Skocz do zawartości

[rower] 29er dla mass Leader makrokesz


gdy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie boicie się, że te rowery z marketu podczas jazdy 30km/h po prostu wam się rozlecą. Rzeczy z supermarketów mają psuć się odmownie z zasady. Ich się nie naprawia.

 

Raz byłem świadkiem jak kolesiowi siodełko sié z mostkiem spotkało, bo górna rama zespawana była lakierem. Na czymś musieli oszczędzić, na waszym zdrowiu?

 

W podobnej cenie można kupić już znośną używkę albo nowego Kandsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no niestety nie mogę podać dokładnej max prędkości jaką wyciągam na tym rowerku bo nie ma u mnie w mieście pogody. Cały czas albo wieje albo pada. Wczoraj było w miarę ładnie i wracając z pracy na prostej, drodze żadnej górce wypedałowałem 52 km ale z ogromnym trudem bo cholerny wiatr walił od przodu. Myślę że w słoneczny dzień wynik będzie o wiele lepszy.

 

GDY: Koledze w pracy wkręciłem, że za rower dałem prawie 2500.... Uwierzył :-D. Ale później mu i tak prawdę powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie wierzę w taką prędkość....pod wiatr heh...chcecie z tego roweru zrobić imba szosę na las i w góry- pewnie złe dane w liczniku odnośnie średnicy koła...

 

 

 

 

 

 

...z drugiej strony tenCZERWONY kolor faktycznie może zwiększać osiągi  :icon_lol: 

Edytowane przez Gruff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób filmik jak tak jedziesz, zacznij być oficjalnym dystrybutorem leadera w Polsce. Napisz do Michala Kwiatkowskiego i pokaz mu swój film a cały team Omegi Pharma, Tour de France przejedzie na leaderach :-D

A ty zostaniesz milionerem.

 

Kurka ja 54 to z gorki wyciągam przy oponkach o grubości 2.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wierzymy ci w tę średnią. Ja jadąc na działkę z rowerem w bagażniku dachowym robię nawet 60-70 km/h a to przecież rower MTB, chociaż na bagażniku dachowym.

Pokaż tę trasę w Endomondo, Sport Tracker czy innym i będzie sprawa jasna i klarowna.

Chwilowe max 50-60km/h jest osiagalne na dobrej górce każdym rowerem. Pokaż nam trasę 20-30km ze średnią powyżej 25km/h na MTB to uznamy to za "swoisty" wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu po niczym nie jedzie, czytamy też ze zrozumieniem. Jedyny post gdzie ktoś napisał że chodzi o średnią jest post nr 64, reszta odnosi się wyraźnie do podanej przez kolegę prędkości max=54.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale chyba niezależnie, czy średnia czy chwilowa, to nawet chwilowo 54 km/h na prostej z dużym wiatrem z przodu na ciężkim MTB (a to gość pisał z tego, co śledzę temat) jest nie lada wyczynem. Myślę, że głównie w to wątpią pozostali użytkownicy (i dla mnie też wydaje się to nierealne, chociaż nie jestem jakimś profesjonalnym rowerzystą).

Chyba, że to na prostej po zjeździe z górki albo na prostej za jakąś ciężarówką właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronina

 

Wszystko ładnie pięknie, tylko ten "cholerny wiatr z przodu" wszystko zmienia.

Może tylko my tutaj nie mamy tyle pary w nogach, ale w moim przypadku przy sporym wiaterku z przodu na prostej przekroczenie 30 to już wyczyn. A i z górki czasem jak zawieje, to wcale 50 nie "pęka".

No i opory powietrza też robią swoje.

 

Anyway, albo kolega camil85ster ściemnia, albo ma źle wyregulowany licznik, albo trzeba mu pogratulować kondycji :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...