Skocz do zawartości

Ślązacy wpisujcie się!


koco

Rekomendowane odpowiedzi

Beata z Tychów :blush:

 

Początkująca, jeżdżąca hexagonem v4 głównie po okolicznych lasach (często Mikołów, Pszczyna, Katowice).

 

Jak do tej pory od maja niecałe 1000 km zrobione i zaliczony jeden wypad w góry.

Może jest ktoś z okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek lat 27 z Chorzowa Starego - jeździ na tyle na ile mu czas i żona pozwoli, cieszący sie od 3 tygodni jak dziecko z własnoręcznie złożonego roweru :033: na razie głównie myka po WPKiW i jakieś asfaltowe kółka po Chorzowie Starym i Maciejowicach bo na razie nic innego nie zna. Może ktoś kto mieszka w Chorzowie dłużej niz 3 miesiące pokaże mu jakieś ciekawe miejsca ?? Przemek na pewno mu sie odwdzięczy. Przemek czeka na powaznie oferty :D

 

a tak na poważnie- jeżdże XC, zdecydowanie amatorsko, na razie bez kasku, dłuższe dystanse nie są mi straszne, przydałoby się pojezdzic z kimś innym niż z żonką bo z nią to tempo trochę zbyt wolne... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Zabrze :D Przeważnie z kumplem śmigam we wszystkich miejscach możliwych :] Jak coś to do miast siąsiednich czyli Bytom, Ruda itd. daleko nie mammy a i do Katosów na MK dojedżamy jak jest pogoda i czas aby być :P

no to na nastepna MK razem? :033:. bo ja sie juz dlugo zbieram i za kazdym razem cos mi przeszkadza... ;).

 

Beata z Tychów ;)

(...)

Może jest ktoś z okolicy?

wszyscy tu sa z okolicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, miasto Sosnowiec. Staram się jeździć kiedy mam na to czas, trasy z regóły po okolicach (Sławków, Katowice, Jawożno, Dąbrowa itd.), nie dłuzsze niż 90 km. Puki co nie mam jeszcze kasku, ale mam nadzieje że niebawem się to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiastoŚwiętejWieży (administracyjnie to Śląsk, więc tu sioę wpisuję ;) )

 

Przebieg tegoroczny ok. 2600, po zmianie roweru (Accent ElNino) niecałe 700 (ale jeżdzilem tylko kwiecień-czerwiec a potem w sierpniu!).

 

Uprzedzam, że z powodu braku netu na chacie nie będę za bardzo zmawiał się na wycieczki po jurze i okolicach, ale polecam te tereny (kto zna, ten wie!). Jak coś, zamieszczę plany paru fajnych tras XC długości 60-100 km, tak w sam raz na jeden dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z Katowic :P Młody, mądry, przystojny i przede wszystkim skromny :D

 

 

Dopiero ten rok na poważnie wsiadłem na rower, bo tak to sobie jęździłem parę parenaście kilometrów dziennie. Teraz już powoli dochodzę do 100km dziennie :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z Jaworzna śmigam na górskim, ale jak mam ochote zakładam slicki i można mnie w wielu odległych miastach spotkać ;):):) A jak nie mam za wiele czasu to mykam po lasach gdzie cisza i spokój!!! Pozdrawiam ślazaków w czasie studiów można mnie spotkać w Gliwicach tam studiuje i oczywiście czasem śmigam na biku!!! Moje przebiegi roczne to od 5000-7000km na więcej czasu nie starcza :):(:( !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków dwóch kółek ;] . Jestem Józef, mieszkam w Mysłowicach. Na rowerqu jeżdże od 20 lat ale dopiero w tym roku tak "na poważnie" co powiązane jest z zakupem nowego sprzęciku. Moje najczęstsze trasy: jak najdłuższe :D i gdzie tylko sie da.

Poza tym że odbiło mi na punkcie roweru studiuje na Pol.Śl. w Katowicach, słucham duuuuużo muzy

to chyba tyle o mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Jeżdżę od zawsze, ale dopiero od soboty mam rower, na którym chce się jeździć;) Więc dopiero teraz chcę się zabrać za poważniejsze wycieczki. Rower mam crossowy, więc chyba nie muszę mówić jaka jazda mnie interesuje. Góry uwielbiam, ale nie szaleństwa między drzewami na korzeniach;) Mam nadzieję, że będzie więcej osób z okolic Raciborza i Rybnika, ale pozdrawiam oczywiście wszystkich:)

 

Tomek z Kuźni Raciborskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...