Skocz do zawartości

[nawadnianie] Mieszanka


KakinPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Ostatnio tak sobie myślę i myślę, aż w końcu coś wymyśliłem. :D Przejdźmy do rzeczy - w wakacje planuję dłuższą wycieczkę (dłuższą dla mnie) około 120km, zastanawiałem się też między innymi nad ty czym się będę nawadniał, do głowy przyszedł mi pomysł zmieszania tymbarku z wodą niegazowaną. Roztwór chciałem zmieszać tak żeby wody było dwa razy mniej jak soku, czyli 2:1. Mam pytanie, czy to dobry pomysł, nie chcę po jakimś czasie paść ze zmęczenia i nie być w stanie dalej jechać.

 

PS Jakbło-mięta. <3

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to czy padniesz ze zmęczenia rodzaj napoju ma akurat najmniejszy wpływ. Pomyśl lepiej nad treningiem, a nie czym będziesz się nawadniał. Jak wskazuje sama nazwa czynności, do nawadniania najlepiej nadaje się woda, to co do niej jest dodane, jest niemal bez znaczenia, szczególnie przy lekkich wysiłkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki za radę, a co do kondycji myślę, że dam radę. Kilkukrotnie pokonywałem odległości 50km po górach, raz nawet 68 i była to wycieczka z wejściem na górę. Trenuję również piłkę nożną i trochę biegam, więc nie jestem z tych co czas wolny spędzają przed komputerem. Jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam, może ktoś jeszcze się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...