Skocz do zawartości

[Buty] MTB Specialized Sport 2006


Fiodor

Rekomendowane odpowiedzi

Butki sa spoko. Podczas ulewy przemakaja, ale jak ktos napisal bloto sie nie dostaje. Na poczatku uwieral mnie jezyk, ale juz tego nie czuje. Plastik na podeszwie jest twardy ale troche juz go pozdzieralem (podczas wypadu w gory, sporo w nich chodzilem po skalach i kamieniach). Mimo wszystko przejechalem na nich jakies 1500km i jest wciaz wszystko elegancko. Plusem jest to ze na czubku ta szara czesc nie jest materialem a taką gumą wiec sie nie prują. Co do rozmiaru to wzialem numer wiekszy niz normalnie. Mimo wszystko wartoby je wczesniej przymierzyc. Aha, bloto sie do nich przyczepia, ale z latwoscia mozna je wystukac i podeszwa jest czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUfa tragedia ktos sie nei bal i mi moje Spece za....ał :DB) :angry: :025: lezaly sobei spokojnie nikomu nie wadzac na klatce schodowej az tu przyszedl smyk i mi je za...ał kurcze ale komu potrzebne takie ładne "trampki" bo ani w takich nie pobiega ani...

pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem te butki - tzn. prawie te bo ja wziąłem rocznik 05 i to tylko dla tego, że lepszy kolor miały.

Wybrałem granatowe - pod kolor kasku (też dziś kupiony - Specialized Air-Force) - ładnie będą się komponowały z czarno niebisekim kolorem ramy mojego rowerku B)

 

Sprzęt kupiony w przecenie posezonowej w SkiTeam

Buty - 229 zł obniżone z 319 zł

Kask - 119 zł z 159 zł

 

Jutro jadę do innego sklepu (pewnie cyklotur) i kupuję pedały M520. Jak się sprawuje zestaw opiszę pewnie dopiero w przyszłym sezonie bo temperatura za oknem raczej już nie pozwala na wyprawy z letnim stroju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hrhr kto ma jeszcze czerwone trampostrzaly ? (:

 

Ja jakos wolalem te bardziej stonowane:)

Co do butkow, na razie niewiele moge powiedziec, bo mam je dwa dni.

Zastanawialem sie czy wziac 43 czy 44, ja nie widzialem specjalnej roznicy(oba trzymaly sie mocno), sprzedawca doradzil ciasniejsze i to byl dobry wybor. Przy przymierzaniu niby podobnie, ale przy jezdzie, noga moglaby plywac w bucie. SPD-ki musza byc bardzo dobrze dopasowane!

Szkoda,ze mam jedna stope wieksza a druga mniejsza:)

Butki przewiewne, co powinno byc zaleta latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir spider.

Jaki rozmiar buta nosisz na codzien bo tez planuje sobie kupic te buciki ale nie wiem jaki rozmiar brac a w sklepie jakos ich nie moge spotkac. Ja nosze normalnie 43 1/3 i nie wiem czy brac buty 43 czy 44

 

ja mam 43 1/3 i w sklepie przymierzalem 43 a potem sprobowalem jeszcze 42 okazaly sie lepsze, bardziej dopasowane

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam je około tydzień już. Ujeżdżam je z 520`stkami. Jako że to moje pierwsze butki spd to jezeli chodzi o sztywność nie mam porównania.

 

Strasznie przewiewne, teraz gdy jest zimno stopy mi marzną ale to chyba tak we wszystkich spd. Obowiązkowo na zime należy się zaopatrzyć w ochraniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je juz od ponad roku jakies 16m-cy.

Rok temu musialem sie troche natrudzic zeby je dostac - kupione w Ski team`ie w Warszawie za 279zl.

Przejechalem w nich ok 8000km z pedalami PD-M520.

Butki super wygodne i przewiewne, na temp. ponizej 15*C warto zaopatrzyc sie w ochraniacze.

Dziwi mnie ciagle to ze znaczek Specialized znajdujacy sie pod pieta mimo dlugiego okresu uzytkowania wcaz zostaje ani troche nieprzetarty.

Rzepy dalej idealnie trzymaja.

Jedyny mankament - w gorach podczas ulewy i wody po piasty troche blota sie do srodka dostalo i material za pieta w prawym bucie troche jakby sie naciagnal. Na poczatku troche obcieralo ale z czasem sie ulozyl

Polecam te buciki, szczegolnie teraz gdy kosztuja te 230zl - to naprawde nie wiele jak za taka jakosc. Spokojnie przetrwaja kilka lat ostrego uzytkowania B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

ja też dzisiaj w twomarku te buty zakupiłem, do tej pory używałem butów shimano w rozmiarze 43 1/2 teraz wziąłem rozmiar 44 bo spec podobno w tym modelu połówek nie robi :( mierzyłem też 43 ale były troche za krótkie- paluch dość mocno dotykał czubka i przy jeździe by to przeszkadzało, w 44 na razie tylko chodziłem (jutro będzie pierwsza jazda) i stwierdzam że do chodzenia się zdecydowanie nie nadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i stwierdzam że do chodzenia się zdecydowanie nie nadają :D

 

Nie sa znow takie najgorsze- nadawac sie nadaja na krotkie dystanse. Natomiast przetestowalem je na odcinku ok 3 km. Straśnie pozniej bolaly mnie sciegna- to przez BodyGeometry. No w koncu to nie buty do chodzenia ot tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...