Skocz do zawartości

[rower] Grand Canyon - opóźnienia w zamówieniach


clip7

Rekomendowane odpowiedzi

Nastawiłem się na długie oczekiwanie ale nagle "surprise"

Zamówienie 04 lutego.

Pierwszy termin 4-8 kwietnia 2016

Później informacja o przedłużeniu terminu do 25 - 29 kwietnia 2016

A tu nagle i niespodziewanie 18 kwietnia kurier UPS dostarcza mojego GC  AL  SLX 7.9 pięknie zapakowanego.

W międzyczasie trochę za dużo niepotrzebnych nerwów, ale koniec wieńczy dzieło.

Może to już sygnał dla innych oczekujących, że Canyon wychodzi na prostą z realizacją zamówień.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do zobaczenia na trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł jeszcze napisać wzrost, przekrok, jaki rozmiar ramy wybrałeś i czy trafiłeś z rozmiarem.

Przeszła koło nosa obniżka na CF 6.9 więc Twój model wyszedł na prowadzenie :) Kalkulator podaje M ale mam wiele osób przy 183 i 87 wybiera L i nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia tak na szybko :)

Generalnie ten niebieski kolor na żywo wygląda  zdecydowanie lepiej niż na zdjęciu. Jest ciemniejszy niż na stronie producenta. Fajnie się kontruje z żółtym;)

 

Jeśli chodzi o geo i dopasowanie to ciężko coś więcej mi na ten moment napisać, gdyż jeszcze nim nie jechałem.

Wiem jedynie, że rozmiar mi pasuje, co mnie baardzo cieszy. Mam 178 cm/82 przekrok i rozmiar M to na pewno był dobry wybór. Choć fakt - rama blisko klejnotów, ale nie na tyle, żeby była to jakaś tragedia.

Dodam, że pozycja nie jest mocno wyciągnięta, dla mnie osobiście nie jest to minus. Jeździłem ostatnio Stumpjumperze HT i tam było zdecydowanie bardziej sportowo. 

 

post-180681-0-99135500-1461102373_thumb.jpg

post-180681-0-57766000-1461102382_thumb.jpg

post-180681-0-32230600-1461102422_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak wygląda sprawa z info na stronie canyona o dostępności ich rowerów? Czy status "w magazynie" ma pokrycie w rzeczywistości, bo jak widzę taki opis to sobie myślę, że rower w miarę szybko powinien być wysłany?

Podejrzewam, że co druga osoba w tym wątku taki status miała, a rower i tak przyszedł najszybciej po miesiącu, ale wolę się upewnić ;).

Edytowane przez kapitanlipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ten kolor jest całkiem inny niż na zdjęciach na stronie canyona.

Wygląda naprawdę super a ten niebieski jest bardzo ciemny i wpada w czerń. 

Fajny. A osłona neoprenowa na trójkącie była z rowerem?

Edytowane przez clip7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodam, że pozycja nie jest mocno wyciągnięta, dla mnie osobiście nie jest to minus. Jeździłem ostatnio Stumpjumperze HT i tam było zdecydowanie bardziej sportowo.

Ja z kolei wolę właśnie bardziej wyciągniętą pozycję. Ale chyba można przełożyć podkładki i odwrócić mostek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś osłonę neoprenową (z rzepem), czy plastikową listwę ochronną (na imbus)?

Pisałem wcześniej że tak. Standardowa osłona na rzep.

Ja z kolei wolę właśnie bardziej wyciągniętą pozycję. Ale chyba można przełożyć podkładki i odwrócić mostek?

Wydaje mi się, że można odwrócić mostek. Nie weryfikowałem tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...