Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia jak każdy ceni własny tyłek ;)

Elastyczne gacie z kawałkiem gąbki w kroczu i tyle. IMHO nic ciekawszego od ciuchów z Lidla, itp. Ciekawe modele to te z wkładkami żelowymi, ale tu już cena wyższa a wyprzedaże po ubiegłym sezonie już się pewnie skończyły. Ewentualnie warto spenetrować wieszaki z końcówkami serii.

 

Druga sprawa, jak już się chcecie bawić w spodenki rowerowe to warto nabyć takie z szelkami. Są dużo wygodniejsze w użytkowaniu, nic się nie zsuwa, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak spisują się spodenki z serii 520
posiadam te spodenki i jestem mega zadowolony i co jeszcze mnie zaskoczyło te które kupiłem maja tą samą wkłaqdkę  co w serii 700 (posiadam również i mogłem porównać). Czy będą Ci pasować to sam powinieneś sprawdzić ale są solidne nic sie nie pruje, wkładka mega komfort :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 3 lata jeździłem w spodenkach seriii 300 zarówno letnich jak i zimowych - ta sama wkładka - i złego słowa na nie nie powiem. Niezniszczalne, wygodne, godne polecenia. Przesiadłem się teraz na prawie dziesięciokrotnie droższe letnie i wielkiej różnicy w komforcie nie widzę. 

 

Mam wrażenie, że spora część forumowiczów tylko powtarza zasłyszane opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam te spodenki i jestem mega zadowolony i co jeszcze mnie zaskoczyło te które kupiłem maja tą samą wkłaqdkę  co w serii 700 (posiadam również i mogłem porównać). Czy będą Ci pasować to sam powinieneś sprawdzić ale są solidne nic sie nie pruje, wkładka mega komfort :thumbsup:

Również jakiś czas temu zakupiłem ten model i potwierdzam zdanie przedmówcy. Bardzo wygodne, wkładka świetna, krój odpowiedni. Mam tylko mały problem z tymi "taśmami" na ramionach. Może na skórze trzymają się jak trzeba, ale ja nakładam pod spód koszulkę termo i muszę co jakiś czas poprawiać szelki, bo zjeżdżają. Spróbuję wszyć silikonowe wstawki w tym miejscu, może to rozwiąże problem.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany, to w Decathlonie w Piasecznie jest kilka przecenionych ~50% spodenek na szelkach: zimowe z serii 700 z membraną (chyba wszystkie rozmiary) i XC 520, rozmiary S i M. Posiadają niebieską wkładkę, z tego co udało mi się zorientować ubiegłoroczny najwyższy model (niebieskie żelowe pady na czarnym materiale). W tegorocznych kształt padów uległ lekkim modyfikacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ten temat jest. Będę chciał sobie kupić pierwsze ciuchy rowerowe i  nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze. Ogólnie doczytałem, że wkładka żelowa najlepsza. Używam na razie na rower ciuchów z decathlona w tych co biegam i do biegania jestem zadowolony. A teraz chciałbym kupić rowerowe. Powoli ogarniam dodatki rowerowe licznik mam, teraz ogarniam oświetlenie, a potem ciuchy. I wypatrzyłem w decathlonie takie ciuchy:  http://www.decathlon.pl/koszulka-krotki-rkaw-na-rower-mska-aerofit-700-czarno-zielona-id_8328767.html   http://www.decathlon.pl/spodenki-na-rower-mskie-aerofit-700-zielone-id_8328765.html  i  . Warte są swej ceny? Wytrzymają trochę ? Kolorystyka bardzo mi się spodobała i skusiło mnie, że  w opisie pisze ze ciuchy  grupy kolarskiej FDJ . Faktycznie takie dobre i dadzą rade na ponad 3 godziny? Chyba, że coś innego polecacie, może być też taniej. Z góry dziękuje i pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...