Skocz do zawartości

[podgrupa] Podbeskidzie i dawne woj. Bielskie


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

No witam :) moze i jestem z okolic Katosow ale beskidy sa mi bardzo bliskie szczegulnie okolice Zywca :D Shad (mam juz detke dla ciebie przygotowana :P ) moze masz smaka smignac na szyndzielnie, klimczok,szczyrk i na Zywiec potem w PKP i na chate ( moze ktos jeszcze smignie jak chetni sa ) ja lece w srode albo w pitek ( sobota tez mi pasuje) ale zawsze sie idzie dogadac :twisted: czas jakis teren zaliczyc przed maratonem jurajskim :P

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaaaaaaamy :D

Wlasnie sobie przypomnialem ze wziales jednak ta poklejona detke xD

Co do smigania to tydzien mi odpada, bo mam zapieprz w budzie, ze ledwo zyje... Sobota? Jeszcze nie wiem, ale mozliwe :)

Jakby cos to jeszcze napisze, a moze tez reszta by sie wziela z nami?

Pozostajemy w kontakcie Forumowym,

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym drogi Shadzie że końcem roku ludzie się uczą przez co rezygnują z komputera na rzecz roweru, a i tak maja na niego mało czasu... :(

ale jeszcze 10 dni tego złego :D

 

a takie prywatne ot....... czym tty masz skarbie taką zawaloną sobotę ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się piszę na wspólny wypad, pod warunkiem że trasa nie zbyt kamienista bo obie ręce świeżo z gipsu wyjęte mam:/ (na żar już więcej drogą nie jadę) Jak termin początkiem lipca to chętnie poznam ziomali z rejonu Podbeskidzia! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi przyszlo do glowy.. fajnie by bylo umowic sie na jakiejs optymalnej dla wszystkich gorze. bo generalnie kazdy jezdzi swoim tempem.... a fajnie tak "spotkac sie na szczycie" i moznaby pozniej zjechac gdzies jakimi grzbietami....

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pierwszy tydzień sierpnia, z tego co widzę pewnie większość z was zaczyna wakacje więc nie powinno być problemu z ustawką. Ja chętnie pojechałbym na Klimczok, z tym że chciałbym spotkać się gdzieś w BB bo nie bardzo znam teren. Są zainteresowani na taką traskę? Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiaglbym, ze widzialem gdzies ghosty, ale glowy sobie uciac nie dam... Podejrzewam, ze w Twomarku, ale moge sie mylic <_<

 

A co do spotkania, to rozumiem ze nie bylo czasu, sam go nie mialem... ale zeby w temacie nie odpowiedziec :P

Profanum normalnie :)

 

Chetnie na poczatku wakacji bym sie ruszyl z domu, bardzo chetnie :)

Powiedzmy pojechac gdzies do Szczyrku czy innych takich :D

 

Jeszcze tu wroce, coby nie bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie pisze - pierwszy tydzień sierpnia, najlepiej coś w srodku tygodnia albo pod koniec :)

 

aga - moze na szyndzielni? i potem klimczok, kozia, błonia i bielsko ;) tylko glupio tak troche, umówimy się na godzine konkretną na szyndzielnii i po drodze się bedziemy mijac... Moze na debowcu wczesniej? :)

 

mjack - spoko, jak sie uda spotkanie to mozesz jechac ze mna z centrum bielska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem :)

Co do sierpnia, to 5 jade i nie ma mnie 2 tyg. Wiec jak cos to planowac tak, zebym zdazyl ;)

Nie wiem, moze pojade z Wami Tanner, moze nie- zalezy czy bede jechal "na rekord" ;)

Co do reszty- mozna zrobic przegonienie po gorach, jesli tak ma byc to ja lece robic z rowerem i jezdzic, po badne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wybieram się do was (do międzybrodzia bialskiego) w wakacje - dokładnie przyjeżdżam 8 lipca i zostaję do 20 lipca. Fajnie byłoby pojeździć z kimś, bo w kupie raźniej :) i nie znam okolicy :P więc jeśli ktoś miałby ochotę na porowerowanie ze mną w tym terminie to piszcie na gg - 7614274 (wtedy podam numer kom. i będzie można się dogadać jak dojadę :) - domki letniskowe, więc brak internetu)

 

Edit: aaa i jeszcze takie jedno pytanie ;) Macie tam gdzieś w okolicy jakiś dobrze zaopatrzony sklep rowerowy? Pytam po to żeby w razie czego wymienić części (odpukać :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow265, jakie nami, jakie reszty? przeciez mowa tu o jednym, wspolnym wyjezdzie...

 

Mowiles o wyjezdzie z BB z Toba do mjack'a- wiec mowie czy nie wiem czy sie z Wami zabiore, czy sotkamy sie na Szyndzi :)

 

Rudd - tak perfekcyjnie nie znam okolic Miedzybrodzia, ale wiem ze w samym Bielsku-Białej jest dosc duzo dobrych sklepow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...