Skocz do zawartości

[infrastruktura] Po co słupki na DDR?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziu.... oscara jakiś debil powinien dostać jak nic. Ostatnio sam bym sieknął w taki debilny wynalazek. Na Czerniakowskiej od mostu siekierkowskiego w stronę centrum są postawione uwaga! Czarne słupki.... Mykam tamtędy bardzo rzadko, jechałem po zmroku bez lampki (tylko z pozycyjną) bo jest relatywnie dobrze oświetlona jezdnia. Jednak drzewa zrobiły swoje i ledwo, ale udało mi się ów słupek ominąc....psia mać.

W kwestii słupków z foty Nesule na mój gust jakiś ciemniak machnął się o ok 1,5 metra - słupki jedne i drugie bliżej jezdni.....ta forma to jakiś kosmiczny żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Wygląda jak fotoshop. Ale możliwe, że to syndrom wyparcia u mnie. Nie chce mi się wierzyć, że to co widzę to realna fotka :D

Zdjęcie do lokalnej prasy, na lokalne forum dyskusyjne, do warszawskiego dziennika/tygodnika. Pismacy uwielbiają wytykać lokalnej władzy potknięcia, a to zakrawa na próbę morderstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy bezrozumnym bydłem które w zaskakującej większości sytuacji  nie potrafi odróżnić lewej strony od prawej. Władza wyszła nam naprzeciw i zamontowała pachoły które pomoga nam w komunikacji a Wy tylko marudzić i wyzywać potraficie. Faktycznie odechciewa się zycia w kraju gdzie wszyscy wszystko lepiej potrafią tylko nie wiedzieć czemu nic nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znacie się ;-) to są słupki umieszczone przy wyjazdach z posesji co by nikt z takiej posesji nie pojechał sobie chociażby mały kawałeczek piękną drogą rowerową ;-)

W Lusowie koło Poznania też takie są, fachowa nazwa to Słupki blokujące U-12c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Czytam odpowiedzi na forum sadomaso i siedzę wcięty...

Parkowaniu na ścieżce ma zapobiegać straż miejska i seryjnie wlepiane mandaty a nie tak wstawione słupki.

Skoro ludzie mający doświadczenie w "walce o nasze" widzą w tym sens, albo raczej nie widzą lepszego sposobu na zapobieżenie parkowaniu na ścieżce, to... porzucam wszelką nadzieję i zostaję z rowerem w lesie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...