Skocz do zawartości

[licznik, torebka pod siodełko, pompka, zapięcie] prośba o doradzenie w jdnym temacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem rower do jazdy po mieście za 1500 zł i poszukuję paru drobiazgów. Nie mam o tym pojęcia żadnego, bo rower mam po przerwie 15 letniej. Nie będę zakładał oddzielnych tematów do każdego z akcesoriów (mam nadzieję że nie łamię tu regulaminu). Potrzebuje:

1. Licznik, najlepiej bezprzewodowy budżet do 100 pln.

2. Torebka pod siodło, nie za duża, tak by wszedł telefon 5.5 cala, klucze i portfel. 

3. Pompka jakaś zwykła, choć z tym pewno sam sobie poradzę

4. Zapięcie do roweru. Tak by na chwilę przypiąć rower do ławki. Mało z tego zapięcia będę korzystał, ale czasem warto mieć. Najlepiej by było to takie zapięcie co się przyczepia do siodełka

 

Chodzi o jakieś najprostsze, najtańsze i sprawdzone akcesoria. Chodź czasem łatwiej dołożyć parę złotych niż męczyć się z chińszczyzna, której na allegro pełno. Wdzięczny będę za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł polecam też liczniki VDO M2 i M3 (więcej funkcji, droższy, ale czasem da się znaleźć za stówkę z groszami). Sam używam M3 w wersji WR (przewodowa) i jestem naprawdę zadowolony. Są też wersje WL, czyli bezprzewodowe. Znajomy jeździ na M2 WL i także sobie bardzo chwali.

 

A co do zabezpieczenia. Jedne z lepszych robi Kryptonite. W zależności od poziomu ochrony masz odpowiedni koszt takiego cacka, ale spokojnie powinieneś znaleźć coś dla siebie. Zajrzyj tutaj - http://velo.pl/akcesoria/zamki-i-zapiecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zapięcia stosunek ceny do jakości robi też OnGuard.Szukaj poprostu zapięcia typu ulock.Poczytaj trochę o tym w internecie bo dość szeroki temat.W dużym skrócie każdą linke złodziej jest w stanie przeciąć sekatorem do stali w pierwszym podejściu.Dobre uloki są nie do przecięcia i nie do wyłamania tak w krótkim czasie oczywiście.Jego słabym punktem może być rodzaj użytego zamka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...