Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Szukam osoby która chce zrobić dobry dil na trenażer.


 


Obecnie jest przecena na trenażery 


 


http://www.decathlon.pl/trenaer-supercrono-e-force-1090-w-id_8369393.html


 


na allegro są do kupienia karty o wartości 1000zł za 849zł


 


Za tą kartę kupujemy dwa trenażery. Karta kosztuje 849zł które dzielimy na pół i mamy po 424zł za trenażer. Ktoś jest chętny ? smile.png Za tą cenę myślę, że bomba okazja smile.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 złotych taniej. 

 

Bez urazy ale to śmierdzi "cebulactwem" na kilometr.

 

Za 450 zł jest bon na 500 zł do kupienia na aukcji. Pomijam zupełnie to czy faktycznie działają, czy to że trzeba w ciemno wysłać użytkownikowi forum prawie pół tysiąca. 

 

A posty i tak zgłaszam do moderacji bo to nie miejsce na szukanie jelenia na taką "bombę okazję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A posty i tak zgłaszam do moderacji bo to nie miejsce na szukanie jelenia na taką "bombę okazję".

 

 

Tak to co powiesz o kupowaniu w planetx przez forum też gruby hajs ludzie wysyłają Ivanovi ? 

 

26zł zł taniej dla Ciebie może tylko dla innych aż. za 26zł to ja już mam przyzwoitą flaszkę albo połowe hajsu na bloki spd albo podstawkę pod przedniego koło do trenażera i można tak wymieniać. 

 

A kody działają bo kupiłem trenażer jednak sam z kodem właśnie 500zł. 

 

Także pozdrawiam. Współczuje tylko pesymistycznego podejścia do życia podobno pesymiści krócej żyją. :D

 

Wrzucić okazje i jeszcze im źle :D następnym razem nie będę się dzielił nie ma problemu :D

 

konto od 8 lat na forum prawie a ten będzie mnie oskarżał o szukanie jelenia ja pier*** :D w pale się nie mieści :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat o niczym nie świadczy, po prostu jest bardziej czytelnikiem niż aktywnym użytkownikiem. A przykładowo załączników bez rejestracji nie obejrzy.

Wracając do meritum, niby jakas oszczędność jest, ale nie oszukujmy się że każdy chcący realnie wydać kilka stów na trenażer będzie widział sens w kombinowaniu jakichś kuponów z Alledrogo, być może jeszcze do spółki z kimś innym, żeby zyskać te kilkadziesiąt złotych. Czas tez ma wartość, a można po prostu podjechać do sklepu i kupić od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio miałem zakładać osobny temat, tylko dlatego, żeby zrobić jedno zamówienie na dwie osoby ? Błagam. 26zł to mimo wszystko jest już nie mała kwota pod względem tego co można za to kupić. 

 

Konto masz zaledwie 3 lata krócej odemnie a masz zaledwie 100 kilka odwiedzin przy moich 500 i co mamy się licytować ? Nie piszę bo nie jeżdże ani na trekingu ani na mtb tylko na szosie a od tego jest bliźniacze forum szosa.org, które zajmuje się strikte tą działką a tu na forum dział szosowy jest mniej rozwinięty niż tam gdzie mam ponad 600 postów i co w związku z tym ? 

 

Kończymy dyskusję bo do niczego nie prowadzi. Każdy chyba ma swój rozum jeden zaryzykuje i zyska 26zł inny zaryzykuje i wtopi 500 więc z jakiej paki inni mają decydować ? Dałem propozycję, chciałem się dogadać, żeby obie strony zyskały życie. Moja oferta nie aktualna bo już kupiłem trenażer ale radzę korzystać z promocji póki jest bo sprzęt bardzo fajny nie wspominając o cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś o samym trenażerze oprócz tego, że „fajny”?

Ja bym się chętnie dowiedział co w nim robi jego normalną cenę, oprócz loga Elite, względem np. maszynek firmowanych btwin. Nie jest to żaden atak, po prostu ciekawość skoro rozmawiamy o oszczędnościach :) Tym bardziej, że b'twin można nadal kupić taniej i jeszcze oszczędzić, a komentarze sugerują że ten Elite to i tak jest oem produkowany specjalnie dla Decathlonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiałem się nad kupnem zwykłego in ride 300 albo używanej 320 i do tego czujnik bt ale wpadła ta okazja. Przede wszystkim dużo większy zakres mocy. In ride ma 550W gdzie tu 1090W dodatkowo zakres jest 8 stopniowy więc wnioskuję, że elastyczność w doborze obciążenia jest większa niż w in ride. Można dokupić czujnik misuro b+ niestety ceny dosyć drogie ale podobno pojawiał się w okazyjnych cenach w decathlonie nawet za pół ceny rynkowej więc warto czekać i dodatkowo zawsze jak ktoś ma nadmiar gotówki można dorzucić odbiornik zwift i jest już się czym bawić. Według mnie wygląda też mimo wszystko trochę solidniej niż 300 od decathlona bo już 320 wygląda całkiem spoko co do wykonania. 

 

Ps. mam czerwoną szosę więc pasuje mi kolorystycznie :D taki żart :D

 

Normalnej ceny ni cholery bym za niego nie dał ale już po obniżce jest całkiem przystępnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie widzę, że jest już niedostępna ?

No ja mam ten sam internet ;)

Do jakiej temperatury w + będzie odpowiednia tak żeby się nie pocić dużo?

Nie mam pojęcia, każdy ma inną tolerancję na zimno, wcześniej jeździłem w samej bluzie ocieplanej (zakladanej na termiczną), tak do +5 najmniej i jeśli nie wiało to było mi ciepło. Wziąłem tę kurtkę bo jest wiatroszczelna, no i jak pisałem że za tą promo cenę to grzech było nie brać.

Myślę, że w zależności od modyfikacji pod spodem do +10 będzie ok. A jak dobrze zawieje to i do +15 :)

Zależy od intensywności jazdy i indywidualnej wrażliwości na temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki jeszcze nie mam bo dopiero kupilem na promocji

Sugerowalem sie komentarzami w sklepie

Nie wiem czy trafilem z rozmiarowka bo wybralem M przy wzroscie 174cm,cos czuje ze bd za mala/ciasna

Oddam ew.odsprzedam jesli ktos tutj zechce :)

Myslalem ja uzywac jesli sie da do +15 'c z koszulka krotka pod spodem

Zobaczymy jak to wyjdzie

 

Cena byla 129,99 ale juz sie zapas skonczyl

Wyprobuje po week,ma byc na ponidzialek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...