Skocz do zawartości

[rower] kupno pierwszego fulla


Rengar

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to. Wydawało mi się, że jasno to napisałem, ale najwyraźniej nie dość jasno dla wszystkich ;)

 

Kolego classified nie rozumiem Twojej nerwowej reakcji i uprzejmie proszę abyś nie przypisywał mi intencji, których nigdzie nie wyraziłem.

 

A co do fizyki - przejedź się może na płaskim rowerem DH, potem HT 29 i sam sobie odpowiedz który będzie szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Roonin chyba nie miał nic na temat konkretnego do powiedzenia więc powiedział co wiedział.

To znaczy co? Co miałem ci napisać? Napisałem że drogi i że nie widzę w nim nic co by uzasadniało tą cenę. Zresztą nie tylko ja tak napisałem.

Co nie na temat? Czy nie to chciałeś usłyszeć?

 

A to że napisałem (przy okazji) że jest brzydki to wybacz.... Sam nie jestem przesadnym estetą ale....., no dobra rzecz gustu.

 

 Chciałem tylko się dowiedzieć czy podany prze zemnie rower jest wart tej ceny i czy w tym przedziale finansowym znajdę lepsze.

A pisałem o wpływie księżyca na kolarzy z Mozambiku czy o jego absurdalnej cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie jak najbardziej dobre ponieważ niektórym ludziom wydaje się że np koło 26 cali będzie zachowywało się dokładnie tak samo bez względu na okoliczności.

 

Niejednokrotnie spotkałem się ze zdziwieniem dlaczego używam roweru do zjazdu (bo miał amortyzację obu kół) do "normalnej" jazdy w terenie. Niektórym rower ten kojarzył się jednoznacznie i byli nieprzekonani nawet po dłuższym wyjaśnieniu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie róbmy bójki słownej...

 

Każdy ma swoje preferencje i swoje zdanie.

 

Proponuję skupić się na meritum sprawy - kolega artoor szuka tego co mu się podoba, jak komuś podobają się tylko jabłka to w życiu nie przekonasz go do pomarańczy i odwrotnie. 

 

Dlatego uważam, że cała debata nt 29er czy 26er jest w tym temacie zbedna. Kolega dostał propozycje, musi się zastanowić, jak wybierze niech da znać - ale na litość, nie róbmy kolejnego tematu pt "ja mam rację a ty nie i obrzućmy się błotem"...

 

Moje 2 centy w tej debacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwefel- chciałeś coś napisać byle napisać to na czacie pisz a nie swoje durne myśli. Jak już wcześniej napisałem ten temat można zamknąć bo za duża debata o dupi...e marynie się zrobiła. Posłucham jednej mądrej rady jaka tu padła, będę szukać używek. Mam już osobę blisko siebie która się na sprzęcie zna więc będę mieć z kim podjechać na oględziny. Tyle w temacie. KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże czy małe koła to dla mnie bardziej kwestia wiary niż świadomego wyboru.Jeśli kolega ma min. 190 cm to spokojnie może brać wielkokołowego fulla.Ad rem tej meridy-nie jest zła ale pozycja na niej będzie wybitnie sportowa.Nie każdy to zniesie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...