Skocz do zawartości

[rower] 29er dla mass Leader makrokesz


gdy

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj szwędając sie po markecie wyczaiłem,że 29er'y zawitały również do hiper/super marketów. 

nazwa produktu : leader 29

cena : niecałe 1100 zł 

może warto kupic dla samej ramy ? co sądzicie ?

ps

stopka w komplecie więc łatwiej bedzie sweet focie strzelac w plenerze ;)

 

foty  http://tomecki.bikestats.pl/1136114,miasto.html

 

minus : masa 19,5 kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,5 kg? Nooo, to jest prawdziwy Leader w kategori wagowej. :D Z ołowiu ta rama?

W ogóle napisem na kartce bym sie nie sugerował, bo to nie ze specyfikacji, a nie wiadomo skąd.

Na początku kwietnia oglądałem szosówkę Leadera, która stała obok crossa z tarczówkami.

Na szosówce była waga 16 kg na crossie 15 :)

Realnie szosa po zważeniu na moja prośbę ważyła 11,5 kg , na pytanie skąd więc wagaqna kartoniku przypiętym do roweru - odpowiedzią było wzruszenie ramion :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak znajde chwileto mogę sie kopsnąć i cyknąc fotke. szkoda, że nie mam aktualnie wagi wędkarskiej w domu bo bym je od razu poważył . no chyba, że na sklepie gdzieś dorwe to zrobie pomiary 


@Piter233 W Auchanie nie było zbyt wiele info, udało mi się jedynie wyciągnąć, ze robią te wszystkie rowerki dla Auchana Bułgarzy, więc przypuszczam, że to jest ten: http://www.leader96.com/index.php/en/catalogue?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=210&category_id=18

ehhh , gdyby jeszcze przełajówki mieli w ofercie to na zimówke nawet bym sie nie zastanawiał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A złapałeś moją ironię z "ołowianą ramą"? :)

Baa.

Tylko ta ironia może miec 2 ostrza: 1. Że nie może tyle wazyć bo by musiał miec chyba ramę z ołowiu, 2. Że taki ciężki - 19,5 kg dlatego, ze ma chyba ramę z ołowiu bo to normalna waga nie jest.

 

Tak czy inaczej trzeba się starać by rower ważył 19,5 kg za wyjątkiem rowerów miejskich powiedzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, marketowcami chyba ich nazwać tak wprost nie można - to jest normalna marka, chyba bułgarska, porównując do naszych to jakby romet tak ok. rok temu (albo kands). Na ich stronie są też zdjęcia z jakichś imprez które sponsorowali (i chyba ich teamu). Niestety nie mają dealerów w polsce, a i w bułgarii z tym jest ciężko (są 3 sklepy bodajże współpracujące z nimi). Ale cenowo to prezentują się świetnie (zwłaszcza ta szosówka, ostrzę sobie na nią zęby :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega szuka roweru i myslal o Crossie, ale ten 29er to fajna alternatywa dla roweru pokroju Lazaro V2 (kolega ma 190cm wzrostu).

Rower jest rowniez w Realu i do tego w jeszcze lepszej cenie. Wyrwalem go z widelek i zrobilem pare kolek po markecie :D Skonczylo sie na tym, ze zarezerwowalem go dla kolegi do jutra i byc moze bedzie to udany zakup. Rower od tego ze strony LEadera rozni sie tym, ze ma gorsza przerzutke tylna (Acera zamiast Altus) i amortyzator (XCM zamiast XCR). Dzieki aluminiowej ramie jest natomiast calkiem lekki (jak na markeciaki) i wizualnie prezentuje sie naprawde super. Tarczowki jak tarczowki - w tym budzecie bardzo fajny rowerek dla wysokiego, ktory niekoniecznie bedzie poruszal sie tylko po asfalcie.

Obok stal praktycznie identyczny model z rama w innym kolorze i o innej nazwie, ale juz za ok. 1100. Mial za to zalozone opony Continental Mountain King 2.2 bodajze ( w tanszym, czerwonym byly wezsze Kendy). 

Zdjecia z placu boju:

 

20140505-190314.jpg

 

20140505-190334.jpg

 

20140505-190323.jpg

 

20140505-191412.jpg

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...