to ogarnąć czasowo, jeśli zostanie czasu to można wrócić do Elbląga czy do Trójmiasta na rowerach, jeśli nie to trzeba będzie poszukać zastępczych środków transportu.

Edytowane przez diesel16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin generalnie jest jeszcze do dogadania ale w moim przypadku w grę wchodzi tylko pierwsza połowa sierpnia a nawet może być start w okolicach 28 lipca. Jedna osoba wykazała wstępne zainteresowanie w terminie 27.07 - 10.08. Ja bym przyjął wstępny termin na 28.07 - 10.08 i choć pewne modyfikacje terminu są do przyjęcia to wolałbym wystartować z początkiem sierpnia lub pod koniec lipca.

 

Pierwsza część trasy to może (ale nie musi bo różne są o tym opinie) być Green Velo odcinek z Elbląga do Suwałk, potem Druskienki - Troki - Wilno - Kernave - Kowno i powrót do Suwałk. Z Suwałk to w zależności od tego jak uda się to ogarnąć czasowo, jeśli zostanie czasu to można wrócić do Elbląga czy do Trójmiasta na rowerach, jeśli nie to trzeba będzie poszukać zastępczych środków transportu.

ELO i kiedy ruszacie bo jak pisałem mogę tydzień później ewentualnie dołączę w Suwałkach bo weekend 30-31 .07 mam zajęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...