Skocz do zawartości

[Kryptonite] Evolution Mini 7 czy Evolution Series 4 Ls


Kamilos88

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj sobie testow niezaleznych firm certyfikujacych zabezpieczenia -  Sold Secure (UK), ART (NL), VdS (DE), N.F. (FRA), Classe SRA (FRA), SSF (Sweden) and VAREFAKTA (Den).

 

Mieszkam w UK, w Polsce nie ma fajnych ubezpieczen. Kosztowalo niemalo - kolo 370PLN na rok, ale masz dodatki typu OC, opieka zdrowotna, zwrot za dojazd jak Ci sie rower popsuje, zwrot za uszkodzenia mechaniczne i sporo wiecej. Cena zalezy tez od wartosci roweru, tu kolo £1,2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie które zabezpieczenie dobrać to które było w temacie czyli evolution 4 ls czy może jakieś inne równie skuteczne a troszkę tańsze?

wałkujesz ten temat trzeci raz jakbyś miał jakiegoś carbona za 15000 zł . wszystko zostało już napisane. Jak coś to poszukaj w innych tematach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mmisiek9612 dzisiaj rano założyłem temat i nie będę się opierał na 3-4 wypowiedziach chce mieć pewność i różne opcje do wyboru. Jeżeli z 10 osób poleci ten sam produkt to bede wiedział że warto a na tą chwile to tak nie każdy jest pewien co do tego który jest godny polecenia. poczekam cierpliwie do końca dnia im więcej osób się wypowie tym lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta linka  http://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/zamki-i-zapiecia-rowerowe/linki/p,linka-akita-120cm-x-10mm-onguard,360866.html?skad=ceneo nie ma 10mm tylko 5mm,reszta jej wspaniałej grubości to przeźroczysty oplot.Da się ja przeciąć byle czym - nie różni się niczym od zapięcia za 8zł z małomiasteczkowego bazarku.

Mam ja jako dodatek do u-locka Kryptonite.

Sam u-lock spoko ,robi wrażenie ale ta linka to szmelc.Można nią zabezpieczyć najwyżej siodełko lub koło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli z 10 osób poleci ten sam produkt to bede wiedział że warto
 

 

Rozumiem, ze te 10 osob specjalnie dla Ciebie bedzie cielo swoje u-locki, tak? ;) Podalem Ci firmy zajmujace sie tym profesjonalne, sprawdz i sam wybierz, biorac pod uwage mozliwosci porfela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zakupiłem Evolution 4 STD z linką :-) teraz pozostaje mi czekać aż przyjdzie paczka :-) zdam relacje jak to wszystko wygląda na moim rowerze będę mógł tez kilka fotek przesłać :-]


Dziękuję wszystkim za pomoc!! naprawdę każdy komentarz był na swój sposób pomocny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukałem tematu gdzie można by umieścić... to

http://kontakt24.tvn24.pl/skomplikowana-operacja-usuniecia-roweru-w-akcji-straznicy-miejscy-firma-holujaca-i-strazacy,169627.html

Na 95% To Evolution 4

Ciekawe czym go w końcu "usunęli", czyżby nożycami hydraulicznymi? :sweat:

Edit: Przepraszam, nie pisać tu o tym, znalazłem temat pierwotny:
http://www.forumrowerowe.org/topic/184356-skomplikowana-operacja-usuniecia-roweru-plakalem-jak-czytalem/
Mea culpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...