Skocz do zawartości

[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie


Wiadomość dodana przez sznib

Uwaga ,Uwaga.

 

Niniejszym , przychylając się do Wniosku Obywatelskiego złożonego Tuzakładam temat, w którym możecie umieszczać JEDNO zdjęcie .

Zasady:

- zdjęcie ma być wykonane w czasie wypadu rowerowego. 

- zdjęcie może przedstawiać rower lub jego fragment, jednakże pod warunkiem, że rower nie jest głównym elementem zdjęcia.

- zdjęcie może przedstawiać pole  lub łąkę w różnym jego stadium. Miło by było, jakby przy zdjęciu zaoranego pola podać parametry orki, sprzętu oraz zamiar oracza. Przy zdjęciu skoszonej łąki podajemy wysokość koszenia, rodzaj kosiarki i inne parametry. Przy zdjęciu np. ośnieżonego pola podajemy grubość warstwy śniegu.

- na zdjęciu może być płot w różnym stadium - dopuszczalny jest każdy materiał ,z którego wykonano płot.

- zdjęcie może przedstawiać las, drzewo, kilka drzew, krzak lub inną roślinność

- na zdjęciu mogą być ludzie ,którzy muszą mieć ścisły związek z rowerem

- w odróżnieniu od wspomnianego wyżej tematu, zdjęcie nie musi nic urywać. 

- zdjęcie nie musi wywierać efektu WOW i zachęcać do odwiedzenia tego miejsca

- niemile są widziane zdjęcia z Alp, Dolomitów, lub innych tego typu miejsc.

- autorem zdjęć musi być osoba zamieszczająca posta

Teraz proszę o czujność i czytanie ze zrozumieniem, bo podam najważniejszą zasadę. Koniecznie podajemy POWÓD wrzucenia zdjęcia. Dopuszczalne powody:

- bo tak

- bo muszę się pochwalić

- nie miałem innego zajęcia

- nie wiem dlaczego,ale wrzuciłem, bo dlaczego nie i kto mi zabroni.

- mama mi kazała

 Zdjęcia bez podanego powodu będą usuwane, lub też Komisja wybierze powód i go dopisze.

Zdjęcia, które Komisja ( czyli Ja, oraz inni Modzi) uznamy za Fajne, zostaną przeniesione do tego tematu.

- w przypadku kiedy zdjęcie okazuje ładną okolicę oprócz powodu dodania fotki podajemy też miejsce jej wykonania oraz info kiedy została zrobiona (orientacyjnie, może być "tego lata" jak skleroza doskwiera i pamięć już nie ta).

 

Temat jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne i w żadnym stopniu nie jest podyktowany chęcią szerzenia tzw. kultury wysokiej.

 

Aha- wszelkie komentarze typu: 

- Głupi Mod

- Głupi temat

- Mod se robi jaja

- inne skierowane w stronę Administracji 

są niedozwolone.

 

Dozwolona jest krytyka, wyśmiewanie oraz inne ośmieszające Autora zdjęcia komentarze. Bez wulgaryzmów .

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kilka razy podczas tego "tripu" podejrzewałam, że ja to chyba jestem cyborgiem - tak nie wiele czuję...Jednak, gdy po 30 godzinach bez snu, jak byłam przemoczona deszczem (najgorsze: buty...) i nagle spadł śnieg (...a ja nie wiem gdzie śpię...) to moje ciało poczuło "lekki dyskomfort". Uspokoiłam się wtedy, że chyba jednak jestem człowiekiem...A dnia następnego znów ponad 200 (głównie podjazdy, które uwielbiam)...Tak, że ostatecznie i tak wygrałam z pogodą i wszystkim - coś,  że niby, jak bokser po zwycięskiej walce ("W górę ręce, jakbyś wygrał mistrza wagi ciężkiej" - cytując krakowskiego klasyka hip-hopowego z czasów mojej wczesnej młodości..). Kiepskie...Ale najważniejsze, że trip fajny.

 

13124454_10204627708211076_1888876870435

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na trójstyku w Jaworzynce ? 

 

Tak. Świetne miejsce - coś mnie w nim urzekło. Aż chciałam rozpalić ognisko w tych miejscach przeznaczonych na to...Tylko albo w Czechach albo na Słowacji musiałabym (w sumie oba kraje bardzo lubię), bo w Polsce nie ma (w ogóle polska część taka najbiedniejsza...). W ogóle chciałam jechać wszędzie (w ten słowacki las, do czeskiej wioski), a pojechałam do...Krakowa. Jesteś z okolic? Całkiem ładne - rowerowo eksplorowałam pierwszy raz i raczej nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Felicity - nagana za brak linku do relacji.

 

Pewnie pospamuję gdzieś linkiem z relacji, jak ją zrobię...Na razie muszę pędzić po mój wymieniony bezprzewodowy licznik, na który tak narzekałam...I "zrobić awanturę" chłopakom, że tym razem nie powiedzieli mi, że ten przewodowy resetuje się po przejechanych 180 km (przy tamtym nie powiedzieli, że przy minus 10 a nawet minus mniej, nie działa...). Choć w sumie to mi w niczym nie przeszkadza - umiem dodawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... idźcie się wyżyć na rowerze, dobrze? ;)

Felicity, niestety wiele liczników nie lubi niskich temperatur :( Polecam zainwestowanie w jakiś Garminowy porządny (ja ze swoim jednym starym Garminem jeździłam i przy -25 i działał, obecny zaliczył -10, na razie niższej temperatury nie miałam okazji przetestować).

Co do resetu po 180 km to chyba kwalifikuje się do reklamacji?

 

Bo... żeby nie robić całkowiteg offtopa... bo maraton w Daleszycach :)

userimages,20160428,117290,118629,orig.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dali nowy....

 

No teraz już wiem, że bezprzewodowe czasami nie działają przy mrozie (tak jak wiele innych sprzętów może "oszukiwać"..czegoś się nauczyłam...). W tym przewodowym  nie przeszkadza mi to, że nagle zaczyna liczyć na nowo - jego zakup był na zasadzie dodatku do tego, który zawodził (którego reklamowałam)...Bo poza tym ten "dodatek" bardzo ładnie się spisuje (już sporo zdążył naliczyć, co ważne dla mnie nawet dużo moknąc - więc za taką cenę przyjmuje). Chyba, że coś mi się nacisnęło...Tylko, że nie jeden raz...Poprzedni za 60 zł był super - minus 15, mega ulewy, 5 stów bez resetu  etc etc, ale kabelek przerwałam...i teraz chciałam iść w  technologię...No to poszłam...Mam bzika na punkcie jazdy z licznikiem, ale nie aż takiego, że muszę widzieć cały dystans. W sumie to nie mogę się doczekać trasy, gdzie licznik 2 razy będzie musiał zresetować, bo w tym roku jeszcze takiej na raz! nie było...

 

13124470_10204632880380377_7419026036231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...