Skocz do zawartości

usuwanie tematow


Rekomendowane odpowiedzi

Co zauwazylem, tematy ktore nie spodobaja sie moderatorom sa usuwane, dobrze ale dlaczego nie ma wgladu w to jaki temat zostal usuniety i przede wszystkim powinno byc skomentowane dlaczego ten temat zniknal, nie rozumiem dlaczego brakuje na tym forum kosza, mam wrazenie, ze jestescie zbyt malo pewni siebie lub tez boicie sie krytyki, stad tez zamykane szybciutko tematy w dziale "Napisz nowy temat w Koncert życzeń/ Słowa kreatywnej krytyki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Usuwane są źle nazwane, źle sformułowane, źle umieszczone tematy, bo autorowi nie chciało się przeczytać Zasad.

Po 2. Powód jest zawsze ten sam - patrz pkt 1

Po 3. Jeśli masz problemy ze wzrokiem to nie nasza wina - Kosz --> http://forumrowerowe.jgc.pl/mietnik-f53.html

Po 4. Nie podobają Ci się zasady Forum- nikt Cię tu na siłę nie trzyma...

 

i na koniec po 5.

Ciesz się, Chłopie, że miałem dziś dobry humor i Cię nie zbanowałem, bo masz ponad 200 postów na Forum i masz w dupie zasady panujące na tym forum (dziś usunąłem 2 Twoje źle nazwane i źle umieszczone tematy. Przy następnym poprostu dostaniesz bana...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img370.imageshack.us/img370/1520/rzekomykosz1zn.jpg

Tu sie popisales.

 

Co do regulaminu:

 

Nie umieszczamy w swoich podpisach obrazków oraz zdań, czy wyrazów pisanych dużą czcionką lub rozciągających strukturę forum.

Dozwolony jest jeden TOOLBAR o rozmiarach 350x19px.

 

i masz w dupie zasady panujące na tym forum

 

ostrzezenie7vr.th.jpg

 

Dobrze, ze masz dobry humor bo bys sie chyba zbanowal. Taki stary wyjadacz admin. Jesli teraz mnie zbanujesz albo potraktujesz ostrzezeniem to dlaczego? Z bezsilnosci chyba wylacznie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

no wlasnie... deschek ma racje, sa widocznie "rowni" i "rowniejsi", sam dostalem ostrzezenie od szanownego Miecia za rozmiar banera w podpisie... w sumie mnie dla swietego spokoju usunalem go bez zbednych gadek, bo mnie to jakos nie "jara", zeby przekomarzac sie z "gownarzeria" (sorry ale tak wlasnie sobie pomyslalem po otrzymaniu PW, tym bardziej, ze sporo osob ma banerki niby nie dozwolone rozmiarami na tym forum).

z netem ma podobnie jak deschek sporo doswiadczenia, tez moderowanie i adminowanie na forum (i nie tylko) to dla mnie codziennosc, ale czasem rzeczywiscie obserwuje sie na tym forum jakies dziwne popisy.... edytowanie, usuwanie watkow to chyba stalo sie czyms, czym moderatorzy chca zaimponowac ?

wiem, ze moderatorzy sa przede wszystkim od pilnowania porzadku na forum, ale szczerze mowiac czasami sami moderatorzy w tematach wypisuja dosyc dziwne rzeczy... mam wrazenie, ze nie wszyscy z nich rozumieja co to jest spam i szacunek do innych uzytkownikow forum.

wali w sumie mnie to czy ktos wyedytuje moj wpis czy go usunie, ale z drugiej strony czesto swiadczy to tylko o snobizmie coniektorych "dzialaczy".

jezeli wiekszosc nowych uzytkownikow wg moderatorow lamie zasady, to chyba cos nie tak jest z tymi zasadami...

generalnie nie podoba mi sie edytowanie czyis wpisow (czy sa one napisane gramatycznie, ortograficznie itp. czy nie) jezeli nie obrazaja lub nie ublizaja one innym uzytkownikom forum i sa zwiazane z tematem.

 

ps. pewnie watek i tak zostanie wkrotce zamkniety.

cookiesrulez, mylisz pojecia, moderator to nie szef, poza tym szef nie musi miec zawsze racji... czesto bywa tak, ze szef to zywkly frajer :) nie jest to aluzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmietnik - ok, link do kosza - mój błąd... Ja go widzę jako Admin, Modzi także, zwykły użytkownik chyba jednak nie... ale o tym nie wiedziałem...

 

Sprawa banera - tak jak napisał cookiesrulez, jestem Adminem i mogę sobie wstawić obrazek jaki tylko chcę. Nie podoba się? Nie trzymamy na siłę na Forum...

 

Odnośnie poprawiania postów to w Zasadach jest wyraźnie napisane, że PROSIMY używać słowników ortograficznych. Jeśli Mod poprawia Wasz post z takowych błędów to powinniście być mu tylko wdzięczni, że stara się Was poprawić po cichu i nie powodować wyśmiewania przez innych użytkowników. Jeśli dla Was wielokrotne błędy ortograficzne i gramatyczne nie stanowią problemu to Wasza sprawa ale nie "prezentujcie" tego na Forum, bo wstyd jest...

 

Odnośnie Zasad to pojawiają się one podczas rejestracji nowego użytkownika i jeśli ten ma je gdzieś i na "dzień dobry" źle edytuje nowy temat to tylko ręcę opadają i żal ściska 4 litery, że każdy ma gdzieś te zasady, którymi staramy się tu kierować i które mają pomóc starym jak i nowym użytkownikom.

 

Deschek - ostrzeżenia dostajesz za jawne łamanie zasad. Masz na koncie 235 postów, a mimo to ciągle nie używasz [ ], umieszczasz swoje tematy w złych działach... O czymś to świadczy... Albo o Twojej ignorancji do tychże zasad albo o braku inteligencji... O czym to zdecyduj już sam... na pewno nie dostaniesz ostrzeżenia za wypowiedzi w tym temacie (chyba, że obraźliwe). Jeśli jednak znowu popełnisz kolejny duży błąd przy zakładaniu nowego tematu dostaniesz poprostu bana...

 

Biker FG - mnie też Mietek zwracał uwagę o zbyt duży baner. Krótko: jestem Adminem i mogę... Sorry... Zmęczyły mnie wypowiedzi "bo Ty masz, to dlaczego ja nie mogę?" Właśnie dlatego, że ja jestem Adminem, a Ty nie... Zresztą, do pozostałych zasad jakoś się zawsze podporządkowuję...

Odnośnie racji szefa, owszem, nie zawsze musi mieć rację, Ty jednak zazwyczaj nie masz wpływu na jego decyzję, bo to on jest szefem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Adminem i mogę sobie wstawić obrazek jaki tylko chcę. Nie podoba się? Nie trzymamy na siłę na Forum...

:lol: :lol: :lol: ... na niektórych forach tam gdzie ludzie się spotykają w realu mimo, że jesteś Adminem szybciutko wyprostowano by Ci myślenie ... :excl::excl::D cóż że dostali by bana na forum im chodziłoby o zasadę ... BTW nie dziw się że walczą z Tobą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jednak jesteśmy na TYM Forum, a nie na NIEKTÓRYCH... Spotykam się również z userami, jak to nazwałeś w realu, jeździmy razem i jakoś żaden nie miał do mnie pretensji ani uwag odnośnie prowadzenia Forum. Zawsze musi być jednak ten pierwszy raz :excl:

Zaczyna się robić OT. Temat jest o usuwaniu postów przez obsługę. W większości to ja kasuję te źle nazwane tematy. Poprostu znudziło mi się ciągłe poprawianie złych nazw, przenoszenie do odpowiednich działów, poprawianie bzdurnie napisanych postów. Jeśli komuś zależy na odpowiedzi na zadane pytanie to poświeci chwilę czasu i przeczyta uważnie zasady, umieści prawidłowo nazwany i sformułowany temat w odpowiednim dziale i dostanie zazwyczaj dość szybko wyczerpującą odpowiedź od któregoś z użytkowników. Niestety, niektórym, te zasady chyba nie odpowiadają... więc niech się nie dziwią, że ich tematu znikają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o usuwaniu postów przez obsługę. W większości to ja kasuję te źle nazwane tematy. Poprostu znudziło mi się ciągłe poprawianie złych nazw, przenoszenie do odpowiednich działów, poprawianie bzdurnie napisanych postów. Jeśli komuś zależy na odpowiedzi na zadane pytanie to poświeci chwilę czasu i przeczyta uważnie zasady, umieści prawidłowo nazwany i sformułowany temat w odpowiednim dziale i dostanie zazwyczaj dość szybko wyczerpującą odpowiedź od któregoś z użytkowników. Niestety, niektórym, te zasady chyba nie odpowiadają... więc niech się nie dziwią, że ich tematu znikają.

Pozdrawiam

to mi nie przeszkadza ... znam tą robotę i wiem jak jest ... w tym wypadku zgadzam się z Tobą :excl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

nie bardzo zrozumialem tego "gowniarza" w pierwszych postach. Zwrocilem CI tylko uwage, nie dalem zadnego ostrzezenia, czy cos w tym stylu. Jak widze kogos, kto ma cos nie tak z podpisem, to zwracam mu uwage, tym bardziej, jezeli jest to starszy uzytkownik, ktory mogl nie wiedziec o takiej zasadzie, takze nie radze sie bulwersowac na tym punkcie, tym bardziej ze ja nie czytam wszystkiego i nie jestem w stanie wylapac wszystkich userow. Poza tym, szef nie musi sie tlumaczyc nikomu dlaczego tak, a nie inaczej. My naprawde nie trzymamy tu nikogo na sile. Sa zasday jakie sa i nie sa one wyssane z palca. Jak widzicie wszystko ma jakis cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie, ze nie zrozumiales, jestes kilka latek ode mnie mlodszy, moze dlatego, nawiasem mowiac widze, ze wyrazanie sie w kulturalny sposob sprawia Ci trudnosci. To o czym mowicie to podwojna moralnosc, rzeczywiscie powszechna w Polsce, ladny przyklad.

 

Wracajac do tematu, skoro jest kosz to go pokazcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty z Tobą, deschek, dyskutować... Oba Twoje tematy były źle nazwane (w obu brak [], jeden z nich dodatkowo w złym dziale). Jeden temat skasowałem, drugi ostatecznie poprawiłem, bo było dość dużo odpowiedzi. Na dole masz printscreen'y Śmietnika i Twojego wykasowanego tematu. Za następny źle nazwany temat otrzymasz bana.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod dyskusję:

kilka dni temu wrzuciłem w podpis drugiego userbara. Po kilku godzinach dostałem PW z kulturalną uwagą, baym zmienił podpis bo jest niezgodny z regulaminem. Sprawdziłem - mój błąd. Szybko zmieniłem userbary na jeden animowany i po problemie :angry2: A co do usuwanych tematów to uważam, że mimo wszystko usuwający powinni informować na PW autorów tematów dlaczego zostały one usunięte... a starzy userzy powinni przestrzegać zasad!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żbiku, po prostu jestes niepowazny kiedy chcesz egzekwowac od nas przestrzeganie regulaminu ktory sam olewasz, zeby byl jeszcze sens, a to jakies mierne logo zrobione na moje oko w paincie, a w regulaminie nie ma punktu, ze administratorzy moga od niego odstepowac, tak czy inaczej zachowujesz sie jak 5 latek i ten jego przyslowiowy kocyk, nie odda. Wracajac do tamtego tematu, bylo 5 sensownych odpowiedzi wiec jego usuniecie traktuje jako zagrywke do mnie na co jako powazny administrator nie powinienes sobie pozwalac, jestes tu od dawania przykladu, pamietaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że sie wtrącam ale w cywilizowanym świecie prawo jest takie samo dla wszystkich i ciężko mi czytać troche jak piszecie mam DUŻY BANER bpo mi wolno bo jestem ADMINEM , wybaczcie jakoś mi to nie pasuje , troche nie uchodzi , wiem moge sie wynieść , jasne moge sie wyprowadzić z tego kraju , gdzie rzadzi leperi giertych ale to chyba nie o to chodzi,

Jasne że deschek dowalił z tymi tematami jego wina i powinien o to dbać ale też nie mozna pisac "wolno mi bo jestem adminem"

cenie sobie Twoje rady Żbik , dzieki Tobie nie dokonałem głupiego zakupu i ciężko mi czytać takie wypowiedzi bo jakoś mi do Ciebie nie pasują . Burza mi pewien wizerunek jesli wiesz o co mi chodzi...

 

i jeszcze jedno tak na marginesie

na forum jest wielu mlodych ludzi 12-20 lat wiec dajmy im przykład nie tylko ortografii( z którą mam problemy) ale też i pewnych zasad niech sie uczą od starszych zeby nie wyrosły na lepperów

 

ŻBIK - dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Domyslam sie, ze nie zrozumiales, jestes kilka latek ode mnie mlodszy, moze dlatego, nawiasem mowiac widze, ze wyrazanie sie w kulturalny sposob sprawia Ci trudnosci

 

 

Mi czy Tobie? Powolujesz sie na wiek? Tutaj ani nigdzie indziej niestety nie ma on znaczenia. Chroni nas to samo prawo, a to, ze uwazasz sie za goscia z zadartym nosem, bo twoi rodzice wpadli wczesniej, nic kompletnie nie znaczy. ani tu na forum ani w rzeczywistosci. Poznaj moja dobra wole i to, ze nie dam Ci ignora, chociaz juz za samo takie glupie gadanie nie wnoszace do tematu nic kreatywnego powinienem Cie usunac. Brakuje Ci szacunku do administratorow i do moderatorow, nie posiadasz poszanowania dla prostych zasad.. zastanow sie dobrze nad swoim zachowaniem, bo nikt czegos takiego nie bedzie tu tolerowal. Chcesz dalej pokazywac jaki jestes twardy i zbuntowany? prosze bardzo, ale nie na tym forum. Tutaj niestety masz sie podporzadkowac ogolnie przyjetym zasadom. A zbik odwala tutaj kawal wystarczajaco dobrej roboty, ze moze sobie pozwolic na drobne nagiecia, bo niestety to on poprawia, zmienia i czuwa nad utrzymaniem porzadku na forum, tak jak moderatorzy, ktorzy robia to tylko z dobrej woli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcociaż nie jestem ADMINEM to prosze zeby zakończyc ten spór , nic z tego dobrego nie wyniknie

prawo jest jedno , wszyscy go przestrzegamy są osoby które pilnują aby nikt go nie łamał (ADMINI) maja swoje narzedzia do edytowania wywalania i banowania

nie mozemy sie obrazac nawzajem

bo twoi rodzice wpadli wczesniej

 

moze kulturalnie ale do tego musisz dorosnac.

 

a jeśli chodzi o wiek to prosze sie nie wypowiadac bo jak moi rodzice wpadli w 1971 roku w lecie to was kochani nie było na świecie a wasi rodzice chodzili do przedszkola....

koniec na dziś

ide spać bo rano czeka mnie 30 km na rowerku ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do usuwanych tematów to uważam, że mimo wszystko usuwający powinni informować na PW autorów tematów dlaczego zostały one usunięte... a starzy userzy powinni przestrzegać zasad!!!

 

Racja Kriss powinny. Zostały usuniete 2 moje tematy (tak mysle, bo nigdzie ich nie ma) i nie dostałem nic na pw, maila itp. Został usuniety temat w dziale KUPIĘ ( nie wiem dlaczego) temat nazywl się ''Nie wiem jak to sie nazywa" i było dosyć dużo odpowiedzi. Drugi temat został usunięty w dzialem... niepamietam (jak sobie przypone to Wam napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSAD17: twoje tematy zostały usunięte z powodu, dla którego dostałeś ostrzeżenie - więc nie mów, że nie zostałeś poinformowany. W jednym z pierwszych założonych przez ciebie tematów jeden z moderatorów podał ci link do Zasad - co kompletnie zignorowałeś i nadal ignorujesz.

Pozdrówko łopatologiczne :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w dodatku w " nie wiem jak sie to nazywa" dałes zdjęcie metr na metr i napisałeś mi że poprosisz żeby ci je zlikwidowali wiec zlikwidowali a a tego co wiem to już wiesz jak sie nazywał ten wieniec do sterów i wiesz nawet gdzie go kupić .

pozdrawiam

witt2

PS sam ci zwracałem uwage na to koszmarnie duże zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie też zainstalować skrypt taki jaki jest na "webhelpie" że automatycznie po usunięciu tematu przez moderatora wysyłany jest pw do tego urzytkownika którego temat jest blokowany. Moderator wpisuje tylko powód. Jak coś to mam dostęp do tego skryptu ale pewnie i tak wy go macie :P

A co do administracji szanuje ich za to że włożyli ogromny wysiłek w odpalenie tego forum. Nie każdemu by się chciało kombinować serwer z bazą danych grafike i tak od zera wszystko robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
Krótko: jestem Adminem i mogę... Sorry... Zmęczyły mnie wypowiedzi "bo Ty masz, to dlaczego ja nie mogę?" Właśnie dlatego, że ja jestem Adminem, a Ty nie...

 

;) no masz racje, na tym forum nie jestem Adminem, czy Modem, nawet bym nie chcial, bo qrcze zawsze mi sie wydawalo i zawsze mialem/mam taka zasade, ze moderatorzy sa dla reszty uzytkownikow, a nie na odwrot (i dobrze jest jak sie oni nie zabardzo rzucaja w oczy na forum tylko robia swoja robote).

akurat banerka nie mialem dlatego, ze Ty go miales czy ktos inny....

przed dalszym komentarzem sie poprostu pohamuje, bo mimo wszystko szanuje tez robote, ktora wykonala "wladza" na tym forum.

 

w sumie to po przeczytaniu: " jestem Adminem i mogę..." - nie mam pytan.

 

ps. do tej pory tutaj nie myslalem kategoriami szefostwo-podwladni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...