Skocz do zawartości

Ślązacy wpisujcie się!


koco

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!! Ja jestem krzysiek z Bielska-Białej czyli praktycznie jestem goralem ;) Mam 18 lat teraz przez wkacje od czerwca do dzisiaj przejchalem prawie 1000km. Jezdze glownie po gorach czasem wpadnie jakas szosa. Jezdze na rowerze za ok 1500 bo na lepszy mnie na razie niestac ale wymieniam w nim cos nie cos :) Jesli jest ktos z Bielska to mzoemy sie kiedys ustawic!

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

tez jestem z Bielska:)

 

moj przebieg w wakacje to okolo 2500 km

 

ogólem 5000 km

 

z tym ze ja jednak głównie po asfalcie jeżdże :)

 

na jakąś ustawke jestem zawsze chętny

 

moja ulubiona trasa to bb-szczyrk-bb ;) pomimo blachosmrodów:)

 

max trip 300 km ;) avs akceptowalna 26-31 preferowana 27-30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka a jest tu kto może z Dąbrowy Górniczej lub okolic np Sosnowiec, Bedzin, Czeladz itp

głównie interesują mnie ludzie którzy jeżdzą po górach, może byc także jura jakies wypadziki jedno dniowe lub wikendowe aha wycieczki oparte o jak najmniejszy koszt

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotro, Jeśli zacząłeś jeździć tydzień temu to średnia jest bardzo wysoka, zresztą w ogóle jest bardzo wysoka. chyba ze pedziles na zlamanie karku żeby sobie coś udowodnić ;)

 

koco nie ma problemu każda traska dla mnie jest ok ;)

nie znosze tylko błota i nigdy nikt mnie w las po deszczu nie wpakuje:)

 

przynajmniej dopóki nie moge wszystkiego wyczyścić własnymi rękami, dopóki nie mam kompletu narzędzi :)

 

na przegibku w zeszłym roku byłem tyle razy że hohoho :) a w tym roku byłem chyba dosłownie raz:) zmieniłem upodobania. troche inne trasy, ale za to mniej urozmaicone. nie przeszkadza mi jednak jak jestem nawet 5 razy w tygodniu w szczyrku :)

 

Generalnie jestem osiągalny również w tygodniu... chociaż teraz nowa szkoła więc zobaczymy jak to będzie :P :P

 

skawka, pomimo ze administracyjnie namieszano, to my z podbeskidzia nie czuliśmy i nie czujemy się ślązakami:) chyba że miałaś na myśli tylko ślązaków właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marix, ja tam bloto nawet lubie, ostatnio bylem na tydzien w Makowie Podhalasnkim i zrobilem 120 km i prawie caly czas sypalo deszczem troche slisko ale dalo sie wytrzymac ;) Ja ta trase ktora Ci opisałem robie raz do roku ;)

 

I własnie ja sie czuje Góralem a nie Ślązakiem!!!!! Nie Marix??

 

Pozdro dla wszytskich Górali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotro, Jeśli zacząłeś jeździć tydzień temu to średnia jest bardzo wysoka, zresztą w ogóle jest bardzo wysoka. chyba ze pedziles na zlamanie karku żeby sobie coś udowodnić :(

 

Do celu była 25 bo było lekko pod górkę ;)

Ale potem z górki to prawie 30-35 cały czas temu sie podniosła :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze jestem z Żor , do Bielska mam koło 37km i chętnie wybrałbym się na wspólną traskę z Góralami, preferuje góry i lasy , ale szosa tez niczego sobie , w końcu codziennie jadę drogą do roboty (katowice), szczerze powiedziwszy czytałem ostatnio o nowej trasie ze szczyrku do Zakopanego (125km) i chętnie bym ją zrobił,

 

pozd_Rower for All

 

Tomek

 

Ich bin Schlesien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał

Wiek: prawie 19 lat

Miasto: Bytom

Najdłuższy dzienny przelot: 172km

Najwyższa średnia na długim dystansie: 106km ze średnia 30,6km/h

Znoszone średnie: 20-30km/h

Rower: Kelly's Exquisite DSC (Cross, cały seryjny oprócz opon)

Dotychczasowy przebieg: 4455km (od połowy maja)

 

Śmigam po Bytomiu, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Miasteczku Śląskim, a czasem dalej - Częstochowie, Pławniowicach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...