Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, pierwsza gleba w sezonie zaliczona :bye2:  I to w jakim stylu :icon_exclaim:  Prawdziwe, porządne OTB na zjeździe z Lubania. Na szczęście jak na taki lot skończyło się w miarę dobrze - ogólne obtarcia, obicia, siniaki itp. Niestety musiałem skrócić trasę i zamiast Turbacza wróciłem asfaltem, ok. 230km i 3400m UP.

 

(piszę to ku przestrodze a nie żeby się pochwalić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na luźnym rozjeździe po okolicy. Luzy na amorze skutecznie odbierają przyjemność z jazdy :P Po najbliższej wypłacie chyba czas w końcu coś z tym zrobić.

 

Dziś do i z roboty i tak będzie przez najbliższe trzy tygodnie codziennie ...

 

Po robocie do dwóch sklepów. Pod tesco jakieś tępe babsko mi rower pochyliło w stojaku tak , że tarcza oparła o stojak i przeskoczyła na drugą stronę .... Tarcza już nie jest idealnie prosta , ale tragedii nie ma. Co Ci ludzie mają w głowach żeby ruszać nie swoje rowery? No do cholery jak tak można? Fakt , że tarcza dość dobrze sobie daję radę w tego typu sytuacjach nie znaczy , że nie można jej w spokoju zostawić ... W ten sposób bardzo fajnie można codziennie wyrzucać stówę w błoto :P

 

8wtDGQN.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 101 km, Chojnów i okolice, prawie się nie gubiłem ; ))

Na wszelki wypadek powrót nad Wisłą i Jeziorką bo wtedy już się naprawdę trudno zgubić ; ))

 

5E7tZvx.jpg

 

 

Chojnowski Park Krajobrazowy super. Chłodno, szybkie szutry nazywane tam dla niepoznaki drogami pożarowymi.

Szlaki oznaczone z kolei trudne, zarośnięte żeby nie było za przewidywalnie.

Szlak do Góry Kalwarii nazywa się "piach, pot i łzy", może nie są to Bory Tucholskie czy Kampinos ale piachu było.

Średnia 19,5 na stravie. Przewyższenie na Stravie 514 czyli koło 150-200 się może zebrało.

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

szybkie szutry nazywane tam dla niepoznaki drogami pożarowymi. Szlaki oznaczone z kolei trudne, zarośnięte żeby nie było za przewidywalnie.

 

:thumbsup: 

dobre.

Czyli puściłeś się niecałe 50 km ode mnie  :icon_wink:  

 

zeby spamu nie było;

Moje skromne wczoraj na Lejdi- 22 km. Pędem przed deszczem zaliczenie szutrów 'około wsiowych'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli puściłeś się niecałe 50 km ode mnie    

 

Ty tam masz chyba bardziej pofalowany krajobraz ... tu płasko jak stół ; (

Wrzuć kiedyś jakąś fajną traskę z opisem i mapką ; )

 

Tak generalnie, to brak mi tu wątku, w którym ludzie wrzucają takie opisy fajnych tras ... z mapką, zdjęciami, wskazaniem miejsc na które warto uważać, żeby jak się gdzieś pojedzie na weekend móc sobie fajnie pojeździć.

Bo tak z mapą to można się władować w pokrzywy albo kopalnię piasku : )) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...