Skocz do zawartości

[Humor] Kwiatki z serwisu - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

W miarę rozwijającego się rynku ,nie moża zacząć sprowadzać takich jako bezwypadek od pierwszego właściciela.Nikt się jeszcze tym nie zajął?

Trafiają mi na serwis "odnowione" holendry, co oznacza, że temat nieobcy ;)

Ten rower wyglada jakby pomiedzy przodem a tylem bylo przesuniecie czasowe...

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko słowny opis bo nie zdążyłem zrobić zdjęcia, a na próbę ostrzeżenia że coś jest nie tak niestety jegomość nie zareagował...

 

Wjeżdżam na Jaworzynę Krynicką i kręcę się na rowerku między knajpkami na szczycie i dostrzegam starszego gościa na dość wypaśnym fullu, patrzę na wideł i widząc podkowę z tyłu myślę "co to za model Manitou..?" a tu Fox, tylko odwrócony...  :woot:

Ciekawe czy to efekt samodzielnego montażu czy jakiś orzeł w jakimś serwisie tak to potraktował... Gość zaczął za chwilę zjeżdżać w stronę schroniska, ciekawe czy nic mu się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą do czego ta dziura w mostku? Wygląda na fabryczną...

 

Dawano, dawno temu (zanim wymyślono V-brake) w użytku były  hamulce cantilever (http://www.encyklopediarowerowa.pl/hamulec-cantilever.html) a amortyzator widywało się w tylko w katalogach i ten patent zdawał świetnie egzamin do prowadzenia linki przedniego hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawano, dawno temu (zanim wymyślono V-brake) w użytku były  hamulce cantilever

 

Wiem, wiem :) aż tak młody nie jestem :D Sądziłem, że były one montowane za pośrednictwem "podkładki" umieszczonej w sterach. Dokładnie tak jak na tym zdjęciu:

 

P6269171.JPG

 

O mocowaniu w mostku przyznam się, że nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...