Skocz do zawartości

[plecak]Jaki polecacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

ja jezdze z plecakiem rockridera (decathon) kupiłem go we francji za 39,9 (ojro) plecak ma 20 litrow 2 litrowy bukłak fajny system mocowania kasku/przeciwdeszczowki jedze juz 2 lata i nic sie nie dzieje z nim. jestem bardzo zadowolony polecam :)

rockrider model 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nie działają mi żadne linki oprócz Bergsona. :P

A to aukcja przeniesiona, a to nowa strona MkBike, albo Error na Camelbacku...

A jaki plecaczek z bukłakiem byłby dobry za ok 150-200 zł?

 

 

Mialem sobie pod koniec tamtego roku kupic plecak do wszystkiego, najlepiej z tunelem powietrznym pomiedzy plecami a plecakiem.

 

Wybor na poczatku padl na Karrimora AirSpace 35 l (a moze 30l ), tyle, ze cena 299 skutecznie odstraszala.

 

Po jakims czasie trafilem na Alledrogo Hannah Jump 25 - normalnie bardzo fajny plecaczek, a kosztowal 139 PLN. Firme znam, bo posiadam jej spiwor (model Hiker) i naprawde, moge polecic. Oprocz tego kupilem tez plecak typowo rowerowy o pojemnosci 9 litrow f-y Dunlop za (az!) 13 zl (nowka)... Takze z tunelem powietrznym, szelki sa z siatki, takze powietrze lepiej chlodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

pyootr - ja bym nie kupił plecaka firmy Topgal. Miałem plecak tej firmu i się szybko rozpruł mimo dosłownie sporadycznego użytkowania. Z gwarancją problemy potworne i długi czas oczekiwania. Dopiero po kilku wizytach w sklepie, przytoczeniu argumentów prawnych i zrobieniu awantury udało mi się odzyskać swoje pieniądze, a niesmak do firmy pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyootr - ja bym nie kupił plecaka firmy Topgal. Miałem plecak tej firmu i się szybko rozpruł mimo dosłownie sporadycznego użytkowania. Z gwarancją problemy potworne i długi czas oczekiwania. Dopiero po kilku wizytach w sklepie, przytoczeniu argumentów prawnych i zrobieniu awantury udało mi się odzyskać swoje pieniądze, a niesmak do firmy pozostał.

 

Dobrze jest znac takie opinie. Chyba sie jednak skusze na plecack Salomona. Maja taki jeden model do biegania i na rower. Tylko ta cena 169 zł troche odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł do mnie zamówiony na allegro plecaczek

 

Firma: Iceberg

Model: Running

Pojemność: ok 10l

Bukłak: 2l

 

Cena (razem z przesyłką etc.): 90zł

 

Plecak sprawia wrażenie naprawdę solidnego , bukłak zreztą też

Niestety jeszcze w akcji go nie testowałem bo dopiero wczoraj wieczorem do mnie przyszedł także niewiele mogę powiedzieć np. o systemie wentylacji (przetestuje, napiszę)

 

Bukłak śmierdzi ;)

Spróbuje wlać do niego wodę z kwaskiem cytrynowym, jak to któryś z forumowiczów proponował, i zobaczymy czy sie poprawi

 

Wężyk i jego końcówka dobrze wykonana, płyn leci po ściśnięciu zębami wystarczającym strumieniem który zresztą można regulować przez zamykanie i otwieranie takiego zaworka :-)

 

 

plecak10ux.th.jpg

plecak24az.th.jpg

plecak39yl.th.jpg

plecak40oi.th.jpg

plecak56je.th.jpg

plecak63oc.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Też mam ten plecak. Jak się spisuje... hmmm mało w nim jeździłem więc trudno powiedzieć. Bez bukłaka jest nawet wygodny i mimo że plecy się pocą to nie jest źle. Po wpakowaniu wora z wodą plecak całkowicie przylega do pleców i nie jest to przyjemne. Myślę że część przylegająca do pleców mogłaby być sztywniejsza. No i ogólnie za duży to on nie jest, ale na dłuższe przejażdżki w sam raz. Można w niego bez problemu wcisnąć aparat, dętkę, pompkę, narzędzia, drugą koszulkę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki :

 

http://www.fjordnansen.com.pl/site/index1....BIKE%20AIR%2030

 

i jest absolutnie geniealny ;]

 

Ma na plecach siatke dystansowa, wiec wisi caly czas jakies 3-4cm od plecow. Wiaterek tam smiga i chlodzi plecy, uczucie takie jakby sie wogole plecaka na plecach nie mialo. No i do tego przystosowany do camela i ma pelerynke na deszcz. Oczywiscie jest to wiekszy plecaczek rowerowy, wiec raczej nic dla oszczednych na gramach. Ale sie za to mozna zapakowac do niego spoko na 2 dni pod namiotem ;]

 

 

z bliska ten wynalazek wyglada tak :

 

an7gnoe7dslnk480.jpg

 

http://images2.fotosik.pl/59/p28zj4pjhd2yrtkz.jpg << tu druga fota ale cos nie moge jej wyswietlic

 

Mialem w zyciu juz troche plecaczkow z bardzo roznymi systemami wentylacji i najczesciej efekt byl minimalny.. ale to jest zupelnie inna jakos zycia.. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj

 

http://www.e-horyzont.pl/site/pops/sklep_s...d=108&dzial=162

 

albo tutaj.. nie pamietam :

 

http://www.e-horyzont.pl/site/pops/sklep_s...d=107&dzial=147

 

Obsluga jest spoko, obciazaja ci plecaczek i mozna se z nim polazic po roznych przeszkodach ;]

A i przy ewentualnym kupnie trza spojrzec na szwy tego pokrowca przeciwdeszczowego, bo wersje z poprzedniego roku nie sa podklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jeszcze odnośnie tego ICEBERG'a

 

plecak jest dosyc wygodny ale tylko pod warunkiem, że go zbytnio nie obciążymy

2l wody + dętka, 2 imbusy, pompka, łyżki + bułka i czekolada + polar = wygodnie

 

dzisiaj do tego zestawu dołączyłem aparat fotograficzny (sporo waży) i się normalnie jechać nie dało

skróciłem sobie trasę o ponad połowę i pojechałem do domu tak plecy bolały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni także interesowałem się plecakami i trochę na ten tema przeczytałem: recenzje, opinie, itp.

 

Pierwsza sprawa to jak już wspominano, warto zebrać trochę więcej gotówki niż 100zł i kupić coś pożądnego - zazwyczaj, markowego.

 

Czytałem dużo i przeglądałem różne oferty markowych plecaków, takich jak: Bergson, Deuter, F 7 PRO, Jack Wolfskin, Karrimor, Lafuma, Pajak, Salewa, The North Face, Wolf Gang, itd.....

 

Z tych marek przypadł mi początkowo Karrimor ze względu na dożywotnią gwarancje, nie wspominając o porządnym wykonaniu, którą resztą ma większość firmowych plecaków. Jednak nie mogłem znaleźć odpowiedniego plecacka z ich oferty....

 

Wybór mój w końcu padł na Deuter`a. Ponieważ ma szeroką ofertę dla Bikerów (co mnie niezmiernie ucieszyło ;-)) Wiele z ich produktów otrzymało liczne nagrody i wyróżnienia - jednym słowem gwarancja jakości.

 

<<Trans Alpine30>>

 

 

Ten oto, powyżej zamieszczony link przedstawia mój wypatrzony plecak :033:

…. Wiem cena powala. Ale szybko znalazłem ten sam plecak tylko u Zach. Sąsiadów po cenia 59.90 Eur !!! czyli jakieś 230zł. Za tą cenę naprawdę warto!

 

Przeczytajcie opis plecaka a sami zrozumiecie, że za taką jakość i wszechstronność warto wydać trochę więcej niż 100 zł :)

 

. . . Ma wszytko co się może przydać podczas wyprawy rowerowej

 

Tu macie Rowerowe plecaki i bukłaki Deutera (pełna oferta, by rower.com): <<>>KLIK<<>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tez poszukiwalem jakiegos plecaczka. Po tym jak wycofali Deuter Race X zdrnerwowalem sie bardzo tym faktem bo strasznie podobal mi sie ten plecaczek poszukalem jakiegos ciekawego zamiennika i prawdo podobnie zakupie plecaczek The North Face gulper. A oto strona producenta z cala seria dla bikerow: http://www.thenorthface.com/opencms/opencm...gory=53&site=NA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...