Skocz do zawartości

[trasa]pętla XC na terenie WATu


lesieque

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dziś na pętli Watu znalazłem leżący w piachu rowerowy zestaw kluczy torx. Nie zabierałem go tylko położyłem na pieńku w widocznym miejscu. Osobę, która to zgubiła proszona jest o wiadomość na priv to powiem gdzie leźy. Mam nadzieje, że nikt obcy sobie go nie przywłaszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłem traskę przy okazji Legia MTB maratonu dzisiaj, powiem tylko... jest moc. Najtrudniejszy fragment to górka z podjazdem/zjazdem po glębokim piachu. Reszta super. Zapewne jeszcze odwiedzę okolicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szykują się ZMIANY. Jesienią ma przyjechać koparka, wywrotka i będzie podsypywanie trasy pomarańczowej za poligonem. Troche opadła, wyszły kamienie, obsypuje się, więc będzie poprawka. Nowych fragmentów na razie nie planujemy gdyż sekcja biegu na orientacje się nie orientuje i muszę ciągle przez nas zmieniać mapy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem traskę przy okazji Legia MTB maratonu dzisiaj, powiem tylko... jest moc. Najtrudniejszy fragment to górka z podjazdem/zjazdem po glębokim piachu. Reszta super. Zapewne jeszcze odwiedzę okolicę.

 

Na tej górce najtrudniejszy jest nie podjazd, a zjechanie bokiem po schodach (któryś szlak zdaje się tak kiedyś prowadził).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na WAT, ale w weekend wskoczyłem na chwilę po Kampinosie - Rock Garden już trochę się uleżał i wreszcie jestem w stanie go bezproblemowo przejechać :icon_wink: . Widzę, że porobiliście bandy na niektórych zakrętach - super, bo prędkość przelotową można zwiększyć.

 

Cały czas robicie perfekcyjną robotę.

 

 

 

Podsypiecie ten stromy podjazd po północnej stronie Placu Taktycznego? Ten na którym leży/leżał konar?

 

Bez podsypania jest trudniej, co znaczy lepiej ;-) Trzeba uważać by nie dobić opony na krawędzi jaka się zrobiła na szczycie i nie stracić równowagi - tylko dla kozaków. :thumbsup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zwróciłem uwagę i tylko usłyszałem: " bo co? Mi k**wa wolno". Stwierdziłem, że dalsza dyskusja była bez sensu. Całe szczęście, że to był odosobniony przypadek. Ale trzeba uważać na rodziny ze swoimi pociechami. Ja jeżdżę wcześnie rano lub wieczorem ;) i tylko biegaczy spotykam.

Ps. Bandy fajna sprawa, pozwalają na szybsze pokonanie trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandy super. W sobote wieksza grupka na fullach rowniez jezdzila. Gora piachu juz czeka z tego co widzialem. Tylko ta nasza jesien. Troche slisko na lisciach. Jedna gleba przez to zaliczona :). Wszystkiego dobrego dla wszystkich spotkanych w sobotę i podziekowania dla tworcow trasy!! Jest swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: https://goo.gl/maps/7hT8mPnA9Bp jest wjazd do lasu, nawet widać ścieżkę wjeżdżającą w las na mapie :) Jedziesz ścieżką i zaraz trafiasz na oznaczenia trasy (niebieska będzie jechała w lewo).

 

Z ciekawostek - na OSM ktoś już namalował nawet ścieżki tak, jak prowadzą trasy. https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.25224/20.88760 Te pokręcone ścieżynki to własnie trasa niebieska i pomarańczowa przecinające się tu i ówdzie :)

 

No i jeszcze segment ze Stravy: https://www.strava.com/segments/8378523

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu trasa jest normalnie dostępna? Zastanawiam się czy nie skoczyć, z drugiej strony, jak byłem na Legia MTB to bywało zdradliwie. Więc nie wiem czy jest sens ryzykować po ciemku :)

 

No chyba że by załatwić czołówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie wiem czy jest sens ryzykować po ciemku :)

No chyba że by załatwić czołówkę

 

Według mnie dobra czołówka to minimum jakie potrzebujesz, żeby pojechać tam po ciemku. Dodatkowo obenie sprawę utrudnia duża ilośc mokrych liści które pokrywają większość tras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tradycją powoli staje się grabienie liści przed zimą. Jutro zbieramy się o 7:45 i o 8 ruszamy na trasę. Jeżeli chcecie się z nami spotkać, pomóc nam albo zaproponować jakieś nowe kawałki i pogadać z trenerem jako glównym planistą to zapraszamy serdecznie. Będziemy raczej nie dłużej niż do godziny 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...