Skocz do zawartości

[tarcze] tanie a dobre


Theraphos

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie w mojej meridzie matts sport 500 05' (rama 06' a osprzet z 05'tki ) postanowiłem wymienic hamulce na tarcze bo co jak co ale w zimie i na jesien o wiele lepiej pracują troszke gorsze tarcze niz mokre v'ki :029:

Pozatym moje koła tez juz powoli powinienem oddac do centrowania :P:P bo powoli hamulce bedą mi ocierały ;)

 

No wiec pytanie do was...

Jakie tarcze i zaciski (przód i tył) wybrac? Mysle ze 200-300 zł to max jaki uda mi sie uzyskac przed zimą...

Czy dźwignie moge zostawić czy tez musze kupic?

 

Z góry dzieki za odpowiedź ;)

 

http://www.rowerymerida.com.pl/rowery.php?kol=4&gr=20&id=136 (wszystko identyczne tyle że ramka rocznik 2006 ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paisty pod tarcze srednia polka to np LX ale to tylko pod center lock wiec lipa ogolnie wiec dalej mamy xt do kupienia za 250zł komplet przy dobrych wiatrach,DT bedzie cerit tylnia za 250zł przedni w okolicach 140 chyba....tansze beda jakies NSy czy Novatecki juz od 150zł komplet mozesz probowac kupic.sam zdecydowalem sie na DT(mam nawet taka sama rame jak ty tylko ze malowanie 700 i tez kupowalem tarcze do niej jakis czas temu)aktualnie maja okolo 1500km przebiegu w tym okolo 200 w ciezkich warunkach a z 30km w ektremalnie ciezkich i chodza jak nowe(kupilem na tyl Cerita a na przod Onyx-akurat w bardzo dobrej cenie dostalem).niestety najlepsza opcja jest anjdrozsza czyli kupienie calych nowych kol,obrecze pod tarcze beda mocniejsze a piasty i szprychy i tak nowe potrzebujesz,niestety komplet takich kulek raczej z nizszej niz sredniej polki kosztuje juz okolo 400zł....

Sam z poczatkowej fazie mialem przednie kolko kupic z tacze do niego a tyl pozniej ale kupilem jeden model tansze tarcze troche dolozylem i komplet na dwa kola oraz posprzedawalem troceh gratow na allegro i na tylnie koleczko tez starczylo nowe :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...