Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ptachu :). Mimo, że źle zaprojektowany to jednak w temperaturach poniżej zera da się latać ;). Byłem wczoraj w decathlonie i mierzyłem spodnie ale 700. Strasznie dziwna rozmiarówka i szycie. W okolicy jajek wkładka dziwnie sterczy i spodnie w ogóle nie przylegają do ciała. Trochę to dyskwalifikuje te spodnie. Co prawda w rozmiar L się wbiłem (192cm wzrostu, 92kg) i lepiej były dopasowane ale czułem się jak parówka :D. Ciekawe czy 900 mają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że ja jakoś bez tego pełnego windstopera jeździłem i nie odczuwałem wielkiego dyskomfortu :). Chociaż muszę się zastanowić jak dodatkowo ochronić kolana, bo rzeczywiście w dłuższej perspektywie może być z nimi nieciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te krótkie 700, są dla mnie wygodne, ale porównania nie mam, bo to 1 takie spodenki moje. Ale fakt też mi się wydaje, że wkładka trochę dziwnie leży. A i dziś przetestowałem rękawiczki 720, do tych z meridy co miałem lepsze są . Wygodniejsze i przede wszystkim dużo lepiej wykonane. I wygodnie się jechało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.decathlon.pl/koszulka-kapteren-trail-id_8312475.html

 

Takiej szukałem z długim rękawem, żeby pasowała do mojej wiatrówki z odpinanymi rękawami. Cena promocyjna w sklepie stacjonarnym widniała 69,90 zł,  ale niespodzianka na kasie, bo zaskoczony zapłaciłem tylko 49,90 zł. Wygląda nieźle, dobrze dopasowana (181 cm -  pasuje M, ostatnią wziąłem, a zostały same S-ki)  :). Jeszcze nieprzetestowana, bo nie ma warunków.  

 

Przetestowane, więc może kogoś zainteresuje. Dzisiaj w temperaturze 12-14 stopni rano rewelka... ale nie solo :icon_mrgreen: . Najpierw wyjechałem bez wiatrówki, ale było zimno, więc wróciłem te 200 metrów do domu  :).  Założyłem wiatrówkę "rono" z rękawami, po kilku-kilkunastu kilometrach została tylko kamizelka, bez rękawów. Idealny zestaw. Lepszy przewiew - zero potu, ani zimno, ani ciepło.  Nie polecam w chłodniejsze dni bez wierzchniego nakrycia. Wydaje mi się, że samą koszulkę można założyć przy porannej jeździe w temperaturze 18-20 stopni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem w zeszłą zimę. Poniżej 5 stopni trzeba coś zakładać na wierzch bo zimno po nogach (chociaż jeździłem i przy -2, ale było zimno). Problemem są też marznące okolice jajek nawet przy tych +5 C. Do wygody nie mam zastrzeżeń, ale nie robiłem w nich więcej niż 40 km na raz. Do jakości też nie mogę się póki co przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model kompletnie się nie opłaca - za tyle samo dostaniesz spodnie 700 z windstopperem, pod warunkiem że rozmiar L lub większy: http://www.decathlon.pl/legginsy-na-rower-mskie-z-szelkami-700-czarne-id_8282699.html Kupujesz w zestawie z niebiesko-czarną bluzą łącznie za 209 zł, a następnie robisz zwrot bluzy w sklepie. Na fakturze taki zestaw jest rozbity na dwa produkty i można bez problemu jeden zwrócić (sam tak zrobiłem z zestawem na krótki rękaw, gdy koszulka okazała się za duża), wtedy za spodnie zapłacisz ok. 104 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak, dzięki za propozycje. Może i skusiłbym się na tą bluzę ale zostały 2XL, więc po zakupie musiałbym ja zwrócić, nie ma z tym problemów sklepie? Do ręki zwracają kasę?

 

Chyba że ktoś może mi polecić inne spodnie w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w dokładnie taki sposób zwrot, jak zamówiłem koszulkę i spodenki w promocji, a koszulka okazała się za duża. Nie ma problemów (oczywiście o ile zrobisz to w ciągu miesiąca i nie zerwiesz metek). Zwrot na kartę.

Możesz nawet zamówić kilka takich zestawów z różnymi rozmiarami spodni i oddać te niepasujące ;)

 

"Maniak" to tytuł forum przy określonej ilości postów a nie nick ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...