Skocz do zawartości

[pedały spd] jakie pedały do obuwia z systemem spd z lidla


zuku1985

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie kupiłem model PD-M530. Bałem się kupić pedałów z platformą, ponieważ były obawy, że mogą nie być kompatybilne z butami lidlowskimi.

 

Jestem już po pierwszych przejażdżkach i jestem zadowolony. Pedał dobrze trzyma but, a sama podeszwa buta jest na tyle sztywna, że nie wymaga specjalnego podparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie tam wszystko pasuje. Jaki masz model bloków? SM-SH51? W miejscu mocowania bloków nie powinno być bieżnika. Czy usunąłeś tą zaślepkę w kształcie bieżnika przykręconą śrubami do podeszwy? Wrzucam zdjęcie zamocowanych bloków.

Z pedałami PD-A530 też współpracują bez problemu. Jeździ się bez porównania dużo lepiej. Co prawda trzeba się było przestawić (zaliczyłem nawet glebę zapominając że jestem spięty), ale potem to już same plusy.

post-178086-0-91575300-1428735062_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dziś zakupiłem w Lidl Buty na SPD. 

Chciałbym do tego kupić jakieś przystępne cenowo pedały z możliwością podróżowania w cywilach.

 

Dodam że to moja pierwsza styczność z SPD i chciałbym aby wpinanie/wypinanie było w miarę przyjazne.

 

Wg. opisu są kompatybilne z systemem SPD SL i może w tym kierunku iść?

 

Załączam foki butów.

DSC_0404.jpg

DSC_0405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ja również dzisiaj kupiłem te buty i pójdę albo w SPD -SL albo coś w systemie LOOK. Rozważam dwie opcje:

 

Shimano R540

http://www.decathlon.pl/peday-shimano-r540-id_8303144.html

 

B'Twin 300

http://www.decathlon.pl/peday-zatrzaskowe-szosowe-300-id_8298316.html

 

(te ostatnie można taniej kupić pod nazwą Kross Hurried)

 

Za pierwszymi przemawia niezawodność, łożyska i żółte bloki (większy luz->lepiej na początek dla kolan) Za drugimi waga i .... no wlaśnie? Może ktoś coś doradzi?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wg. opisu są kompatybilne z systemem SPD SL i może w tym kierunku iść?

Jesteś świadom, że te buty w teren się nie nadają?

Podeszwa typowo szosowa z blokiem zupełnie na wierzchu, więc w zasadzie tylko na szosę i bez spacerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świadom, że te buty w teren się nie nadają?

Podeszwa typowo szosowa z blokiem zupełnie na wierzchu, więc w zasadzie tylko na szosę i bez spacerów.

 

Powiem ta, kupiłem Shimano M540 i generalnie jestem z zestawu zadowolony. Buty też dopasowane (43 rozmiar)

Spacery to fakt, ale zakupy w Lidl da się zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...