Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum.

 

Właśnie ciekawy jestem butów SPD. Mają być dwa modele szosowy i mtb (w gazetce napisali że będą dwa modele a w niemieckim lidlu są szosowe i mtb). W tej chwili mam buty turystyczne Shimano MT34 (sznurowane), a jako że jestem na etapie zakupu szosy to wziąłbym model szosowy. Co o nich myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak lidlowy- mam dokładnie ten model. NIE polecam. Materiał słaby, bardzo szybko rozchodzi się na szwach i pruje. Kieszeń z boku musiałem całkowicie wymienić, poszła w strzępy (woziłem tam tylko dokumenty, portfel itp ). Plecy mokre, chociaż nieco mniej niż przy zwykłym plecaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym: mój plecak Lidla po półrocznym używaniu:

(naprawiany będzie, obecnie korzystam z innego i/lub sakw)

 

Wiekszy rozmiar po kliknięciu:

7fzTxMIm.jpgcy9fYp7m.jpgGSacsWPm.jpg

 

Mam to samo a moze jeszcze gorzej (rozerwalem dol plecaka i co włoże to gubię:) ), generalnie szajs jakis niewidzialem takiego dawno. Po 2 tygodniach bylo pierwsze rozprucie jakos mi sie nie chcialo reklamowac i tak zostalo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz za stówę się ubrać to warto. Potem wiesz jaka jest różnica między koszulką z bawełny a ubraniem technicznym. O pewnym czasie będziesz wiedział co zmienić i co jest slabe. A tak już jeździsz.

Ja wiem, że juz więcej pampersa bez żelu nie kupię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Potem wiesz jaka jest różnica między koszulką z bawełny a ubraniem technicznym. ...

 

.... i tu jest racja, koszulka bawełniana  w przeciwieństwie do koszulki funkcyjnej sportowej (rowerowej lub do biegania) szybko nasiąka potem a przede wszystkim nie odprowadza wilgoci na zewnątrz a tym samym nie schnie i staje się bardzo szybko mokra, po dłuższej jeździe w takim odzieniu robi się mało komfortowo, mokro i zimno.

Wniosek jest taki, że na jazdy rowerowe i inne sporty najlepsza będzie nawet ta lidlowska najtańsza odzież funkcyjna niż super wypasowa koszulka bawełniana. :thumbsup:  

.... nadają się te koszulki? Czy lepiej dołożyć i kupić koszulkę np. z 4F?

 ..... w 100%  :thumbsup: ... większość z nas w takich jeździ i sobie chwali, .... i niczym one nie różnią się oprócz ceny .... na początek jak najbardziej TAK, doświadczysz co i jak i kiedyś możesz firmówkę spróbować a wówczas przekonasz się że wydałeś tylko więcej kasy a efekty nadal pozostaną te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś to zainteresuje ;)

 

Budy SPD z Lidla okazały się niewypałem, wytrzymały 400 km normalnej spokojnej jazdy po czym "wzięły i pękły" :D oddane na gwarancje, która jak wiadomo na buty w Lidlu wynosi 3 miesiące ;)

 

Pozdrawiam ;)

 

Ja również kupiłem buty z oferty Lidla z 15.03 wytrzymały 500 km i pękły. Zwrot w Lidlu bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch latach używania ciuchów i paru akcesoriów z Lidla mogę powiedzieć, że:

- narzędzia - do niczego, wytrzymałość narzędzi na poziomie marchwii

- pompka - do niczego, użyta 3 razy i sie popsuła

- akcesoria rowerowe (licznik, lampki, uchwyt na komórkę) - do niczego oprócz lampki tylnej migającej

- buty SPD - do niczego, bo nie usztywniają nogi wcale i rozciągają się niemiłosiernie

- ciuchy - w miarę, ale w Decathlonie za tę samą kasę jest o wiele lepsza jakość

- wszelkie kurtki z membraną - dla masochistów i osób lubujących się w zapachu własnego potu w dowolnej porze roku

- kask - średnio zadowolony jestem, za 70-80zł można kupić o wiele lepsze kaski

- relingi do auta - po roku wszystkie nity tak przerdzewiały, że musiałem je wymienić, bo jeden nit puścił. Niestety zgubiłem paragon, więc opcji oddania do sklepu nie mam.

 

Jedyny zakup, z którego jestem w 100% zadowolony to:

- stojak rowerowy - DAJE RADĘ!

 

Apropo ... w Rossmann jest fajny uchwyt rowerowy do komórki wodoszczelny za niecałe 30zł. Niedawno taki kosztował 60zł w Media Markt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyny zakup, z którego jestem w 100% zadowolony to: - stojak rowerowy - DAJE RADĘ!
 

 

Potwierdzam, również mam i jestem mega zadowolony.

 

 

 

propo ... w Rossmann jest fajny uchwyt rowerowy do komórki wodoszczelny za niecałe 30zł. Niedawno taki kosztował 60zł w Media Markt.

 

jaka nazwa bo nie mogę znaleźć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kolejne dno z Lidla dorzucam jeszcze torebkę podsiodłową (była w zestawie z multitoolem, łatkami i łyżkami)

na drugiej przejażdżce na szutrze zamek zaczął się rozpinać "od końca"...raz zauważyłem...za drugim spędziłem 20 minut w trawie szukając kluczy.......i kupiłem Topeak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny pokrowiec na telefon, tyle że z allegro. Mogę powiedzieć, że jest prawie całkowicie wodoszczelny, ale słabym punktem jest miejsce w którym łączą się suwaki. W każdym razie na normalny deszcz się nada, podczas ulewy, na własne ryzyko. No i miejsce łączenia, niestety, ale zatrzaski się nie sprawdzają, musiałem to przewiercić i skręcić na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byście pokazali jakieś fotki jak takie pęknięcie wygląda - wzdłuż, w poprzek?

 

 

Niestety nie zrobiłem fotki. 

Zresztą na fotce było by niewiele widać, ponieważ pęknięcie było podeszwy w poprzek zaraz za blokami spd w wewnątrz buta. Z zewnątrz ten kawałek osłania guma i nic nie było widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kolejne dno z Lidla dorzucam jeszcze torebkę podsiodłową (była w zestawie z multitoolem, łatkami i łyżkami)

na drugiej przejażdżce na szutrze zamek zaczął się rozpinać "od końca"...raz zauważyłem...za drugim spędziłem 20 minut w trawie szukając kluczy.......i kupiłem Topeak

Kiedy ją kupowałeś ? Podobno z zeszłorocznymi był problem.

Ja  kupiłem ok 2 miesiące temu przejechałem z nią ponad 1000km. i nic się nie rozpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym pulsometrem? Będzie w Biedronce od poniedziałku

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,7699,name,pulsometr-bluetooth-z-elastycznym-pasem

 

Ja kupiłem podobny pulsometr z Lidla w marcu. Jak masz androida 4.3 i powyżej to działa w Endomondo. Osobiście jestem z niego zadowolony. 

Jedynie do czego bym się przyczepił do połączenia pasków, zdarza że mi się odpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kolejne dno z Lidla dorzucam jeszcze torebkę podsiodłową (była w zestawie z multitoolem, łatkami i łyżkami)

na drugiej przejażdżce na szutrze zamek zaczął się rozpinać "od końca"...raz zauważyłem...za drugim spędziłem 20 minut w trawie szukając kluczy.......i kupiłem Topeak

Ja również zakupiłem tą torebkę i nic złego się z nią nie dzieje. Przejechałem z nią 300km. Może miałeś pecha i trafił Ci się felerny egzemplarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...